Horoskop dzienny na środę 13 lutego 2019 roku - Ryby i Lwy czeka bardzo udany dzień. Panny też nie będą narzekać

Horoskop dzienny na środę 13 lutego 2019 roku - zobaczcie, co przygotowały dla was dzisiaj gwiazdy...

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzień pełen dość chaotycznych wydarzeń. Wszystko będzie się działo na raz i Baranom trudno będzie się skupić na jednej rzeczy. Dopiero wieczorem pojawi się nieco spokoju. Przyjazny znak na dzisiaj to Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Początek dnia senny i spokojny. Druga połowa dnia za to, pełna wydarzeń i nieoczekiwanych wiadomości. Na zakończenie dnia rzucicie się nawet w wir zabawy. Sprzyja wam Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta wpadną w wir wydarzeń. Uda im się zdobyć wiele interesujących informacji, które jeszcze nie raz okażą się przydatne. Pozna przy tym nowe osoby. Wieczór spędzi w towarzystwie rodziny. Przyjazny znak to Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dzisiaj Raki mogą nieroztropnie się zachować i okazać niedyskrecję. Muszą nieco uważać na swoje słowa. Popołudnie za to sprzyja randkom lub spotkaniom towarzyskim. Być może coś ich dzisiaj zaskoczy. Sprzyja im Byk.

W których państwach pracuje się najdłużej? Polska poza pierwszą piątką

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dzień udanych przedsięwzięć. Większość spraw uda się pozytywnie pozałatwiać i popołudnie Lwy spokojnie mogą udać się na... randkę. Przyjazny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Przed Pannami miły dzień. Poranek co prawda poświęci na sprawy służbowe, ale popołudnie wypełnią jej przyjaciele i wesołe pogaduszki. Pojawią się też nowi znajomi i udane spotkania. Pomocny dzisiaj jest Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Zdecydowanie Wagi muszą dzisiaj okazać rozwagę i nie przejmować się pogłoskami. Na szczęście są dzisiaj dość łagodne i zamyślone, więc może uda im się ominąć rafy. Popołudnie sprzyja zaś romantycznym spotkaniom. Pomocny znak dzisiaj to Baran.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dla Skorpionów najważniejsza będzie dzisiaj kariera. Jest przy tym nadzieja, że dostanie dodatkowe propozycje, które okażą się zyskowne. Wieczór poświęcą na spotkania z przyjaciółmi, które podniosą ich na duchu. Pomocny znak to Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelców czeka miły, chociaż nieco chaotyczny dzień. Spotka jednak przesympatycznych ludzi, a dzień zakończy niewielką imprezą. Przyjazny znak to Bliźnięta.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Spokojny, bezproblemowy dzień. Znajdziecie nawet czas na ulubione hobby. Jak zwykle na snucie planów wyjazdowych na wakacje. Sprzyjają wam Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik będzie dzisiaj marzył o sławie i uznaniu. Wszystkie jego starania pójdą dzisiaj w tym kierunku. Poza tym - wyskoczy na zakupy i zapomni o oszczędzaniu. Spotka się z Rakiem i Rybą.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Bardzo udany dzień. Na waszej drodze pojawi się ktoś ważny, kto bardzo wam pomoże. Po południu wykażcie rozwagę, nie dajcie się ponieść emocjom. Sprzyja wam Baran.

Horoskopy