Horoskop dzienny na wtorek 29 stycznia 2019 roku - Strzelce będą myśleć o finansach. Koziorożce załatwią mnóstwo zaległych spraw...

Horoskop dzienny na wtorek 29 stycznia 2019 roku - zimowy wtorek przebiegnie wam nieco sennie. Tylko Byki znajdą czas na rozrywki...

Horoskop - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Barany w zmiennym nastroju. Nie będzie łatwo z wami dzisiaj wytrzymać. Zalecamy solidniejszy wypoczynek. Wieczorem dogonią was sprawy rodzinne. Powinniście trochę im się poświęcić, bo zdaje się ktoś bliski potrzebuje wsparcia. Przyjazny znak na dzisiaj to Rak.

Horoskop - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

Byki dzisiaj będą się świetnie bawić. Ktoś prześle wam zaproszenie, ktoś będzie się chciał umówić. Czekają was bardzo miłe spotkania. Zrezygnujcie z zakupów i spotkajcie się na kawie. Może z Lwem?

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta spędzą dzień bez większych emocji. Mimo niesprzyjającej aury wybiorą się na długi spacer, aby coś przemyśleć. Wieczór Bliźnięta nieco się wypogodzą. Być może wpadną znajomi na plotki. Wspierać was będzie Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dla Raka wtorek okaże się pomyślny. Wreszcie zakończy pewne długo wlokące się sprawy i wyjaśni nieporozumienia. Wieczorem Raki czeka spotkanie w większym gronie rodzinnym, bo trzeba będzie poważnie o czymś porozmawiać i uzgodnić stanowiska. Sprzyja wam Byk.

Po co nam miłość? Posłuchajcie tylko, JAK Daniel Olbrychski to mówi...

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy poddadzą się sennej aurze, więc nie wymagajmy od nich za wiele. Muszą nieco wypocząć i zając się sobą, aby odzyskać siły. Może oddadzą się w ręce kosmetyczki, albo pójdą do fryzjera? To zawsze pomaga na kiepski humor. Następny dzień będzie lepszy.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będzie od rana rozpierać energia. Wymyślą sobie nowe wyzwania, albo podróże, w pracy okażą się nadzwyczaj pomysłowe. Na horyzoncie pojawią się nowe znajomości, a stare zostaną odgrzebane. Wieczorem czeka was spotkanie z przyjaciółmi. Rozglądajcie się za Baranem i Lwem.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Cały dzień Wagi będą rozmyślały, co by tu zmienić w otoczeniu. Zapragną na nowo porozdzielać role w rodzinie, nikogo nie pytając nawet o zdanie. Oj, niedobrze! Nikt nie lubi rozstawiania po kątach. Zatem, drogie Wagi, trochę wyluzujcie. Wieczorem pojawią się jakieś zawodowe sprawy, które wymagać będą przemyślenia. Sprzyja wam dzisiaj Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpion spędzi dzień na wysłuchiwaniu wieści i przyglądaniu się cudzym pomysłom. Może niektóre warto podpatrzyć, bo wydają się całkiem ciekawe. Skorpiony mogłyby być dzisiaj bardziej empatyczne, bo inni tego właśnie potrzebują. Z pewnością docenią waszą uwagę. Sprzyjają wam dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Głowę Strzelca wypełnią rozmyślania o pieniądzach. Głównie o tych, których nie ma. Czas na zmiany w pracy? Szukanie lepiej płatnych stanowisk? Pewnie warto coś przedsięwziąć, jeżeli finanse nas martwią. Ale póki co, nieduży wydatek dla przyjemności też nie będzie od rzeczy. Przyjazny znak zodiaku to dziś Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzisiaj wiele spraw w życiu Koziorożca się rozstrzygnie. I to raczej na jego korzyść. Warto wykorzystać dobrą atmosferę i wyczyścić zaległe sprawy. Pojawia się nowe zaproszenia i szansa na ciekawe znajomości.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzień niezbyt udany. Wyjdą na jaw jakieś sprawy, będzie wiele niejasności, a to nie sprzyja porozumieniu. Ważne, aby Wodniki nie poddały się pechowi, tylko spokojnie zrobiły to, co powinny. Intuicja was nie zawiedzie. Pomocny znak to Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Opiekuńcza Ryba zostanie dzisiaj doceniona za swoje zalety. Zrobi się wokół gęsto od osób zafascynowanych jej osobowością. Bardzo ciepły, pełen życzliwości dzień. Sprzyjający znak to Strzelec.

Horoskopy