Horoskop dzienny na czwartek 31 stycznia 2019 roku - najweselsze będą dzisiaj Strzelce, za to Wagi sentymentalne

Horoskop dzienny na czwartek 31 stycznia 2019 roku - ostatni dzień stycznia upłynie wam bez większych sensacji. Zaczniecie niedługo myśleć już o weekendzie...

Horoskop - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Ostrożności nigdy za wiele. Nie odsłaniajcie się za bardzo. Poza tym dzień sprzyja sprawom zawodowym. Może awans? Popołudnie z przyjaciółmi bardzo udane. Sprzyjające znaki to Baran i waga.

Horoskop - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

Energiczny Byk będzie w swoim żywiole. Dzisiaj pełno spotkań i nowych twarzy. W miłości będzie miał szczęście. Jeśli tylko nie zapomni wysłać jakiego sygnału. Pomocne znaki to Bliźnięta i Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta znowu zajęte swoją rodziną. Zafrapuje je stan zdrowia pewnej bliskiej osoby. Stwierdzi, że trzeba zacząć lepiej dbać o kondycję fizyczną. Zdaje się, że zapisze się na basen albo do siłowni. Przyjazne dla was znaki to Strzelce i Rak.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj trochę się stresować. W dodatku szef dołoży im pracy. Znowu będą musiały wykazać się umiejętnością podejmowania szybkich decyzji. Lepiej też trzymać się z daleka od cudzych pomysłów.

Ile posiłków należy jeść, aby schudnąć

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy łatwo będzie dzisiaj obrazić i zdenerwować. Dlatego muszą się jakoś opancerzyć na ten dzień. Może nowe ubranie poprawi wam humor? Wybierzcie się na zakupy z Rakiem i Rybą.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom wszystko będzie dzisiaj sprzyjać. Ludzie będą sympatyczni, nowe znajomości obiecujące, no i jeszcze ciekawe spotkanie towarzyskie. Przyjazne znaki zodiaku to Rak i Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Ogarnie was sentymentalny nastrój, jakieś wspomnienia i obrazy. Pokażecie światu wrażliwą twarz. Uważajcie na siebie, aby nikt was nie skrzywdził. To ponadto zdecydowanie nie jest dzień na podejmowanie decyzji finansowych. Przyjazne wam znaki to Bliźnięta i Byki.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony być może powinny dzisiaj zająć się planowaniem przyszłości. Jeśli nawet nie wielkiej wyprawy, to przynajmniej weekendowej. Zastanowią się także nad rozwojem zawodowym. Sprzyjające znaki na dziś to Bliźnięta i Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce, mimo nie najlepszego początku dnia, około południa się rozchmurzą, aby później stać się duszą towarzystwa. Każdy będzie chciał dziś z wami spędzić czas. Przyjazne znaki zodiaku to Waga i Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożec z zapałem wykona wszystkie obowiązki w pracy na dziś, a nawet z pewnym naddatkiem. Wszyscy będą z tego zadowoleni. Popołudnie na zakupach bardzo udane. Co prawda, trochę zaszalejecie, ale co tam... Przyjazne znaki to Panny i Strzelce.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki powinny być dzisiaj szczególnie skupione, bo inaczej trochę nabroją. Albo coś zgubią i będzie kłopot. Po południu całkowita zmiana, humor wróci i Wodnik spędzi resztę dnia doskonale się bawiąc.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby jak zwykle zapracowane. Tym razem możecie się wesprzeć na innych, chętnie wam pomogą. Zwróćcie się z prośbą o pomoc do współpracowników, bo sami nie będą mieli śmiałości się narzucać. Sprzyjają wam Byki i Wagi.

Horoskopy