Horoskop dzienny na niedzielę 3 lutego 2019 roku - Koziorożce spędzą dzień z przyjaciółmi, a Rak zacznie rozmyślać nad sensem życia...

Horoskop dzienny na niedzielę 3 lutego 2019 roku - niedziela sprzyja spotkaniom rodzinnym. Nie zapomnicie też o przyjaciołach. Czeka was mnóstwo miłych spotkań.

Horoskop - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Niedziela upłynie Baranom bez większych zmartwień. Będzie raczej rozleniwiony i senny i nie da się namówić na żadne domowe obowiązki. Będzie chciał wreszcie solidnie wypocząć. A na spacer najlepiej się niech się wybierze ze Skorpionem.

Horoskop - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

Byki dzisiaj będą plotkować na potęgę. Dostanie się przy tym wszystkim, a szczególnie sąsiadom. Popołudnie przeznaczą na rodzinne spotkania. Ale niespodziewana wizyta trochę im popsuje plany. Przyjazny znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Niedziela upłynie Bliźniętom pod znakiem nadrabiania zaległości towarzyskich. Trochę plotkowania przy tym będzie. Poza tym, single czeka flirtowanie z nowo poznaną osobą, bardzo obiecujące. Przyjazny znak ma dziś to Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dzień poważnych przemyśleń. Zadacie sobie pytanie, o jakie wartości w życiu wam chodziło. Czy nie czas coś zmienić? Porozmawiajcie z Koziorożcem.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom niedziela upłynie na podtrzymywaniu relacji międzyludzkich. Uda im się naprawić kontakty, kiedyś tam zaognione. Niektóre Lwy wyruszą też w podróż, chociaż niezbyt daleką. Przed nimi ciekawa rozmowa ze znajomym. Zainspiruje ich do rozpoczęcia czegoś nowego w życiu.

Czy odrabiać z dzieckiem prace domowe?

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna zabierze się za przegląd swojej garderoby i dojdzie do wniosku, że czas na zmiany. Może zaszaleje wkrótce na wyprzedażach? Tak, czy owak, nie zaszkodzi poprawić sobie nastrój.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Od rana Wagi będą nieco przybite. W dodatku czyjaś nieostrożna uwaga bardzo je zrani. Na szczęście popołudnie okaże się lepsze. Przyjaciele wpadną niespodziewanie i poprawią wam humor. 

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpion będzie dzisiaj apodyktyczny i dość niemiły. Nie jest to najlepszy czas na rozstrzyganie rodzinnych sporów. Zalecamy wyjście z domu i spotkanie z przyjaciółmi. Pomocny znak zodiaku to Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Rodzinna atmosfera trochę przytłoczy Strzelce. Poczują, że muszą na chwilę gdzieś uciec od rodzinnych zobowiązań. Nawet mały spacer da im odetchnąć. Popołudnie spędzą bardzo miło z przyjaciółmi. Przyjazny znak na dziś to Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce cały dzień poświęcą przyjaciołom. Niektórzy z nich będą potrzebować porady i wsparcia, więc Koziorożec poczuje się zobligowany do udzielenia pomocy. Po południu dostanie pomyślną wiadomość. Dzień zakończy w znakomitym humorze.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Sporo osób będzie się dzisiaj koło was kręcić. A i telefonów nie zabraknie. Trochę będzie z tym zamieszania i poczujecie się nieco znużeni. Sprzyjać wam będzie dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby poczują potrzebę odnowienia dawnych znajomości, zaczną dzwonić i umawiać się na spotkania. Potem wybiorą się na zakupy, ale niezbyt udane. Przyjazny znak zodiaku to Lew.

Horoskopy