Horoskop dzienny na piątek 8 lutego 2019 roku - Lwy okażą się dobrymi dyplomatami, a Koziorożcom szef zaproponuje nowe zadania...

Horoskop dzienny na piątek 8 lutego 2019 roku - już piątek, jednak sprawy zawodowe nadal są u was a pierwszym miejscu. Wieczory należą za to do rodziny.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj Baran będzie uosobieniem wielkoduszności. Puści w niepamięć dawne urazy i na powrót zaprzyjaźni się z niegdysiejszym wrogiem. Brawo, życie jest za krótkie, aby marnować je na pielęgnowanie urazów. Popołudnie Baran poświęci swojej rodzinie i udzieli wsparcia w potrzebie. Przyjazny znak na dzisiaj to Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byk podniesie dzisiaj głowę. Nie pozwoli na manipulowanie sobą i postanowi sam o siebie zadbać. Podliczy rachunek zysków i strat, co doprowadzi go do zastanowienia się nad nowymi ofertami pracy. Tym bardziej, że właśnie poznane osoby okażą się bardzo pomocne. Wieczór z rodziną i z ulubionym deserem pod ręką - oto remedium na dzisiejsze kłopoty. Po waszej stronie będzie dzisiaj Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka dzisiaj publiczne wystąpienie, które będzie je nieco stresować. Nie ma czym tak się denerwować, bo publiczność będzie zachwycona. Poza tym, pomysłowość i odwaga zawsze są w cenie, więc wasze nietypowe pomysły zyskają uznanie. Dzisiaj sprzyja wam Byk, natomiast wystrzegajcie się konfliktów z Wagą oraz Rybą.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Przepełniać was będzie dzisiaj entuzjazm i ciekawość świata. Chętnie wysłuchacie najnowszych plotek i sami kilka puścicie w obieg. Ale bez zbytniej złośliwości. Znak zodiaku, który dzisiaj was wesprze, to Bliźnięta.

Kto zagrałby w polskiej wersji "Gry o Tron"? Ned Stark - oczywiście Więckiewicz

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

To dla Lwów dzień dyplomacji. Będzie się starał zakończyć dawny spór i rozpocząć pokojową współpracę. Z sukcesem - dodajmy. A po południu wyda trochę za dużo pieniędzy na wyprzedażach.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Będzie trochę nerwowo, bo ktoś do was przyjdzie z pewną sprawą i upomni się o realizację. Na szczęście szybko wpadniecie na pomysł, jak wywiązać się z zobowiązań. Po takim dniu powinniście solidnie wypocząć. Przyjazny znak na dziś to Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi poczują, że są stworzone do wielkich spraw. Zabiorą się więc za realizację naprawdę śmiałych pomysłów. Nie będą przejmować się drobiazgami, bo nie warto. Zresztą i tak nic ich dzisiaj nie zatrzyma. Pomocne okażą się Baran i Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dla Skorpiona dzień będzie bardzo udany. A nawet zaskakująco udany. Okaże się, że dawne projekty przyniosły... dochód, a intuicja was nie zawiodła. Wieczór najlepiej spędzić z przyjaciółmi. Ryby was dzisiaj wspierają cały dzień.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do  21 grudnia)

Cóż za szaleństwo was dzisiaj ogarnie! Okażecie się brawurą, odwagą i kreatywnością. Momentami będzie nawet zabawnie, bo nie wszyscy zrozumieją wasz koncept. Dzień sprzyja też zakochanym Strzelcom. Po drodze zaś będzie wam z Bykiem i Koziorożcem.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

W pracy zaproponują wam nowy zakres obowiązków. Ambicja podpowie, żeby nie odrzucać propozycji, ale... czy rzeczywiście znajdziecie na to czas? Zastanówcie się i decyzję podejmijcie po południu - to dla was dzisiaj najlepsza pora dnia. Byk i Lew chętnie wesprą was radą.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzisiaj Wodniki będą bardzo prospołeczne. Odezwą się w nich dobre instynkty, co doceni otoczenie. Pojawią się także okazje do zawarcia nowych znajomości. Pomocny znak to Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dla Ryb piątek okaże się ważnym dniem w ich karierze. Plany, które snuły, wreszcie okażą się realne. Wieczorem zapragniecie celebrować zwycięstwo. To dobrze, ale zachowajcie umiar. Pomocny znak na dzisiaj to Waga.

Horoskopy