Horoskop dzienny na niedzielę 28 lipca 2019 roku - Raki wyruszą na wyprawę, Wodniki będą jednak wolały zostać w domu...

Horoskop dzienny na niedzielę 28 lipca 2019 roku - niedziela zapowiada się przyjemnie, ale niektórych czekają małe wyzwania.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany dzisiejszy dzień poświęcą rodzinie. Nie musicie jednak tak bardzo się przejmować, czy wszyscy sobie poradzą bez waszej pomocy. Możecie śmiało poświęcić wolny czas na swoje sprawy. Dobrze wam zrobi trochę ruchu. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak i Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Wolny czas sprzyja spotkaniom i poznawaniu nowych ludzi. Zróbcie zatem pierwszy krok i umówcie się na imprezę na mieście lub na wyjazd. Uważajcie tylko na obietnice, które tak łatwo dajecie. Ktoś spod znaku Skorpiona weźmie was za słowo. Nie wdawajcie się w żadne dyskusje, bo nie wyjdą wam na dobre. Sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Bliźniąt.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta wolałyby zająć się rozrywkami lub wyjazdami, gdy tymczasem rodzina próbuje je obarczać dodatkowymi obowiązkami. Zatem, zanim ruszycie się bawić, trzeba będzie wywiązać się z obietnic. Popołudnie okaże się bardzo udane. Sprzyjający znak to dzisiaj Lew.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają ogromną potrzebę ruszenia w świat. Zorganizują wycieczkę, albo dołączą do organizowanej przez znajomych imprezy. Nie zachowujcie się jednak nadmiernie głośno, bo nie wszystkim się podoba takie swobodne zachowanie. Znakomicie bawić się będziecie w towarzystwie Bliźniaka i Raka.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy chcą dzisiaj zająć się swoimi sprawami i nie pozwolą, aby inny zabierali im czas. Właśnie jest ostatni dzwonek, aby wywiązać się z zobowiązań i nie mieć więcej zaległości. Skupcie się zatem na realizacji zadań. Dość odkładania zadań "na jutro". W kłopotach pomoże wam teraz Byk. Uważajcie jednak na Wodnika.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie mają dzisiaj żadnych powodów do zmartwień. Ale uważajcie na słowa i nie dogryzajcie zbyt innym osobom. Po co robić sobie wrogów? Macie teraz dobry czas, wykorzystajcie go możliwie najlepiej. Niedługo czekają was trudne decyzje. Sprzyjający znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom najlepiej zrobi dzisiaj spokojny dzień z książką lub ulubionym serialem. Gdy odpoczniecie i wyśpicie się, od razu poczujecie przypływ sił. Po południu czeka na was niespodzianka. Poprawa humoru gwarantowana. Przyjazne znaki zodiaku na dzisiaj to Byk i Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony wybiorą się do kina lub teatru, albo na niedaleką wycieczkę. To będzie ciekawe doświadczenie, które da wam trochę do myślenia. Postanowicie na przyszłość częściej organizować tego typu wyprawy. Przychylny jest wam teraz ktoś spod znaku Bliźniąt.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą bardzo pewne siebie i w czasie dyskusji nie ustąpią na krok. Uważajcie jednak, aby nie przesadzić z uporem i nie doprowadzić do awantury. Lepiej poradzić się wcześniej kogoś zaufanego. Najlepiej osoby spod znaku Barana.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom uda się dzisiejsze spotkanie w gronie rodzinnym, a dania, które przygotują, okażą się przepyszne. Popołudniowe spotkania udadzą się i poprawią wam humor. Czeka też na was niespodzianka. Sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom najlepiej będzie dzisiaj w domu. Nie mają ochoty na żadne wyjazdy, czy też na przebywanie w zatłoczonym miejscu. Nie dadzą się wciągnąć w żadne szalone przedsięwzięcia. Chociaż potem mogą tego nieco żałować. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby najchętniej dzień spędziłyby z przyjaciółmi. Ale jednocześnie wzywają je rodzinne obowiązki. Trudno to będzie ze sobą pogodzić. Bądźcie jednak dobrej myśli. Na rodzinnym obiedzie nie przesadźcie jednak z krytykowaniem i wygłaszaniem kontrowersyjnych opinii. Sprzyjają wam Baran i Strzelec.

Horoskopy