Horoskop dzienny na 6 lutego 2019 roku - Bliźniętom sprzyja szczęście w finansach. Skorpiony też pełne nadziei...

Horoskop dzienny na 6 lutego 2019 roku - połowa tygodnia, więc zajmują was praca i finanse. Zobaczcie, co przyniesie wam dzisiaj dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzień przebiegnie Baranom sennie i bez większych emocji. Chętnie przekażą pilne sprawy w ręce innych osób, a sami oddadzą się lenistwu. Czasem trzeba wypocząć i dlaczego nie ma to być dzisiaj? Nie przejmujcie się opiniami innych. Wieczorem idźcie na randkę i poczujcie, że świat jest piękny. Przyjazny znak na dziś to Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Przed Bykami dzień dość nieciekawy. Znowu pisanie nudnych sprawozdań i tabelki w excellu. Poczujecie, że czas na zmianę. Może zaczniecie planować dalekie podróże lub przynajmniej atrakcyjny wyjazd na weekend? Wieczorem nastrój trochę wam się poprawi po spotkaniu paru przyjaciół.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj szczęście do pieniędzy. Jeśli chcą korzystnie zainwestować gotówkę, to właśnie nadszedł ten moment. Po południu czeka was ciekawe doświadczenie. Sprzyja wam Skorpion.

Czy odrabiać z dzieckiem prace domowe?

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Energia będzie dzisiaj rozpierać Raki. Chętnie ruszą z realizacją nawet ryzykownych planów. Pamiętajcie tylko o przemyśleniu niektórych spraw. Sięgnijcie do przeszłości, aby się upewnić, że postępujecie właściwie. Po południu czeka was miła niespodzianka.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew coś dzisiaj mało skoncentrowany. Może zapomnieć o ważnych terminach lub faktach. Dlatego lepiej odpocznijcie sobie, szanowne Lwy i odłóżcie sprawy na później. Wspierać was dzisiaj będą Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Niepotrzebnie się martwicie i wyolbrzymiacie problemy. Wszystko się ułoży. Nawet w finansach zauważycie poprawę. Zaufajcie swoim przeczuciom, nie zawiodą was dzisiaj. Przyjazne znaki to Lew i Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Strasznie czepialskie dzisiaj Wagi. Trudno im dogodzić, widzą każdy szczególik i wytykają błędy. Musicie trochę odpuścić. A po południu spotkanie z miłą, starszą osobą. Przyjazny znak zodiaku na dziś to Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Optymizm i energia rozpierać będą Skorpiony. Popołudnie spędzą z przyjaciółmi na dobrej zabawie. Poznają też nowe osoby i będą w centrum uwagi. Sprzyja wam dzisiaj Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zmartwi dziś brak pieniędzy. W pracy dzień przebiegnie szybko i bez problemów. Poprawę humoru odczujecie dopiero wieczorem. Sprzyja wam Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Ważny dzień, który może zaważyć na waszej karierze. Śmiało prezentujcie swoje dzieła i pokażcie się z najlepszej strony. Wieczorem zakupy w galerii to nie najlepszy pomysł. Sprzyja wam Baran.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Znowu zajmą was pieniądze i kariera. Uda się dzisiaj wyjaśnić kilka nieporozumień w pracy, chociaż nie wiadomo, czy przyniesie to podwyżkę. Sprzyja wam Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 19 marca)

Ryby ogarnie niepokój. W pracy zaczną grymasić i domagać się uwagi. Buntownicza postawa jednak nie zawsze przynosi dobre skutki, więc pomyślcie nad zmianą zachowania. Po południu zaczniecie snuć plany na wakacje z przyjaciółmi.

Horoskopy