Horoskop dzienny na piątek 25 stycznia 2019 roku - Barany i Wodniki będą dzisiaj bardzo zapracowane

Horoskop dzienny na piątek 25 stycznia 2019 roku - no i tak dobrnęliśmy do weekendu. Zima wróciła, więc czemu tego nie wykorzystać? Ulepcie bałwana z dziećmi lub porzucajcie śnieżkami z przyjaciółmi. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Zdecydowanie praca będzie u was dzisiaj na pierwszym miejscu. Wiele uda się wam osiągnąć dzięki pomysłowości, energii i miłemu usposobieniu. Taka postawa robi wrażenie. Przyjazny znak zodiaku na dzisiaj to Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dzień pod znakiem uczuć. Cały dzień będziecie rozmyślać o bliskiej osobie i upewniać się, czy wszystko gra. Nie przesadzajcie z tymi myślami, bo życie i tak biegnie swoim torem. Wieczór spotkacie dawno niewidzianych przyjaciół. Przyjazny znak na dziś to Baran.

Horoskop - Bliźnięta ( 23 maja do 21 czerwca)

Cóż, pieniądze i kariera będą dzisiaj zaprzątać głowę Bliźniąt. Przypomną sobie, że szef obiecywał coś kiedyś... Tylko niech nie wdają się w kłótnie, lepiej zachowywać się dyplomatycznie, bo to daje lepsze efekty. Sprzyja wam dzisiaj Rak.

Miłość zdrowa czy toksyczna? Sprawdź! Oto 6 najważniejszych różnic

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak pokaże dzisiaj, jak bardzo zależy mu na dobrych relacjach z rodziną. Chętnie okaże zainteresowanie kłopotami najbliższych i pospieszy z pomocą. W dodatku weźmie się za porządki. Przyjazne znaki to Lwy i Wodniki.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Od rana Lwy są w dobrym humorze. Będą znakomitym kompanem do zabawy i ploteczek, trudno będzie im skupić się na pracy. No i dobrze, praca nie zając... Poza tym, mają dziś szansę poznać kogoś interesującego. Lwom sprzyjają Byk i Koziorożec

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny uparcie będą dzisiaj stawiać na swoim. Ambitne plany na dzień wypełnią aż w nadmiarze. Niewiele osób jest w stanie ich teraz dogonić. A wieczór będą potrzebowały więcej niż zwykle odpoczynku. Sprzyjające znaki to Baran i Waga.

Horoskop - Waga (od 23 września do 22 października)

Wagi poświęcą się ulubionej dziedzinie, może artystycznej - i odniosą mały sukces. To je utwierdzi w przekonaniu, że mają rację, iż podążają za głosem serca. Czyjeś nieżyczliwe uwagi niech was nie zrażają. Przyjazne znaki na dziś to Bliźnięta i Strzelce.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony dzień spędzą w większym i dość hałaśliwym gronie. Sporo się przy tym dowiedzą i wiele informacji będą mogły później wykorzystać. Wieczór udany, spotkacie miłych otwartych ludzi i spędzicie pożytecznie czas. Przyjazne znaki to Lew i Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zaczną dzień od spraw finansowych. Podsumują swoje wydatki i przyszłość nie będzie ich napawać optymizmem. Postanowią porozglądać się za nową pracą. Wieczór za to spędzą przyjemnie z przyjaciółmi. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak i Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce już nie mogą usiedzieć w domu. Zaczynają intensywnie rozglądać się za miejscem na urlop. Oby udało się znaleźć wymarzony cel podróży. Dzisiaj mają też szczęście w miłości, więc powinny uważnie spojrzeć wokół. Braterskie znaki na dzisiaj to Baran i Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Mimo piątku Wodnik w pełni zajęty jest sprawami służbowymi. Spotkania, w których dzisiaj weźmie udział okażą się korzystne dla jego kariery. Trochę plotek jednak się rozniesie po firmie. Sprzyjają mu Bliźnięta i Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby już są myślami z przyjaciółmi i zaczynają planować weekend. Mają ochotę na kulturalne wydarzenie i pewnie namówią przyjaciół na pójście do kina lub do teatru.Ciepło pomyślą także o dawno niewidzianej osobie. Przyjazne znaki to Rak i Waga.

Horoskopy