Horoskop dzienny na wtorek 12 lutego 2019 roku - Bliźnięta i Lwy - to wasz szczęśliwy dzień! Raki skupią się na sprawach zawodowych...

Horoskop dzienny na wtorek 12 lutego 2019 roku - wtorek dla większości z was dość udany, ale poczytajcie o szczegółach.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dla Barana zaczyna się coś nowego. Ale bez obaw, wszystko się uda. Wasze inicjatywy zostaną docenione, zyskanie uznanie za kreatywność i przedsiębiorczość. Sprzyja wam Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie powinny się dzisiaj śpieszyć. Zastanówcie się, co jest najpilniejsze i skupcie się na tym. Reszta spraw może poczekać. Pomoże wam też spokojna refleksja nad przeszłością. To źródło niezłych pomysłów. Dzień skończycie pełni optymizmu.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Miły dzień przed wami. Nie bójcie się opowiadać o swoich pomysłach, bo zyskają uznanie. Macie też szansę na nowe, ciekawe znajomości. Przyjazny znak dla was to Lew.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Skupcie się dzisiaj na pracy, bo to kluczowy dzień w waszej karierze. Być może czeka was nowy zakres obowiązków lub zmiana stanowiska. Ale nie dajcie się zmanipulować, sami decydujcie o sobie i swojej przyszłości. Zachowajcie rozsądek i spokój. Pomocny okaże się jest Koziorożec.

5 rzeczy, które przewidział "Powrót do przyszłości II"

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Nie wahajcie się dzisiaj prezentować swoich pomysłów, z pewnością wzbudzą entuzjazm. W dodatku możecie liczyć na wsparcie ze strony przyjaciół. Dzisiaj to wasz szczęśliwy dzień. Sprzyja wam też Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Zabierzcie się dzisiaj za rachunki i podsumowania, bo dzień sprzyja spokojnej pracy. Po południu ktoś wpływowy udzieli wam wsparcia. Wieczorne spotkanie z przyjaciółmi okaże się inspirujące.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi wykażą się dzisiaj swoimi talentami dyplomatycznymi. Różne delikatne sprawy zyskają dzięki temu swój bieg. Otoczenie będzie wam wdzięczne za pomoc i inicjatywę. Dzień zaliczycie do udanych.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dobrze dzisiaj skoncentrować się na zaległych zadaniach, bo sprzyja wam aura. Ważne tylko, żebyście nie utknęli w szczegółach, tylko spojrzeli na całość spraw. Ponadto, czeka was spotkanie z ważną osobą. Wieczorek zadbajcie o kondycję.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce nastawione są dzisiaj na innych. Chętnie słuchają opinii ludzi i włączają się w zadania. Kilku przyjaciół poprosi ich o wsparcie, którego chętnie udzielą. Wieczór natomiast poświęcą na odpoczynek i spokojną refleksję. Pomocne znaki to Wodnik i Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Potrzebujecie dzisiaj spokoju, chociaż nie za bardzo uda się go osiągnąć. W dodatku trzeba będzie nieść pomoc komuś w najbliższym otoczeniu. Trochę będzie przy tym nerwowo. Ale skończy się dobrze, a wy wieczorem znajdziecie jeszcze czas na spotkania.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Niespodziewanie odwiedzą was starzy znajomi. Będzie więc okazja do sentymentalnych wspomnień. Przypomnicie sobie dawne pasje i wydarzenia. Może być gorąco. A ponadto, single czekają nowe znajomości. Przyjazny znak to Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

W Rybach obudzi się dzisiaj podejrzliwość. Okażą się też zbyt wścibskie, więc może im ktoś utrzeć nosa. Musicie przestać kierować się emocjami. Pomoże wam dzisiaj Skorpion.

Horoskopy