Horoskop dzienny na niedzielę 17 marca 2019 roku - Byki mają świetny dzień, Lwy spokojne i zamyślone...

Horoskop dzienny na niedzielę 17 marca 2019 roku - dziś horoskop miesięczny mamy dla Bliźniąt. Zobaczcie więcej.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dość dużo macie dzisiaj na głowie, mimo niedzieli, w dodatku nie bardzo ma wam kto pomóc. W tym wszystkim, łatwo wam będzie coś przeoczyć. Ale przynajmniej w miłości macie dzisiaj szczęście. Czekają na was nowe znajomości, niektóre bardzo obiecujące. Sprzyjają wam Byk i Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Przed Bykami udana niedziela. Czeka was miłe spotkanie z bliską osobą. Ktoś dzisiaj będzie bardzo zadowolony z prezentu od Byka. Wieczorem wszystkie Byki znajdą sobie jakieś towarzystwo i będą się nieźle bawić. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą miały głowę zaprzątniętą sprawami domowymi. Trochę zbierze się tych obowiązków, bo na obiedzie pojawi się bliższa i dalsza rodzina. Do sprzątania jednak nie będzie chętnych. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Byk i Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dzisiaj Rakom bardzo spodobają się pomysły, które ktoś mu przedstawi. Uznają je za ciekawe i inspirujące. Zaczną się zastanawiać nad realizacją. A po południu czeka ich większe spotkanie towarzyskie. Dowiedzą się też nowych rzeczy o znanej sobie od dawna osobie. Będą nieco zaskoczone. Pomocne znaki to Baran i Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy dzisiaj spokojne i zamyślone. Będą trzymać się z daleka od ryzykownych przedsięwzięć i niewiarygodnych osób. Zamiast burzliwych dyskusji wolą spokojny spacer. Po drodze im będzie z Bykiem i Wodnikiem.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna dzisiaj bardzo zajęta i rozrywana przez przyjaciół. Dużo się będzie działo, bo co rusz ktoś sobie przypomni o was i zadzwoni z nowinami. Przy okazji dowiecie się  rzeczy, które przedtem nie mieściły się wam w głowie. Przyjazne znaki zodiaku to Byk i Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom zamarzy się dzisiaj samotność i święty spokój. Potrzebują wyciszenia i czasu na refleksję. Nieźle się zdenerwują, gdy ktoś zacznie im zakłócać spokój. Ktoś bliski poprawi im humor pysznym daniem. Byk i Panna są dzisiaj sprzymierzeńcami Wag.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom humor dopisze, w dodatku sprawy sercowe pójdą po ich myśli. Skorpion spędzi dzisiejszy dzień z bliską osobą. Poza tym, dotrą do niego nowości, których się nie spodziewał. Sprzyjają im dzisiaj Koziorożec i Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce nie usiedzą dzisiaj w domu, ruszą w podróż, albo zorganizują grupowe wyjście ze znajomymi. Tak czy owak, będą mieć udaną niedzielę. Być może otworzą się także przed wami nowe horyzonty. Przyjazne znaki to Skorpion i Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie pozwolą dzisiaj nikomu wtrącać się w swoje sprawy. Do porad innych osób będą podchodzić z nieufnością i raczej nie będą ich słuchać. Dzień sprzyja jednak finansom i coś się wam dzisiaj uda załatwić w sprawach biznesowych. Sprzyjające znaki to Rak i Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wreszcie uda się wam odpocząć i wyluzować. Był już na to najwyższy czas. Trzeba kiedyś wreszcie naładować akumulatory. Dłuższy spacer też będzie przyjemny. Pomocne znaki to Byk i Wodnik.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj duszą towarzystwa, odkryją nowe pasje i pokażą talent artystyczny. Bardzo sympatyczny dzień. Sprzyjają wam Byk i Ryby.

Horoskopy