Horoskop dzienny na sobotę 2 lutego 2019 roku - Barany markotne, marzą o wiośnie. Za to Rak ma świetny dzień...

Horoskop dzienny na sobotę 2 lutego 2019 roku - jak na sobotę to całkiem sporo myślicie o pieniądzach. Tylko Strzelce zapomną o wszystkich i będą się świetnie bawić.

Horoskop - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Zima daje się już we znaki Baranom. Marzą o ciepłych krajach i piaszczystych plażach. Lub o luksusowym życiu gdzieś na Lazurowym Wybrzeżu... Tak czy owak - Baranom marzy się odmiana, więc rozglądają się za okazją do zwiększenia zarobków. I zdaje się, że dzisiaj jest ten dzień i usłyszą ciekawą propozycję. A sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

Dla Byków sobota okaże się co najmniej dziwna. Nie bardzo pojmą, skąd te zdarzenia wokół nich. Będą musiały zdać się na intuicję. Ktoś będzie też chciał wciągnąć ich w swoje kłopoty. Musicie być ostrożne, drogie Byki. Zaufajcie Skorpionom.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta powinny dzisiaj dobrze zaplanować dzień. Bo łatwo coś przeoczyć, a potem będzie kłopot. Trochę nerwowo po południu, bo stracicie już cierpliwość do pewnych spraw. Aby przetrwać ten dzień potrzebujecie wykrzesać z siebie więcej cierpliwości i wyrozumiałości. Szczególnie w stosunku do rodziny.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dla Raków sobota okaże się bardzo udana. Nie dość, że okażecie wspaniałomyślność i empatię, to jeszcze zyskacie uznanie otoczenia. Raki będą też miały szczęście w miłości, nie po raz pierwszy zresztą.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dzisiaj Lwy poznają interesujące osoby. Dostaną też zaproszenie na weekendowy wypad, ale nie wiadomo, czy uda im się znaleźć czas. Po południu spadnie Lwom na głowę pewna dawno zapomniana sprawa. Będą musiały się trochę wysilić.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzień towarzyskich spotkań, bardzo zresztą udanych. Pozyskacie nowych znajomych i dobrze się zabawicie. Dotrą też do was informacje, które okażą się przydatne w przyszłości. Po południu koniecznie spotkajcie się z Baranem.

Miłość zdrowa czy toksyczna? Sprawdź! Oto 6 najważniejszych różnic

 

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga stanie teraz przed wyborem: czy znosić czyjeś nietaktowne zachowanie, czy też, raz na zawsze, skończyć tę znajomość. Nie ma już ochoty patrzeć na czyjeś nieładne zagrywki i brak wychowania. Kindersztuba przede wszystkim. Przyjazny znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Mimo soboty Skorpiony myślą o pracy i pieniądzach. Czas zaplanować przyszłe wydatki i znaleźć oszczędności. Albo rozejrzeć się za nowymi propozycjami. Zauważycie też, że inni nie zawsze są wobec was szczerzy. W sprawach sercowych natomiast zachowajcie dyskrecję.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Taki dzień nie zdarza się często. Wspaniały nastrój Strzelców będzie współgrać z nastawieniem otoczenia. Naprawdę miły dzień. Rodzina będzie szczęśliwa, przyjaciele pomocni. Po południu czas na zadbanie o urodę i wygląd. Może jakieś zakupy? Single nie będą też narzekać na brak uczucia.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nieopatrznie obiecają komuś załatwić trudną sprawę. Nie wiadomo, czy uda im się wywiązać z zobowiązań. Ale i tak dzień nie najgorszy, śmiało zabierzecie się do działania.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zapragną mieć dzisiaj święty spokój. Żadnych niespodzianek, przykrych zaskoczeń czy potyczek. Zdajcie się na swój instynkt, a jakoś przetrwacie ten dzień.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Pogodna sobota, wesołe towarzystwo, trochę flirtowania - dzień przebiegnie Rakom szybko i ciekawie. Co prawda, znajdzie się też osoba, której trudno będzie dogodzić, ale nie przejmujcie się. To jej problem. Przyjazny znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskopy