Horoskop dzienny na czwartek 21 marca 2019 roku - Lwy bardzo dzisiaj zapracowane, Panny mają świetny dzień...

Horoskop dzienny na czwartek 21 marca 2019 roku - dla niektórych to świetny dzień na walkę z urzędami. Sprawdźcie sami.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany chętnie wyruszyłyby w podróż, ale na razie czas im na to nie pozwala. Ale przynajmniej pomarzą o wyprawach i zajrzą do kilku katalogów biur podróży. Poza tym, gwiazdy radzą rozejrzeć się wokół, bo ktoś obok was potrzebuje wsparcia. Sprzyjający znak to Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki coś dzisiaj w nie najlepszym nastroju. Najchętniej zaszyłyby się w ciemnym kącie, a tu trzeba iść do pracy. Zróbcie dla siebie coś miłego, może to poprawi wam nastrój.  Sprzyjający znak na dzisiaj to Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom nie spodoba się dzisiejszy plan dnia. Wszystko wywrócą do góry nogami. Jeżeli będą uważne i wyczują potrzeby otoczenia, to wszystko uda się zrealizować. Ale jeżeli pokażą innym, że ich lekceważą to - niestety - zawiodą się srodze. Sprzyja im Rak.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki jakoś się dzisiaj zagubią, pozapominają o spotkaniach i obietnicach. Koniec końców, ktoś im przypomni o pewnych zadaniach ale i tak kilka spraw się opóźni. Wieczór poświęćcie na własne sprawy i potrzeby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew trochę się dzisiaj napracuje. Tyle będzie pracy, że z trudem uda mu się wszystkiemu podołać. Będzie się dwoił i troił. Nawet nie ma szans na małe lenistwo, bo zaraz wszyscy go poganiają. Pomocny znak to Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Wszystko dzisiaj będzie sprzyjać Pannie, dlatego uda jej się naprawdę dużo zdziałać. W dodatku, może wykorzystać przychylność innych i spróbować załatwić sprawy zwykle nie do załatwienia za jednym zamachem. Pomocny znak to Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Taki "urzędowy" dzień, gdy trzeba się nachodzić po różnych instytucjach. Na szczęście - Wagi nie mają prawa narzekać, bo spotykają się z przychylnością. W dodatku znajdą nawet czas na niewielkie flirty, więc dzień okaże się w sumie udany. Pomocny znak dzisiaj to Rak.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony potrzebują teraz czułości i troski. Będą domagać się uwagi od otoczenia. Ale raczej pozostaną roztargnione i zapominalskie, trudno będzie na nich polegać. No, chyba że na zakupach... Sprzyjający znak to Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą się dobrze bawić, nawet w pracy znajdą czas na rozrywki. Ale mogą także załatwiać sprawy urzędowe, mają dzisiaj farta. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce wpadną w wir wydarzeń, a właściwie staną w samym ich centrum. Nie będą tym specjalnie zachwycone. Dotrą też do nich jakieś nowe wieści, czasem niezbyt korzystne. Sprzyjający znak to Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dla Wodników mamy pomyślne wiadomości. Dzięki dobrej passie i pomocy życzliwych ludzi wszystkie sprawy pójdą mocno do przodu. Poza tym, ktoś z sąsiedztwa będzie potrzebował waszego wsparcia, rozejrzycie się więc wokół. Pomocny znak to Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom gwiazdy przypominają, żeby nie zapędziły się z zakupami. Karty kredytowe też trzeba kiedyś spłacić. W pracy odniesiecie pełen sukces, szefowie będą zadowoleni z waszej pracy i zabłyśniecie na zebraniu. Pomocny znak to Baran.

Horoskopy