Horoskop dzienny na środę 30 stycznia 2019 roku - dziś Baranów czeka dzień pełen sukcesów. Bliźnięta mają fantastyczny czas...

Horoskop dzienny na środę 30 stycznia 2019 roku - połowa tygodnia i praca jest na pierwszym miejscu. Ale nie zapominajcie o najbliższych. Oni też was potrzebują.

Horoskop - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Dla Baranów środa okaże się pełna sukcesów. Przebojowy i odważny Baran osiągnie dzisiaj wszystko, co zamierzał. Tak więc, czas na wyzwania. Nawet wieczorne spotkania będą udane. To wasz dzień!

Horoskop - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

Byki poświęcą się dzisiaj pracy. Wszystkie obowiązki wykonają z naddatkiem. Taki dzień! Wieczorem jednak skierują uwagę ku rodzinie. Wspieranie najbliższych to ważne zadanie dla Byka. Może też uda mu się trochę odpocząć?

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Przed Bliźniętami dzień jakich mało. Będą w centrum zainteresowania, wszyscy chętnie wysłuchają ich opinii i zdradzą im swoje sekrety. Wsparcie, które im okażecie, nie pozostanie bez odpowiedzi.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Pełen troski o najbliższych Rak spędzi dzień na wysłuchiwaniu zwierzeń i udzielaniu rad. Trochę go to przytłoczy, ale będzie trzymał fason. Udany wieczór w towarzystwie panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dla Lwa dzień okaże się pracowity. Może zapisze się na kurs języka lub przynajmniej sięgnie po poradnik, albo po... książkę kucharską? Każda okazja do nauki jest cenna. Wieczór zarezerwujcie na spotkanie z przyjaciółmi.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Sprawy rodzinne okażą się najważniejsze. Rozdzwonią się telefony i trochę zaszkodzą w pracy. Ale cóż - czasem mamy inne priorytety.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Dzień zawodowych sukcesów przed Wagą. Może oznacza to podwyżkę, a może interesujące szkolenia? Tak czy owak, Wagi powinny dzisiaj skupić się na sprawach zawodowych, a dobrze na tym wyjdą. Sprzyjają wam Rak i Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpion spędzi ten dzień na myśleniu o swoich potrzebach i dogadzaniu sobie. To dobrze. Czasem tak trzeba. Poza tym, porządki w szafie i torebce zawsze się przydadzą.

Polacy wyrzucają do kosza 9 milionów ton jedzenia rocznie. Choć mogliby pomóc potrzebującym

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Czekają was spotkania, które w efekcie przyniosą spore korzyści. Wykorzystajcie je należycie. Pomysły są także mile widziane w pracy. Przełożeni je docenią.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj roztargnione. Nie powinny brać na siebie odpowiedzialnych zadań, bo nie wiadomo, czym to się skończy. W taki dzień lepiej zdać się na innych.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Mimo nie najlepszego początku dnia,wszystko dobrze się skończy. Po prostu - fortuna kołem się toczy, więc i Wodniki mają czasem pecha. Głowa do góry, a wsparcia szukajcie u Byków i Koziorożców.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dzień pełen aktywności, spotkań i nowych znajomości. Nie rozpędźcie się tylko za bardzo z krytykowaniem otoczenia. Przyjazny znak zodiaku na dziś to Lew.

Horoskopy