Horoskop dzienny na sobotę 9 lutego 2019 roku - Koziorożce i Raki czeka świetny dzień, a Ryby zaszyją się w domu i będą nadrabiać zaległości kulturalne

Horoskop dzienny na sobotę 9 lutego 2019 roku - sobota leniwa i nieco pochmurna. Szczególnie Skorpiony i Wagi powinny uważać, aby nie doszło do niepotrzebnych kłótni...

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany niezbyt fortunnie rozpoczną dzień. Swoim zachowaniem mogą dzisiaj kogoś skrzywdzić. Byłoby dobrze, gdyby powstrzymały się od wygłaszania pochopnych sądów. Druga połowa dnia znacznie lepsza, fatalny nastrój minie i może uda się odkręcić poranne nieporozumienia. Po drodze będzie wam dzisiaj z Bliźniętami i Panną.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Przed Bykiem nowe horyzonty. Bardzo go to ucieszy, bo potrzebuje odmiany. W domu za bardzo się nie postara i parę rzeczy mu umknie. Po południu postanowi się przewietrzyć. Sprzyjają mu Lew i Baran.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Nad Bliźniętami zbierze się dzisiaj trochę ciemnych chmur. Zaczną wynajdywać problemy i stresować otoczenie. Wieczorem powinny odpocząć i zapomnieć o wszelkich problemach. Sprzyjają im Panna oraz Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Zapracowany Rak wreszcie odetchnie. Spadnie mu bowiem z barków nieco obowiązków, które z ulgą przerzuci na innych. Postanowi zrobić coś niesztampowego, bo wreszcie znajdzie czas na realizację swoich pasji. Może tylko zapomni poinformować o tym najbliższych. A sprzyjają mu dzisiaj Lew i Waga.

"W życiu kobiety na nic nie jest za późno". O mamie Kamy, która po 40-tce została łyżwiarką figurową

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Mimo dobrych chęci nie wszystko, co dzisiaj uczyni Lew, wyjdzie mu na dobre. Może powinien odpuścić i nie angażować się za bardzo w pewne sprawy. Po radę może udać się do Raka lub Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Świat sprzyja dzisiaj Pannom, chociaż nie powinny tego nadużywać do realizacji swoich własnych celów. Popołudnie przebiegnie im przyjemnie, być może na randce lub w kinie. Pomocny będzie Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Pochopne działania nie wyjdą dziś Wagom na dobre. Lepiej, żeby nieco przystopowały z podejmowaniem decyzji. To nie ten dzień. Po południu za to czeka je przyjemne spotkanie, może randka lub wypad do knajpki z przyjaciółmi. Przyjazne znaki to Byk i Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Poranne nieporozumienia prawie pewne. Ujawnią się jakieś animozje, albo odkryjecie czyjeś sekrety. Dopiero popołudnie okaże się spokojniejsze. Pomocne będą Barany i Wodniki.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Pochmurny dzień przed wami. Ktoś będzie miał do was pretensje, a wy nic nie będziecie mogli na to poradzić. Popołudnie przyjemniejsze, czeka was poprawa humoru i miłe wydarzenia. Po drodze wam dzisiaj z Wagą i Wodnikiem.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Sobota minie Koziorożcom nad wyraz przyjemnie. Dotrą do nich pozytywne wieści i wprowadzą w błogi nastrój. A jeśli jeszcze pokażecie pazur... wiele się zmieni w waszym życiu uczuciowym. Pomocne znaki zodiaku to Rak i Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dziś wycofane i mrukliwe. Poczują się niedoceniane i nierozumiane. Zaczną więc wygłaszać pretensje pod adresem świata. To nie jest najlepszy pomysł. Przyjazne znaki to Byk i Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby poczują, że zostały w tyle i mają wiele zaległości. W związku z tym zrezygnują z wielkich porządków i skupią się na sobie. Może zaczną czytać dwie książki naraz, albo... zrobią sobie maraton filmowy. Po drodze będzie im dzisiaj z Bykiem.

Horoskopy