Horoskop dzienny na czwartek 7 lutego 2019 roku - Panna będzie dziś bardzo dumna ze swojej pracy. Skorpiony zamarzą o dalekich podróżach...

Horoskop dzienny na czwartek 7 lutego 2019 roku - sprawdźcie, co przyniesie wam dzisiejszy dzień. Już niedługo weekend, więc niektórzy z was zaczęli robić plany.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baran zacznie podejrzewać otoczenie o zazdrość. Całkiem niepotrzebnie. Będzie jednak ostrożny w kontaktach w pracy. Popołudnie spędzi w całkiem innym nastroju,  beztroski i radosny. Przypomni sobie o dalszej rodzinie i postanowi nawiązać z nimi kontakt. Dzisiaj po drodze będzie mu z Rakiem.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Przed Bykami dobry dzień. Mają szansę zakończyć pewien projekt, który ostatnio spędzał im sen z powiek. Ale dzięki uporowi i pomysłowości będą go mieć już za sobą. Wieczorem okażcie najbliższym, że wam na nich zależy. Będą wam sprzyjać Raki i Koziorożce.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta dzisiaj bardzo uparte. Ale nadmierne upieranie się przy swoim zdaniu nie zawsze wychodzi na dobre. Zatem - drogie Bliźnięta - spróbujcie trochę odpuścić. Popołudnie będzie za to sprzyjać załatwianiu trudnych spraw. Wieczorem czeka was spotkanie w przesympatycznym gronie. Będzie wśród nich Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Czas na zaprezentowanie szefowi wyników swojej pracy. Teraz albo nigdy. Dzień sprzyja sprawom zawodowym, więc wykorzystajcie go. W sprawach sercowych zalecamy rozwagę, bo łatwo może dojść do kłótni. Popołudnie sprzyja za to nowym przedsięwzięciom. Przyjazny znak to Baran.

"Kasjer dupa" 25 lat później. Krzysztof Kowalewski przeczytał dla nas słynny wiersz Wojciecha Młynarskiego

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

W pracy nowe zadania. Pojawi się propozycja innego zakresu obowiązków i Lwy nieco się zdenerwują tym faktem. Jednak może lepiej przyjąć ofertę i zabrać się spokojnie do pracy. Sprzyja wam Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzisiaj Pannom fortuna sprzyja w pracy. Uda im się rozwiązać problem, który wyglądał na nierozwiązywalny. Ale dzięki pomocy ze strony osoby, której dawniej nawet nie zauważałyście, odniesiecie sukces zawodowy. Sprzyjają wam Byk i Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi podejdą poważnie do swoich obowiązków. Ale nie powinny za głośno się przechwalać, bo komuś może to być nie w smak. Poza tym, po co podsuwać innym gotowe pomysły, mogą je wykorzystać przeciwko wam. Możecie dziś liczyć na Panny i Koziorożce.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom zamarzą się dzisiaj dalekie podróże. Zupełnie nie będą mogły się skupić. A powinny, bo ktoś ma dla nich ciekawą propozycję. Przyjazny znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Nie przegapcie dzisiaj drobiazgów, bo to one okażą się najważniejsze. Zachowajcie spokój, nawet gdy coś nie pójdzie po waszej myśli. Po południu zadbajcie o kondycję fizyczną. Może poćwiczycie z Panną?

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zostaną docenione w pracy. Przełożeni poproszą ich o zaopiniowanie ważnego projektu. Ktoś jednak poczuje się tym faktem urażony. Nie dajcie się wciągnąć w biurowe gierki. Przyjazny znak na dziś to Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

W Wodniki wstąpi dzisiaj duch Sherlocka Holmesa i wszędzie będą tropić afery. Niekoniecznie z dobrym skutkiem. Popołudnie poświęcicie porządkom i to nie tylko w dosłownym sensie tego słowa. Rozstaniecie się także z pewną toksyczna osobą. Sprzyja wam Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby wpadną na trop pewnej afery w pracy, chociaż nie do końca wiadomo, na czym ona polega. Jak to z plotkami bywa, nie wiadomo, co jest prawdą, a co zmyśleniem. Popołudnie zapowiada się kulturalne, może spędzicie je na czytaniu nowej książki. Sprzyjają wam Bliźnięta.

Horoskopy