Horoskop dzienny na wtorek 19 marca 2019 roku - Skorpiony i Lwy zapracowane, Ryby okażą się świetnymi psychologami...

Horoskop dzienny na wtorek 19 marca 2019 roku - sprawdźcie, kto dzisiaj nie powinien odkładać spraw na jutro.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany powinny dzisiaj kierować się rozwagą, nie szarżować, szczególnie, gdy znajdą się na służbowym spotkaniu. To nie miejsce na brawurę akurat dzisiaj. Niekoniecznie zostaniecie właściwie zrozumiani. Sprzyjający znak dzisiaj to dla was Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka senny dzień. Przez cały czas zachowają spokój i nie będą się angażować w żadne spory i przepychanki w pracy. Najbardziej newralgiczny moment nastąpi rano. Ale po południu Byki mogą się nieco ożywić, aby zająć się intensywniej swoimi prywatnymi sprawami, bo już najwyższy czas zrobić coś dla siebie. Sprzyja wam Skorpion.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta nie mają co narzekać, czeka je całkiem udany dzień. Pod warunkiem - oczywiście - że nie wdadzą się w przepychanki w pracy i nie wpadną w tarapaty. Jeżeli uda wam się ominąć te rafy, to wieczorem będziecie mogły powiedzieć, że to był dobry dzień. Pomocny znak to Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki bez umiaru będą dzisiaj obiecywać różne rzeczy i przysługi, tyle tylko, że potem trudno im będzie temu wszystkiemu, co naobiecywały, podołać. Czasem potrzeba przypodobania się jest u Raków zbyt mocna. Nie pozostaje im więc nic innego, jak humor i dystans do sprawy. Pomocny znak to Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj zadowolone z przebiegu wydarzeń. Może tylko za bardzo się nabiegają, ale czasem trzeba. Większość spotkań okaże się udana i korzystna dla kariery zawodowej. A popołudnie, spędzone ze znajomymi, pomoże Lwom się odprężyć. Sprzyjający znak to Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Zdaje się, że Pannom zabraknie dzisiaj cierpliwości i umiejętności dyplomatycznych. Wdadzą się w jakieś niepotrzebne spory ze starszymi osobami. Sprzyjający znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom przydadzą się dzisiaj znajomości, bo czeka je trudna sprawa. Potrzebują wsparcia i nieformalnych układów, aby rozwiązać problem. Do tego jeszcze niezbędna będzie intuicja i odrobina szczęścia. Sprzyjający znak dzisiaj to Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zostaną dzisiaj zarzucone pracą. Będzie tego tak dużo, że postanowią coś tam przełożyć na jutro. Nie jest to najlepszy pomysł, bo odkładane sprawy lubią się nawarstwiać. Popołudniem lub wieczorem czeka was miłe spotkanie. Przyjazny znak to Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj do rozwiązania trudną i delikatną sprawę rodzinną. Będą musiały wysilić cały swój zmysł dyplomacji i zachować cierpliwość. Sprzyja wam dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nastawione są  teraz na uczucia, mają w planie romantyczne spotkanie i nie mogą się już doczekać wieczoru. Potem obdzwonią też kilku przyjaciół, aby trochę poplotkować. Przyjazny znak to Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dopisuje humor, mimo, że rano ktoś będzie próbował im go zepsuć. Szczęśliwie, Wodniki potrafią sobie radzić w takich momentach. Wieczorem, nadal w świetnym humorze,  mają w planach niedużą imprezkę. Sprzyja im Baran.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą miały okazję wykazać się dzisiaj talentem psychologicznym. Wezmą udział w pewnym sporze, który wymaga delikatności i znajomości dusz ludzkich. Jeśli wam się uda rozwiązać konflikt, wszyscy będą bardzo wdzięczni i chętnie to okażą. Przyjazny znak to Lew.

Horoskopy