Horoskop dzienny na 5 lutego 2019 roku - Bliźnięta zostaną docenione w pracy, a w Strzelcach obudzi się lew...

Horoskop dzienny na 5 lutego 2019 roku - przeczytajcie konieczne, co mówią gwiazdy o dzisiejszym dniu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baran okaże się dzisiaj bardzo empatyczny. Uda mu się, dzięki temu, dotrzeć do sedna kilku problemów, które ostatnio się nawarstwiały. Zrozumienie dla ludzkich słabości też trochę pomogło. Sprzyja mu teraz Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Świat potrzebuje dzisiaj Byków. Tak się czują i tak chcą być traktowane. Niestraszne im wyzwania i szalone pomysły. Sukces mają zapewniony, jeśli tylko nie stracą zapału. W sprawach sercowych zrobi się trochę nerwowo, ale nie ulegajcie zazdrości. To nie najlepsza droga. Przyjazny znak to Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dzień pod znakiem wytężonej pracy. Ale przynajmniej szef was doceni. Ktoś będzie próbował wykorzystać waszą wiedzę do swoich korzyści, ale w porę się zorientujecie. Pomocna dzisiaj okaże się Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak wykaże się dzisiaj cierpliwością i inteligencją. Nie da się przegonić innym. Po południu czeka na niego trochę domowych obowiązków, które jednak wypełni z ochotą. Wieczór zapowiada się na udany. Może nawet pójdziecie na randkę?

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy ogarnie wewnętrzny spokój i cierpliwość. Po południu do głosu dojdą jednak emocje i - być może - popsują randkowe plany. Przyjazny znak dzisiaj to Rak.

Makijaż, który przetrwa długi dzień i całonocną imprezę? To możliwe, jeśli będziesz pamiętać o kilku szczegółach

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

To wasz dzień! Wszystko, za co się dzisiaj zabierzecie, zaowocuje sukcesem. W miłości także się wam powiedzie. Nic dodać, nic ująć. Wykorzystajcie szansę na wielki sukces. Przyjazne znaki zodiaku na dziś to Skorpion i Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi wykażą się zdecydowaniem i pewnością siebie. No i bardzo dobrze! Do odważnych świat należy. Nie dajcie się też wmanewrować w dodatkowe obowiązki. Sprzyja wam Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Spokojny dzień, bez negatywnych emocji, trochę tylko zawirowań sercowych, ale nie ma co za bardzo ich roztrząsać. Spróbujcie też porozmawiać ze współpracownikami, na pewno zgodzą się wam pomóc, bo nadmiar obowiązków może was przytłoczyć. Sprzyjający znak to Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Ranek bez napięć i stresu. Dopiero w południe nastąpi zmiana - w Strzelcach obudzi się lew. Nie ustaniecie w dążeniu do celu. Z pełnym sukcesem zresztą. Chociaż nie wszystkim będzie to w smak i może dojść do nieprzyjemnej wymiany zdań. Po drodze wam dzisiaj z Rybami.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj chciały zrobić wszystko po swojemu. Trochę się rozpędzą i zaczną już planować wakacje. Najlepsze decyzje podejmą po południu. Pomoże im dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Cóż za nieustępliwość charakteryzować będzie dzisiaj Wodnika. Staniecie się bardzo pryncypialni i nieustępliwi. Nie wiadomo, czy to spodoba się waszym rodzinom. Na szczęście pod wieczór trochę odpuścicie i przestaniecie zanudzać świat swoimi pouczeniami.

Horoskop - Ryba (19 lutego do 20 marca)

Wszędzie was będzie dzisiaj pełno. Pilnujcie się z nadmiarem celów, bo bez skupienia się na wybranych utoniecie w chaosie spraw. Po południu uważajcie na ludzi, którzy chcą was wykorzystać. Przyjazne znaki to Bliźnięta i Baran.

Horoskopy