Horoskop dzienny na poniedziałek 18 marca 2019 roku - dzisiaj Koziorożcom sprzyja fortuna, Strzelce podsumują wydatki...

Horoskop dzienny na poniedziałek 18 marca 2019 roku - dzisiaj czas na miesięczny horoskop Wagi. Szukajcie poniżej.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom poniedziałek minie na zajmowaniu się domem, zakupami i planowaniu rodzinnych wyjazdów. Wszyscy będą zadowoleni, z wyjątkiem może samego Barana, który trochę się przy tym napracuje. Jest też ktoś, kto niecierpliwie oczekuje na wizytę Barana u siebie. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom dzień upłynie na rozmowach ze znajomymi, za którymi bardzo się stęskniły. Dobrze, że istnieje telefon i e-mail, bo można się nagadać, ale bezpośrednie kontakty też są ważne, o czym, zdaje się, Byk zapomina. Sprzyjają wam dzisiaj Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają ogromną ochotę na dalszą podróż. Zaproszą do towarzystwa kilka osób, zapowiada się więc wesoła podróż. Bliźnięta, które zostaną w domu i tak będą się dobrze bawić na rozmaitych imprezach, na które je zaproszono. Przyjazny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak, o dziwo, będzie bardzo ugodowy i zgodzi się na wszystkie sugestie. Nie będzie mu się chciało dzisiaj zawalczyć o siebie. Wieczorem za to przygotuje miłą niespodziankę bliskiej osobie. Przyjazny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Poniedziałek zastanie Lwy rozleniwione i zaspane. Trudno im będzie wykrzesać z siebie więcej energii do pracy. Dopiero popołudniowe zajęcia trochę go ożywią. Sprzyjają im Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 lipca do 22 września)

Panna nie przejmuje się poniedziałkiem i nadal jest w weekendowym nastroju. Nie za bardzo skupia się na pracy, tylko planuje wieczorny wypad ze znajomymi. Sprzyja jej dzisiaj Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Dla Wagi dzisiejszy dzień może być początkiem nowego rozdziału w karierze zawodowej. Propozycje i pomysły, które zaprezentuje przed szefem zyskają jego uznanie. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony potrzebują odmiany i wyzwań. Rzucą się więc w wir wydarzeń, włączą w nowe przedsięwzięcia, i w ogóle - wszędzie go będzie pełno. Wieczorem zaplanuje dalszą wyprawę ze znajomymi. Sprzyjający znak to Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dla Strzelca poniedziałek okaże się dniem podsumowań, liczenia pieniędzy i oddawania długów. Po południu, zdaje się, wyruszy na większe zakupy. Sprzyjający znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą śmiało zabrać się dzisiaj za ambitne przedsięwzięcia. Fortuna im sprzyja cały dzień. Warto więc trochę się wysilić, aby wykorzystać szansę. Wieczorem zajmijcie się osobistymi sprawami. Sprzyjający znak to Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą pracowity dzień. Pracują za dwóch, nadrabiają zaległości i jeszcze mają czas i siłę na nowe pomysły. Bardzo udany dzień. Pomocny znak to Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby cały dzień poświęcą na spotkania z przyjaciółmi i sprawdzanie ich oddania. Czują potrzebę wystawienia ich na próbę. Nie jest to najlepszy pomysł, bo można kogoś niesprawiedliwie osądzić. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Horoskopy