Horoskop dzienny na niedzielę 27 stycznia 2019 roku - Ryby, Strzelce i Lew w znakomitych humorach. A Koziorożce powinny odpocząć...

Horoskop dzienny na niedzielę 27 stycznia 2019 roku - koniecznie odpocznijcie przed poniedziałkiem i wybierzcie się na długi spacer. Nic tak nie robi dobrze na samopoczucie zimą, jak kilka ślizgów na nartach lub łyżwach. Albo... ulepienie bałwana. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Udana niedziela, pełna wrażeń i dobrych wiadomości. Być może zaczniecie też planować wiosenny wypad, jeśli tak, poszukajcie wśród ofert, bo dzisiaj szczęście wam sprzyja. Wygrzebiecie coś naprawdę korzystnego. Przyjazny znak na dziś to Lew.

Horoskop - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

Spokojna niedziela, odpoczniecie od nadmiaru sobotnich wrażeń i skupicie się na sobie. Warto zadbać o zdrowie i przyjrzeć się aktualnej diecie. A może zaplanować wizytę u kosmetyczki? Ktoś dzisiaj bardzo was potrzebuje i będzie wdzięczny za okazane zainteresowanie. Sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mogą odetchnąć - sprawy, które zaprzątały wam ostatnio głowę, pomyślnie się zakończą. Zostaniecie na to docenieni i pochwaleni. To was bardzo podniesie na duchu i z entuzjazmem zabierzecie się za resztę spraw. Pomocne znaki to Baran i Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 23 lipca)

Dobra passa Raka trwa i nadal wszystko mu wychodzi. Nawet w finansach widać górkę. Dlatego humor dopisuje Rakom cały dzień. Odpoczynek pewnie też się przyda. Szukajcie towarzystwa Raka i Skorpiona.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka udany dzień, z optymizmem spojrzą w przyszłość i podzielą się radością ze światem. Ktoś będzie dzisiaj mógł na was liczyć. Dotrą też do was pewne poufne informacje, ale nie przekazujcie ich dalej. Nigdy nie wiadomo, czy komuś nie zaszkodzą. Sprzyjający znak na dziś to Koziorożec.

Jak kochać, kiedy uczucia już dawno wygasły? [PRZYPOWIEŚĆ]

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna w niedzielę trochę się zamyśli i zanurzy we wspomnieniach. Bujanie w obłokach cały dzień może jednak skończyć się jakimś nieporozumieniem lub zgubą, więc zalecamy ostrożność. Wyjdźcie na spacer, najlepiej z Bykiem.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Nieco gorszy humor w tę niedzielę rozproszy dobry obiad lub deser, przygotowany przez bliską osobę. Zrozumie, że teraz potrzebujecie wiele troski ze strony rodziny i przyjaciół. Spokojny wieczór spędzicie z rodziną i zaufanymi osobami. Pomocny będzie dzisiaj Rak.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dzisiaj Skorpiony bardzo uparte. Za wszelką cenę trzymać się będą swojego zdania. Oj, to niedobrze, bo nie zawsze mają rację. A wtedy łatwo o kłótnię. Lepiej zdobyć się na więcej wyrozumiałości w stosunku do rozmówcy. Przyjazne znaki to Panna i Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Brawurowa niedziela, każda przeszkoda pokonana bez wysiłku, a w dodatku udane spotkanie. Strzelce zyskają dziś nowych przyjaciół i będą niezwykle uprzejme. A towarzystwo Bliźniąt i Wag bardzo się przyda.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Co prawda niedziela powinna być dniem wypoczynku, ale Koziorożce zaprzątają sobie właśnie głowę poważnymi sprawami. Nie da się od razu wszystkiego załatwić. Głowa do góry! Nieporozumienia szybko się wyjaśnią, a jeśli zaufacie sobie i intuicji, to wyjdziecie na swoje.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzisiaj kreatywność Wodników nie będzie miała granic. Nieźle zaskoczą najbliższych i przyjaciół. Rzeczywiście będą pod wrażeniem. Może nie wszystko jest podług ich gustów, ale co tam... Raz się żyje! Single mają dzisiaj szansę na zawarcie ciekawej znajomości. Powodzenia!

Horoskop - Ryby (od 19 lutego do 20 marca)

Wykorzystajcie dobry humor i wyjdźcie z domu na świat. Spotkanie z przyjaciółmi okaże się wesołe i owocne. A może wspólnie pobiegacie po parku lub... ulepicie bałwana? Ważne, aby zadbać o kondycję, a to najlepiej zrobić na świeżym powietrzu. Zabawa potrwa do wieczora. Przyjacielskie znaki to Baran i Wodnik.

Horoskopy