Horoskop dzienny na poniedziałek 28 stycznia 2019 roku - Wodniki rozpoczną tydzień w bojowym nastroju. Skorpiony także ruszą z kopyta...

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 stycznia 2019 roku - choć to poniedziałek, to nie będzie najgorzej. Śmiało zaczniecie tydzień bez specjalnego marudzenia. Życzymy powodzenia w pracy!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj wasz dzień jest pełen pogody i wyrozumiałości. Poczujecie, że jesteście gotowi wybaczyć całemu światu. W dyskusjach będziecie spolegliwi i nic nie popsuje wam dobrego humoru. Sympatyczny dzień w sumie. A Skorpiony i Koziorożce są wam bardzo przychylne.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dogonią was obowiązki. I to nie tylko wasze, bo okaże się, że ktoś przeleje na was swoje zadania. Nieciekawie! Po tym wyczerpującym dniu odpoczynek w ciszy i spokoju niezbędny. Może w towarzystwie Panien i Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Pokażecie dzisiaj światu swoją sympatyczną twarz. Uśmiech pomoże rozwikłać różne sprawy i wyjaśnić nieporozumienia. Dobre wieści od rodziny, wszystko u nich w porządku. Przyjazne znaki zodiaku to Rak i Waga.

Miłość zdrowa czy toksyczna? Sprawdź! Oto 6 najważniejszych różnic

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Mimo, że już poniedziałek, Raki nie rozpędziły się jeszcze w pracy. Myślą raczej o sprawach lekkich, łatwych i przyjemnych, niż o codziennej harówce. Raki mające  zdolności artystyczne poświęcą czas na hobby. Pod koniec dnia intuicja ich nie zawiedzie w pewnej trudnej sprawie. Przyjazne znaki to Byk i Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Warto dzisiaj was spotkać, bo jesteście wesołe i uprzejme, a w razie potrzeby podacie pomocną dłoń. Poczujecie też, że czas wyruszyć w jakąś podróż, czy to prywatną, czy służbową. Wieczór przemiły i w dodatku pełen niespodzianek. Sprzyja wam Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny potrzebują dzisiaj uznania. Poszukają go w oczach najbliższej rodziny, zorganizują wspólną kolację i pewnie zrobią coś smacznego. Dzieci z pewnością to docenią i podzielą się z wami swoim światem. Nie zawiedźcie ich zaufania! Sprzyjają wam Rak i Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Dzień na załatwianie spraw dość udany. Przychylne wam osoby z pewnością przyjdą z pomocą, jeżeli będzie trzeba. Single mają szansę na nowy związek. Pomocne znaki zodiaku to Lew i Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Poniedziałek dla Skorpiona okaże się całkiem udany. Pewne sprawy ruszą z kopyta, a niechętne wam osoby nic a nic nie zaszkodzą. Śmiało podejmijcie wyzwania. Single mają dzisiaj szansę na randkę. Baran i Waga są po waszej stronie.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce szukają dzisiaj uznania w oczach innych. Postanowią udać się na jakiś kurs lub przynajmniej pouczyć się angielskiego z płyt. Doszły do wniosku, że czas zainwestować w siebie. Przychylne znaki to Lew i Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zmagać się dzisiaj będą z niedobrymi emocjami. Może poczują zazdrość, albo niechęć. W każdym razie będą nieco drażliwe. Dopiero wieczorem trochę się wyluzują i zajmą kimś naprawdę potrzebującym pomocy. Przyjazne znaki to Byki oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

W poniedziałek do pracy Wodniki wrócą w bojowym nastroju. Rozpoczną przedsięwzięcia wymagające niezłej odwagi i przedsiębiorczości. Po południu zwycięży w nich opiekuńczość i zajmą się kimś w potrzebie. Po drodze jest im dzisiaj z Bliźniętami i Wagą.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Przeczucie, że coś jest nie w porządku z pewną sprawą, nie zawiedzie was. Ostrożność nie zawadzi, po co potem żałować błędnych decyzji. Niedługo odzyskacie zaufanie do świata, tym bardziej, że partner was wesprze. Za wami podążają Rak i Panna.

Horoskopy