Horoskop dzienny na środę 20 marca 2019 roku - Lwy dostaną nieoczekiwany zastrzyk gotówki, Koziorożce zabłysną w pracy...

Horoskop dzienny na środę 20 marca 2019 roku - niektórym dzisiaj wszystko będzie się udawać, nawet w miłości się im poszczęści.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany powinny być dzisiaj zadowolone, bo wszystko, za co się zabiorą, zakończy się sukcesem. W pracy same pochwały, w domu wdzięczność domowników, a single spotkają kogoś naprawdę uroczego. Sprzyjający znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj ochotę na większe zakupy. Od dawna marzy im się kilka nowych urządzeń do kuchni lub do łazienki. Liczcie jednak starannie wydatki, bo łatwo się pomylić i później trudno to będzie odkręcić. Sprzyja wam Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom na sercu będzie leżeć dobro najbliższych. Zrobią wszystko, aby rodzina była zadowolona i bezpieczna. Spodziewają się jednak choćby odrobiny wdzięczności. Jeśli jednak ktoś im podpadnie, mogą wygarnąć, co o nim myślą. Przyjazny znak to dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom wszystko pójdzie dzisiaj gładko, bo wiele osób zaangażuje się w pomoc w ich przedsięwzięciu. Raki będą tak uszczęśliwione, że potem bez umiaru zaczną kupować łakocie i prezenty, na czym skorzystają młodsi członkowie rodziny. Pomocny znak to Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą bardzo zadowolone, bo ich sytuacja finansowa zmieni się na lepsze. Poza tym, gwiazdy radzą, aby zadbały nieco o swoje zdrowie. Warto częściej zaglądać też na basen, czy wsiąść na rower, jeżeli pogoda pozwoli. Sprzyja im Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zostaną dzisiaj postawione przed faktem dokonanym, związanym z ich dawnymi zobowiązaniami. Trochę się zdenerwują i pomarudzą, ale w końcu wywiążą się z zobowiązań. Przy okazji jednak zajdą za skórę współpracownikom. Sprzyjający znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi wpadną w wir pracy. Robota będzie im się palić w rękach. Nadrobią zaległości i zabiorą się za sprawy na jutro. Podwładni dostaną także w kość. Ale przynajmniej pewne projekty będą już za wami. Sprzyja wam Baran.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony teraz nie mogą angażować się w jakiekolwiek międzyludzkie konflikty, bo nie wyjdzie im to na dobre. Także w sprawach osobistych muszą zachować umiar i najlepiej na razie niech nie podejmują żadnych pochopnych decyzji. Sprzyjający znak to Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom przyjdą dzisiaj do głowy pomysły na zmiany w swoim życiu, a przynajmniej w otoczeniu. Coś dzięki temu uda im się załatwić do końca i będą z tego powodu bardzo zadowolone. Pomocny znak to Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce bardzo by już chciały coś zmienić w swoim życiu zawodowym, dostać awans albo nowy ciekawszy zakres obowiązków. Dzięki swoim talentom oraz urokowi osobistemu uda im się w pracy przeforsować swój pomysł. Pomocny znak na dzisiaj to Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Ważny dzień w życiu Wodnika. Wiedza, którą dzisiaj zdobędzie, przyda mu się na wiele lat. Poza tym, powinien zadbać o kondycję i nie dać się wiosennemu przesileniu. Pomocny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dość dużo się dzieje wokół Ryb, więc będą zalatane i skoncentrowane na obowiązkach. Dzięki temu sprawnie zakończą projekty na dzisiaj. Tylko żeby nie zapomniały, że ktoś bliski czeka na wiadomość od nich. Sprzyja im Panna.

Horoskopy