Horoskop dzienny na czwartek 24 stycznia 2019 roku - Bliźnięta mogą dzisiaj się zakochać, więc niech się rozejrzą wokół siebie...

Horoskop dzienny na czwartek 24 stycznia 2019 roku - połowa tygodnia za nami, nastroje jednak w większości nie najlepsze. Głowa do góry, niedługo piątek!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Udany dzień, bez wielkich co prawda wydarzeń, ale za to pełen inspirujących rozmów. Czeka was udane spotkanie w większym gronie. Przyjazne znaki zodiaku na dziś to Panna i Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zajmować będzie dzisiaj ich własna kariera. Bądźcie dobrej myśli, ale nie okazujcie za bardzo pewności siebie. Po południu spędźcie trochę czasu ze znajomymi. Przyjazne znaki to Baran i Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta z zapałem rzucą się w wir nowych znajomości. Może będą mieć szczęście w miłości? Albo zyskają nowych przyjaciół. Sprzyjają wam Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Zdrowie i kondycja staną się dzisiaj celem Raka. Może zapisze się na siłownię? Albo pójdzie pobiegać? Trochę odskoczni od codzienności bardzo się przyda. Przyjazne znaki zodiaku to Barany i Skorpiony.

Rower 650 kcal, aqua aerobik 300 kcal, joga 200 kcal. Zobacz ranking aktywności, które spalają najwięcej kalorii

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Sporo stresu czeka dzisiaj Lwy i sporo zamieszania. W pracy natłok ludzi, którzy mają do was pytania i próbują zrzucić swoje obowiązki. Zdecydowanie, ale grzecznie odmówcie.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Nie będzie dzisiaj łatwo. Zachowajcie czujność bo łatwo o pomyłki lub zgubę. Dopiero po południu poczujecie się pewniej. Spotkanie w większym gronie niezwykle udane, Przyjazne znaki to Waga i Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Pracowitość dzisiaj będzie w cenie. Szukajcie wsparcia wśród współpracowników, bo sami nie nadążycie. Po co narażać się szefowi? Przyjazne znaki to Lew i Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dzień wzruszeń i wspomnień. Dawno takiego nie było. Skupcie się na swoim wnętrzu i nie dajcie się rozproszyć. I żadnych pochopnych decyzji finansowych! Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Panny.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce rozważają swoją przyszłość. Zastanawiają się, czy nie zacząć studiów lub choćby jakiegoś kursu. Z pewnością wyszłoby to na dobre waszej karierze, więc czemu nie? Przyjazne znaki na dziś to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce w zmiennym nastroju. Wstaną w kiepskim humorze i pomarudzą po południa. Dopiero potem poprawi im się nastrój, więc otoczenie odetchnie z ulgą Wieczorem koniecznie odpocznijcie. Sprzyjają wam Waga i Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Nic dzisiaj nie popsuje Wodnikowi humoru. Nawet więcej niż zwykle obowiązków w pracy. To dobrze, że tak sympatycznie się zachowujecie. Popołudnie poświęcicie na dogadzanie sobie. Przyjazne znaki to Bliźnięta i Strzelce.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom coś dzisiaj popsuł się humor. Zrobiły się nie do wytrzymania. Może powinny trochę wypocząć i zadbać o siebie. Sprzyjają im dzisiaj Raki i Koziorożce.

Horoskopy