Horoskop dzienny na poniedziałek 29 lipca 2019 roku - Ryby mogą spodziewać się dobrych wieści, Rakom wszystko się dzisiaj uda...

Horoskop dzienny na poniedziałek 29 lipca 2019 roku - poniedziałek czas zacząć! Gwiazdy wam sprzyjają. Sprawdźcie, co ważnego was teraz czeka.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany w słabszej formie aż do popołudnia. Będą chciały jak najszybciej wyrwać się z pracy do domu, aby w spokoju spędzić dzień. Nikt ich dzisiaj na nic nie namówi. Macie teraz po swojej stronie Lwa i Skorpiona. Zawsze warto się ich poradzić.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj niespokojne i niecierpliwe. Mimo to, dzień może jeszcze się udać. Spotkania w pracy będą okazją do ciekawych rozmów i wniosków. Dzień sprzyja także podróżom i zawieraniu nowych znajomości Na przychylność możecie liczyć ze strony Raka i Wagi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj potrzebę porządku. Zaczną od najbliższego otoczenia i zaraz po powrocie z pracy zabiorą się za domowe sprawy. Może nawet za przemeblowanie. Wszyscy będą zadowoleni z waszej aktywności. A pomocą służyć wam będzie Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają wielką ochotę na realizację pewnego ambitnego przedsięwzięcia. Nikt i nic ich dzisiaj nie powstrzyma. Pójdą do przodu jak burza. Trochę będziecie się przy tym popisywać. Spróbujecie się tak nie przechwalać.x Przychylne znaki zodiaku to Byk i Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy okażą się dzisiaj pomocne i uczynne. Okażą dobre serce komuś, kto bardzo będzie tego potrzebował. Uważajcie na wydatki, bo pieniądze lubią szybko się kończyć. I starajcie się o więcej odpoczynku. Samotne Lwy mogą dzisiaj spotkać kogoś interesującego. Przychylne znaki zodiaku to Rak i Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają teraz czas spotkań i długich rozmów. Ale ostrzegamy, pewne informacje, a nawet plotki, mogą was zdenerwować. Niestety, niektórzy ludzie nigdy się nie zmieniają. Po południu znajdziecie czas na zakupy, całkiem udane. Przychylne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi znajdują się teraz w centrum wydarzeń. Wiele się będzie wokół działo. Wasze rady okażą się cenne i ludzie z nich skorzystają. Popołudnie sprzyja spotkaniom lub domowym porządkom, zależy co okaże się pilniejsze. Przychylne znaki zodiaku to Byk i Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony sprężą się dzisiaj w pracy i nadrobią zaległości. Nie obawiajcie się trudnych zadań, z łatwością sobie poradzicie. Nie obrażajcie się, gdy ktoś was skrytykuje. Może lepiej będzie, jak zrozumiecie, o co temu komuś chodzi? Po południu skuście się na wyjście do kina lub na spacer. Przyjemne chwile spędzicie z Bliźniakiem.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą pewne swoich racji i nikt ich nie przekona do czegoś innego. Okażą się bojowe i wywalczą dzisiaj wszystko, co będzie dla nich ważne. Starajcie się jednak unikać konfliktów. Możecie przecież trochę odpuścić, prawda? A na przychylność Skorpiona i Panny i tak możecie liczyć.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie będą się wdawać w niepotrzebne dyskusje, tylko energicznie zabiorą się do pracy. Dzięki spostrzegawczości i szybkości działania nic nie będzie wam straszne i uporacie się z zadaniami nadzwyczaj sprawnie. Nie pozwolicie się także oszukać czy wykorzystać. Przychylne są wam teraz Baran i Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki staną się dzisiaj jeszcze bardzie uważne niż zwykle. Dzięki temu nic nie umknie ich uwagi. To pozwoli wam uniknąć kłopotów. Popołudnie sprzyja domowym porządkom. Uda wam się także coś ważnego załatwić lub przy okazji znaleźć. Tak czy owak, dzień będzie udany. Sprzyjają wam Byk i Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby uporają się z obowiązkami dość szybko i dzięki temu będą mogły zabrać się za swoje prywatne sprawy. A są to takie rzeczy jak zakupy albo towarzyskie spotkanie. Lub obie rzeczy naraz. Dotrą też do was nowe wieści, które poprawią wam humor. Przychylne znaki zodiaku na dzisiaj to Baran i Wodnik.

Horoskopy