Horoskop dzienny na poniedziałek 4 lutego 2019 roku - Byki rozglądają się za dużymi pieniędzmi, a Raki okażą się bardzo pracowite

Horoskop dzienny na poniedziałek 4 lutego 2019 roku - pierwszy poniedziałek lutego przebiegnie wam w sumie sympatycznie. A co konkretnie was czeka, przeczytacie poniżej...

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany chętnie podejmą się wykonania zadań, które pozwolą im oderwać się na chwilę od życia biurowego. Dzień zaczną od sumiennego wykonywania obowiązków, potem jednak zapragną chwili oddechu, ale po południu znowu poczują przypływ energii.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zastanawiają się nad zdobyciem większej sumy pieniędzy. Szukają sposobów na oszczędności albo korzystnych inwestycji. Popołudnie poświęcą jednak rodzinie, bo zauważą, że ktoś potrzebuje ich pomocy. Przyjazne znaki to Panna i Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dla Bliźniąt poniedziałek będzie bardzo udany. Pokażą swoją niezależność i bezkompromisowość, a przy okazji pomogą innym. Okaże się, że ktoś potrzebujący wsparcia będzie w pobliżu. Będzie wam wdzięczny za pomoc. Popołudnie Bliźnięta zajmą się szlifowaniem formy w fitnessie lub na basenie. Sprzyjające znaki to Baran i Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki poczują się spełnione w pracy. Humor też będzie im dopisywał cały dzień. Wieczorem spędzicie sympatyczny wieczór w gronie rodzinnym. Nie przesadzajcie tylko z krytyką najbliższych, bo poczują się nieswojo. Przyjazny znak to Byk.

Jak bezpiecznie chodzić po oblodzonych chodnikach? Naśladując pingwiny

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dla Lwów dzień dość udany. Będą pełne entuzjazmu i dobrych chęci. Uda im się wypełnić wszystkie zadania, chociaż nie było tego mało. Trochę zaniedbały tylko otoczenie, więc powinny teraz trochę się rozejrzeć i sprawdzić, czy ktoś nie potrzebuje wsparcia. Sprzyja im dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą się dzisiaj zachowywać wyjątkowo przyjaźnie. Dzięki temu pozałatwiają wiele spraw. Wieczorem poświęcą uwagę najbliższej osobie. Dzisiaj sprzyja im Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zapragną nowych wyzwań. Codzienność nieco już je nudzi i chcą teraz zmian. Śmiało zaczną planować dość rewolucyjne zmiany. Nie wpadnijcie tylko w nadmierny krytycyzm wobec rzeczywistości, bo nie jest taka zła. Przyjazny znak to Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony dzisiaj wykażą się odwagą i bezkompromisowością. Ktoś powierzy wam też sekret, więc nie nadużyjcie jego zaufania. Popołudnie pełne ważnych spraw, wymagać będzie skupienia i rozwagi. Sprzyja wam Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Czekają was dzisiaj spotkania ze znajomymi, ale uważajcie i nie dajcie się namówić na nic zbyt szalonego. To nie w waszym stylu. Poza tym, macie własne udane pomysły, więc o nich opowiedzcie. Mogą się spodobać. Przychylny znak na dziś to Baran.

Horoskop - Koziorożec ( 22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce ogarnie sentymentalny nastrój. A na kłopoty najlepsza okaże się intuicja - podpowie najlepsze rozwiązania. Po południu pomyślcie ciepło o najbliższych i koniecznie się do nich odezwijcie. A towarzystwo Byka będzie dzisiaj pożądane.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wszyscy dzisiaj pospieszą, aby wam pomóc w kłopotach, więc się nie martwcie. Wszystko dobrze się skończy. Popołudnie za to rozrywkowe i bez stresu. Przyjazny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Rak (19 lutego do 20 marca)

Ambicja będzie dzisiaj przepełniała Ryby. Zapragną uznania i władzy. Oczywiście, na miarę możliwości. Zaczną więc planować kolejne ruchy w pracy, aby zdobyć awans. Sprzyjający znak na dzisiaj to Koziorożec.

Horoskopy