Horoskop dzienny na sobotę 27 lipca 2019 roku - Bliźnięta mają udany dzień, Wagi także nie mają co narzekać...

Horoskop dzienny na sobotę 27 lipca 2019 roku - weekend przed wami, więc dobry nastrój i odpoczynek bardzo się przydadzą.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom podoba się dzisiaj ryzyko, mają wielką ochotę na złamanie jakiegoś przepisu, czy też regulaminu. Ale gwiazdy nie polecają takiego działania, bo wcześniej czy później, obróci się to przeciwko wam. Zatem lepiej, po prostu, sprężyć się i zabrać za obowiązki, aby potem mieć wolne popołudnie. Waga lub Strzelec będą wam służyć radą.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki wreszcie znajdą czas dla rodziny lub przyjaciół. Dzięki rozmowom z nimi wiele spraw stanie się dzisiaj dla was jasnych. Takie spotkania pozwalają zobaczyć sprawy w innym świetle. Znajdziecie także wiele oznak szacunku i miłości, którymi cieszycie się w rodzinie. Sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka teraz udany dzień, mimo że będziecie musieli chwilę popracować. Ale popołudnie będzie wasze i spędzicie je ciekawie zdobywając nowych znajomych, a także ucząc się czegoś interesującego. Odwiedziny u pewnej osoby zainspirują was do wypróbowania nowego hobby lub nowej dziedziny sportu. Przychylny znak zodiaku to teraz Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom potrzebna będzie dzisiaj cierpliwość i wyrozumiałość. W przeciwnym wypadku może dojść do sprzeczki z kimś z rodziny i dobry humor pryśnie. Nie dajcie się sprowokować! Weekend miał być udany i zróbcie wszystko, aby tak się stało. W razie czego, szukajcie pomocy u kogoś spod znaku Lwa. Może znajdzie radę?

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj towarzyskie i tryskają humorem. Nie potraktujcie tylko cudzych kłopotów lekceważąco, bo zyskacie opinię nieczułych. Odpoczynek odpoczynkiem, ale czasem trzeba zwrócić uwagę na czyjeś potrzeby i poświęcić im nieco czasu. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie muszą się dzisiaj niczym martwić. Ale pod warunkiem, że nie będą podejmować pochopnych decyzji ani też rzucać nieprzemyślanych uwag. Gwiazdy zalecają zastanowić się dwa razy, zanim wypowiecie jakąś uwagę. To dobra rada na dzisiaj. Odpocznijcie od hałasu i spędźcie czas z kimś pod znaku Ryby. To będzie udany wieczór.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi w dobrym nastroju zabiorą się za różne obowiązki, z którymi uporają się szybko i sprawnie. Dzięki temu reszta dnia upłynie im na ciekawych zajęciach i na rozwijaniu zainteresowań. Nie bierzcie jednak na siebie zbyt dużo zobowiązań, aby zdążyć z ich realizacją. Sprzyja wam teraz Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom znowu przyjdzie zajmować się służbowymi sprawami w weekend. Nie przesadzajcie jednak z przyjmowaniem na siebie zobowiązań. Chociaż nie zawsze tak się da, niestety. Na szczęście popołudnie będzie już wasze i spędzicie je tak, jak lubicie najbardziej. A pomocnym znakiem zodiaku okaże się Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom będzie towarzyszyć dobry nastrój. Nawet drażliwe sprawy, dotyczące sąsiadów lub kilku znajomych, nie zdołają wam zepsuć humoru. Nie podejmujcie jednak zbyt pochopnie finansowych decyzji, aby potem nie żałować. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce przypomną sobie, że ktoś im coś obiecał i zaczną domagać się realizacji zobowiązań. Nie róbcie tego jednak zbyt usilnie, a raczej spokojnie i dyplomatycznie. W ten sposób można osiągnąć znacznie więcej. Popołudnie to najlepszy czas teraz i czeka was miłe spotkanie lub wyjazd. Tak czy owak, sobota zapowiada się udanie, szczególnie w towarzystwie Raka.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom przyjdą dzisiaj do głowy znakomite pomysły. Niektóre dotyczyć będą pracy, ale większość związana jest z wakacyjnymi przyjemnościami. Zabierzcie się za ich realizację, a zarówno wy sami, jak i rodzina lub znajomi, będziecie zachwyceni. Tak trzymać! Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby pragną dzisiaj chwili spokoju i odłożą na inny dzień spotkania czy wyjazdy. Żadnych nowych spraw i zadań. Nareszcie będą mogły zająć się osobistymi sprawami i skupić na najbliższym otoczeniu. Macie teraz czas na odpoczynek w ogrodzie i delektowanie się otoczeniem. A najlepiej zrobić to w towarzystwie Panny.

Horoskopy