Horoskop dzienny na poniedziałek 11 lutego 2019 roku - dla Koziorożców to dzień pełen sukcesów na każdym polu. Strzelce też nie mają na co narzekać...

Horoskop dzienny na poniedziałek 11 lutego 2019 roku - zaczynamy nowy tydzień, więc lepiej sprawdźmy, co nas czeka.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nie wszystko pójdzie dzisiaj po myśli Barana. Niektórym nie spodobają się jego pomysły i zaczną oponować. Będzie nieco nerwowo i potrzeba teraz całego opanowania Barana, aby nie skończyło się awanturą. Za to po południu chmury się przerzedzą, Baranowi wróci dobry humor i postanowi wykorzystać wieczór na zabawę lub randkę. Pomocny będzie dzisiaj Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom spodoba się dzisiaj myśl o podróży. Poczują, że ciągnie ich wielki świat. Tymczasem zainteresują się nowinkami z okolicy, ciekawe spraw innych ludzi. Będą chciały być na bieżąco także z najnowszą literaturą i wydadzą majątek w księgarni. Pomagają im Bliźnięta.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Ależ będziecie dzisiaj poważne. Postanowicie pozałatwiać wszystkie sprawy i zapłacić wszystkie rachunki. Nawet do zakupów podejdziecie metodycznie. Dzień zakończycie porządkami w szafie. Pomocny znak to Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak okaże dzisiaj wspaniałomyślność i wyrozumiałość wobec cudzych słabości, a nawet zachwyt nad pomysłami innych. Dawno takiego Raka nie widzieliśmy. Bardzo udany dzień.

Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew będzie się dzisiaj zmagał z nieporozumieniami, opóźnieniami i ogólnie z chaosem któremu nie będzie winien. Na szczęście zaradny i odważny, poradzi sobie wymyślając nową strategię działania. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Coś lub ktoś w domu może dzisiaj zdenerwować Panny. Będą się zresztą za bardzo czepiały i to pewnie dlatego dojdzie do nieporozumienia. A przy tym Panny zabiorą się dzisiaj za rachunki, co pewnie wywoła tę burzę. Pomoże wam Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Dzisiaj przyda się analityczny umysł Wagi. Trzeba będzie porobić podsumowania i analizy na użytek przełożonych. Wagi okażą się tutaj mistrzami. Pomocny znak to Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpion powinien dzisiaj uważać z wydatkami. Spotka go poza tym dzisiaj kilka miłych rzeczy, pozna też ciekawe osoby. Pomoc może zapewnić Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Kariera zawodowa Strzelców nareszcie ruszy dzisiaj z miejsca. Spotkają przychylną sobie osobę na wpływowym stanowisku. Popołudnie przeznaczą za to na aktywności sportowe. Sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Sukcesy w pracy, sukcesy towarzyskie, sukcesy w miłości. Trzy razy tak - dzisiaj Koziorożce nie mają co narzekać. Nawet uda im się pomóc komuś w potrzebie. Przyjazny znak to Baran.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Przed Wodnikiem pracowity dzień, tym bardziej, że ktoś (szef?) będzie ich bacznie obserwował. Ale nie samą pracą człowiek żyje, więc wieczorem Wodnik będzie chciał umówić się na spotkanie lub randkę. Sprzyjający znak to Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zamarzą o podróżach i poznawaniu nowych ludzi. Mają już nawet opracowane precyzyjne plany na wyjazd. Nie powinny tylko zbyt nagle rzucać się w wir nowych znajomości, bo wpadną w kłopoty.

Horoskopy