Horoskop dzienny na sobotę 26 stycznia 2019 roku - zakochane Strzelce i Raki czeka miły dzień. Skorpiony koniecznie muszą odpocząć...

Horoskop dzienny na sobotę 26 stycznia 2019 roku - na sobotę wielu z was planuje wypoczynek w gronie przyjaciół. Zadbacie też o dobre relacje w rodzinie, a wieczorem o coś pysznego do jedzenia. Życzymy udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Bardzo coś dzisiaj Barany narzekają, a to na zdrowie, a to na finanse. Przestańcie tak marudzić, bo otoczenie zacznie was unikać. Rozweseli was spotkanie w gronie znajomych. A towarzystwa szukajcie wśród Bliźniaków.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Przed Bykiem dzisiaj kilka spotkań, nowe przyjaźnie lub odnowione te z nieodległej przeszłości. Urazy pójdą w niepamięć. Daleki spacer lub przebieżka po świeżym powietrzu dodadzą też energii. Przyjazny znak na sobotę dla was to Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Ekscytujące dzień przed wami. Otoczenie będzie zachwycone pomysłami i zacznie szukać waszego towarzystwa. Będziecie w centrum uwagi, docenieni i spełnieni. W dodatku czekają nowe znajomości. Przychylny znak na dzisiaj to Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki stawiają sobie dzisiaj, mimo soboty, bardzo ambitne cele. Znajdą też czas na wsparcie kogoś w potrzebie. Trochę energii zostawcie sobie na wieczór. Czeka was naprawdę miłe spotkanie.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew spotka dzisiaj kilka naprawdę miłych osób. Znajomości okażą się także przydatne, bo dzięki nim załatwi kilka spraw. Plany na wieczór też zostaną zrealizowane. Tylko w sprawach sercowych musicie wykazać więcej inicjatywy.

Po co nam miłość? Posłuchajcie tylko, JAK Daniel Olbrychski to mówi...

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny w sobotę zasypane obowiązkami, których nie ubywa. Okażcie asertywność, bo inaczej nie opędzicie się od oczekiwań ze strony otoczenia. Koniecznie odpocznijcie gdzieś z dala od domu.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Całkiem udana sobota. Plany na weekend, nawet te szalone, zrealizujecie z sukcesem. Otoczenie doceni waszą inicjatywę i z radością włączy się w  zabawę. Popołudnie w gronie przyjaciół okaże się udane, a nawet, zdaje się, zyskacie nowych znajomych.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpion, wyraźnie wyczerpany po pracowitym tygodniu, potrzebuje wypoczynku, zatem wszelkie obowiązki odłoży na bok. Nawet na spacer nie bardzo będzie chciał się wybrać. Dopiero wieczorem się ożywi i ruszy do kuchni przygotować coś pysznego. Przyjazny znak na dziś to Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Przed Strzelcami udany dzień. Dopisze im humor i optymizm. Rzucą się realizować pewne szalone pomysły i to z sukcesem. Zakochani będą szczęśliwi, a artyści spełnieni. Pomocny znak na dziś to Bliźnięta.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożec pokaże dzisiaj swoją stanowczość i we wszystkim postawi na swoim. Racja będzie po jego stronie. Będzie miał także sporo szczęścia, więc dzień może zaliczyć do udanych. Wieczór to dobry dzień na spokojną lekturę lub film.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

W sobotę wszystko pójdzie po waszej myśli. Nie zapomnijcie tylko o zachowaniu cierpliwości dla rodziny i życzliwości dla przyjaciół. Spotkanie z pewną starszą osobą będzie wymagać od was nieco wysiłku. Poszukajcie pomocy Wagi.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby chyba zapomniały, że to sobota i zabrały się za wielkie porządki, zamiast odpoczywać po pracowitym tygodniu. Pamiętajcie, że nie wszystko musicie robić same. Szczególnie jeśli jesteście na urlopie, możecie zostawić innym załatwianie ważnych spraw. Przychylny znak na dziś to Panna.

Horoskopy