Horoskop dzienny na piątek 26 lipca 2019 roku - Lwy odważne i przedsiębiorcze, Raki odniosą spory sukces...

Horoskop dzienny na piątek 26 lipca 2019 roku - nie dajcie się ponieść emocjom. Weekend tuż tuż.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany poznają dzisiaj nowe osoby, które niestety będą je nieco irytować. Postarajcie się jednak o więcej wyrozumiałości wobec nich. Też nie są w komfortowej sytuacji. Czekają was także niespodziewane wizyty lub spotkania. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zamyślone i nieco roztargnione, zatem powinny uważać, aby nie zapomnieć o jednej ważnej sprawie. Byłoby niezbyt dobrze, gdyby coś tutaj nie zadziałało. Ale nie martwcie się na zapas. Zachowajcie spokój, a wszystko się dobrze skończy. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą zajęte dzisiaj zakupami i przygotowaniami do wyjazdu. Róbcie jednak wszystko ostrożnie i bez nadmiernej nerwowości, aby nie doszło do niepotrzebnej wymiany zdań z kimś z rodziny. Nie szukajcie też wszędzie podtekstów. Pomocny znak zodiaku to na dzisiaj Baran.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zajmą się teraz liczeniem swoich zasobów finansowych i planowaniem wydatków. Mają także pomysł na oszczędności. Zatem przyszłość rysuje się w kolorowych barwach. Macie dobry moment na planowanie wypoczynku. Pomocne znaki zodiaku to Byk i Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy poczują, że teraz świat stoi przed nimi otworem i zabiorą się odważnie za nowe przedsięwzięcia. Mają teraz dobry czas na podejmowanie mądrych decyzji. Dzisiaj także dotrą do nich pomyślne wieści. A sprzyjają wam osoby spod znaku Barana.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj niecierpliwe i drobiazgowe. Wszystko będą chciały porządkować po swojemu. Zabiorą się za sprawy, które irytowały je od dawna i postarają się je zakończyć. Nieco zmęczone po południu będą unikać zatłoczonych miejsc i skoncentrują się na najbliższym otoczeniu. Przyjazne znaki zodiaku to Lew i Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj przyjaźnie nastawione do otoczenia i dość wyrozumiałe. Dlatego nawet najwięksi bałaganiarze nie zdołają ich teraz zirytować. Potrzebna będzie jednak cierpliwość i opanowanie. Sprzyjający znak zodiaku to Koziorożec. Trzymajcie się blisko niego.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony poważnie podejdą dzisiaj do swoich obowiązków. Będą jednak nadmiernie krytyczne wobec współpracowników i nie przepuszczą żadnego niedociągnięcia. Trudno teraz z nimi wytrzymać. Na szczęście myśl o weekendzie trochę was rozluźni. Szykujcie się na sporo zabawy. Sprzyjający znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są aktywne, pracowite i uczynne. Pomogą potrzebującym, a w pracy szybko uporają się z obowiązkami. Dzięki temu będą mogły szybciej rozpocząć weekend. Wciągną was nowe zainteresowania lub hobby, a przychylny wam Lew podsunie kilka pomysłów.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nieco podejrzliwie spoglądają dzisiaj na świat. Są z tego powodu kłótliwe i czepialskie. No cóż - taki mają dzień. Ponury nastrój minie im po południu, a już pod wieczór będą w swoim zwykłym optymistycznym nastroju. Najlepiej poczują się w towarzystwie Byka.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj na ustach znajomych. Jakieś sprawy spowodują, że wszyscy będą o was mówić. Wykażecie się dyplomacją i sprytem, więc sprawy zakończą się dla was pomyślnie. Bądźcie jednak czujni i nie przegapcie okazji. Pomocne znaki zodiaku to Waga i Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom sprawy zawodowe zajmą dzisiaj głowę i trudno będzie im się oderwać od nich nawet późnym popołudniem. Pewne sprawy was zirytują i stracicie cierpliwość do kilku osób. Dopiero pod wieczór wszystko się odwróci i znowu staniecie się sobą - miłą i uczynną osobą. Przychylny znak zodiaku to Waga.

Horoskopy