Horoskop dzienny na niedzielę 10 lutego 2019 roku - dzisiaj na kanapie wylegiwać się będą głównie Lwy i Skorpiony. Barany i Raki za to już myślami są w pracy...

Horoskop dzienny na niedzielę 10 lutego 2019 roku - sprawdźcie, co przepowiadają wam gwiazdy na dziś. Może dzięki temu unikniecie kłopotów?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nawet w niedzielę Barany nie próżnują. Właśnie obmyślają nowe plany, które mają im przynieść korzyści finansowe. Dzień sprzyja dobrym decyzjom, więc bez obaw zacznijcie działać. Pomocny znak na dzisiaj - Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dzień zapowiada się przyjemnie, dobre fluidy nadpłyną od przyjaciół, a i humor wam dopisze. Pod wieczór nie poświęcajcie za dużo myśli sprawom zawodowym, bo nie ma co za wcześnie się denerwować. Wszystko jest pod kontrolą. Przyjazny znak to Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Nie martwcie się na zapas. Nawet jeśli w ciągu dnia coś pójdzie nie po waszej myśli, to jednak wieczorem okaże się, że racja była po waszej stronie. Nie wypominajcie innym ich pomyłek, a będą wam bardzo wdzięczni. Pomocy możecie dzisiaj oczekiwać od Barana i Koziorożca.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Jakoś Raki nie będą dzisiaj umiały się wyluzować. Jakieś problemy, możliwie że wyolbrzymione, będą was dzisiaj zajmować. Nabierzcie sił i dystansu wybierając się na świeże powietrze, może za miasto. Dopiero wieczorem spokojnie zaplanujcie następny dzień pracy. Przyjazny znak to Koziorożec.

Największe grzechy rowerzystów? Odpowiadają sami cykliści. Jazda nocą bez świateł, wymuszanie pierwszeństwa

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Niedziela przebiegnie Lwom leniwie i nieśpiesznie. Długo będą się wylegiwały w łóżku, potem trochę posiedzą na kanapie. Postanowią zrobić coś dla swojej urody, więc na długo zamkną się w łazience. Dopiero pewne ożywienie wprowadzi popołudniowa wizyta przyjaciół. Dobrze czas wam upłynie w towarzystwie Panny, Koziorożca i Wodnika.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom zachce się dzisiaj odświeżać stare znajomości i organizować spotkania poza domem. Przy okazji mogą natknąć się na dawną miłość. Przyjazny znak zodiaku na dzisiaj to Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Dzisiaj Wagi zabiorą się za domowe sprawy, pozmieniają coś niecoś i trochę naruszą rodzinną harmonię. Nie będzie łatwo. Dopiero pod wieczór przewidujemy poprawę humoru. Pomocny będzie dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Rozleniwiony niedzielą Skorpion nie da się namówić na żadne aktywności. Zamiast się trudzić na spacerze będzie wolał wylegiwać się na kanapie. Niestety, to nie poprawi mu humoru. Dopiero wieczorne odwiedziny trochę go rozruszają. Przyjazny znak to Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Jeżeli zostaniecie w domu i nie będziecie podejmować ryzykownych decyzji uniknięcie dzisiaj kłopotów i nieporozumień. Możecie liczyć na pomoc Skorpionów i Ryb.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

To dzień nostalgicznych wspomnień i wzruszających spotkań. Być może ma to związek z popołudniową wizytą kogoś dawno nie widzianego. Dla rodziny musicie też zachować trochę cierpliwości. Po waszej stronie są Rak i Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik okaże się dzisiaj towarzyski i pozytywnie nastawiony do świata. Nawet rodzinne spory nie wyprowadzą go z równowagi. Pomocny znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Bardzo się dzisiaj przejmiecie troskami najbliższych. Całkiem możliwie, że przesadnie. Potrzebujecie odpoczynku i oderwania się na chwilę od czterech ścian. Sprzyja wam dzisiaj Panna.

Horoskopy