Horoskop dzienny na piątek 1 lutego 2019 roku - Raki coś dzisiaj roztargnione, za to Wodniki rozpiera energia

Horoskop dzienny na piątek 1 lutego 2019 roku - dzisiaj piątek, więc weekend tuż, tuż. Zacznijcie planować, co będziecie robić w weekend.

Horoskop - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Przed Baranami udany dzień. Zrealizują swoje plany, a także uzyskają dostęp do dość istotnych informacji, Nie powinny jednak zabierać się dziś za sprawy finansowe, to nie jest dobry dla nich czas. Popołudnie poświęcą na pomaganie znajomym w trudnej sytuacji. Przyjazny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

Najlepszy dzisiaj czas dla Byków to poranek. Skoncentrujcie się na załatwianiu spraw od rana, a wszystko się wam uda. W pracy ważne spotkania i być może rozmowy o awansie. Poznacie też parę ciekawych osób, co zaowocuje w przyszłości. Przyjazny znak zodiaku na dziś to Bliźnięta.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Udany dzień przed Bliźniętami, pełen ambitnych planów. Pewność siebie pomaga w karierze zawodowej, więc Bliźnięta nie muszą martwić się o swoją przyszłość. Po południu Bliźnięta będą sobie trochę dogadzać. Nie rozpędźcie się za bardzo z wydatkami. Pomocne znaki to Baran i Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj roztargnione. Może im się pomylić kilka ważnych dat. Ktoś będzie też próbował namówić ich na dość ryzykowne przedsięwzięcie. Na szczęście Raki nie są tak naiwne, aby nie zauważyć pułapek. Za to w miłości będą mieć szczęście. Sprzyjające znaki to Barany i Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Od rana Lwy zajęte będą wyjaśnianiem pewnej trudnej sprawy. Na szczęście poranek wam sprzyja i uda się zakończyć wszystko z sukcesem. Dziś jest także dobry dzień do rozważenia nowych propozycji zarobku. Wieczorem Lwy powinny zająć się pielęgnowaniem swojego zdrowia i urody.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny dzisiaj trochę smutne i rozżalone na świat. Zamiast się dąsać, zróbcie coś pożytecznego. Na przykład - zacznijcie planować urlop. Po południu z odsieczą przybędą znajomi i będziecie się dobrze razem bawić.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga będzie dzisiaj uprzejma i uczynna. Pomoc innym zawsze potem się opłaca, więc nie zaniedbujcie okazji. Intuicja was nie zawiedzie. A przyjazny znak zodiaku to Koziorożec.

Trening to nie koniec twojego dnia? Zobacz, jak szybko pozbierać się po ćwiczeniach i wyglądać świeżo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dzień zacznie się od niemiłej sytuacji, ale nie przejmujcie się za bardzo, wszystko mija. Za to popołudnie udane, wszystko przebiegnie gładko i sprawy same się wyjaśnią. W dodatku macie wokół siebie same życzliwe osoby. Sprzyja wam Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Cały piątek będziecie optymistami! Taka postawa bardzo pomaga w kontaktach z ludźmi, którzy w dodatku mogą wam pomóc. Bo nie powinniście z niczego rezygnować. Ambitne plany to wasza domena. Przyjazne znaki to Baran i Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Niełatwo będzie dzisiaj wytrzymać z Koziorożcem. Zrobi się strasznie obrażalski. Za wszelką cenę będzie chciał postawić na swoim. Nawet szefa musi przegadać. Ale dopiero po południu ktoś go doceni. Przyjazny znak to Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki dzisiaj rozpiera energia. Pomysłami będzie sypał jak z rękawa. Dzięki temu rozwikła jedna trudną sprawę. Po południu poczuje chęć na solidniejszy wypoczynek. Dlatego wieczorem ucieszą go tylko małe, niewymagające wysiłku, spotkania.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby w pracy będą bardzo obowiązkowe. Zdaje się, że wezmą na siebie zbyt wiele zadań. Może lepiej będzie, gdy skupicie się na jeden ważnej sprawie. Macie szansę zwrócić na siebie uwagę przełożonych. A po południu czekają was interesujące spotkania i trochę wytchnienia w gronie przyjaciół. Pod warunkiem, że do nich zadzwonicie.

Horoskopy