Horoskop dzienny na wtorek 30 lipca 2019 roku - Ryby pełne energii, Strzelce szukają okazji do zabawy...

Horoskop dzienny na wtorek 30 lipca 2019 roku - wtorek będzie w sumie udany. Chyba, że traficie na marudnego szefa lub członka rodziny. Sprawdźcie swój horoskop.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie będą się dzisiaj nudzić. W pracy czekają was wyzwania, które bardziej was pobudzą niż poranna kawa. A w domu trzeba będzie wraz z najbliższymi opracować plan wyjazdu i atrakcje na czas urlopu. Powodzenia! A przychylne wam znaki to Bliźnięta i Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą uparte i nie dadzą się przekonać do cudzych pomysłów. Nie pomoże wam to w przekonaniu szefa lub współpracowników. Służbowe sprawy wymagają jednak pewnej dyplomacji. Ale mimo tego, nie bierzcie na siebie zbyt wielu obowiązków. Przychylna jest wam Panna.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Nowe pomysły Bliźniąt, dotyczące spraw zawodowych, mogą okazać się bardzo dochodowe. Podejmijcie więc decyzję, która zmieni kilka spraw. Dzień sprzyja wyzwaniom. Nie oceniajcie tylko innych, nie tylko wy ciężko pracujecie. Przychylne wam są Baran i Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czują się już zmęczone pracą, a to dopiero wtorek. Zróbcie sobie luźniejszy dzień, a z pewnością potem poczujecie się lepiej. Trochę odpoczynku dobrze wam zrobi. Spotkajcie się z przyjaciółmi, albo idźcie do kina. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew ma dzisiaj dość dziwny dzień. Dotrą do niego wieści, w które trudno mu będzie uwierzyć. Może wpadnie na trop jakiejś afery? Nie słuchajcie jednak niesprawdzonych informacji, aby nie popsuć sobie całkiem humoru. Pomocny znak na dzisiaj to Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj spokojne i senne. Uważajcie zatem, aby nie pomylić się, na przykład przy podliczaniu wydatków i planowaniu zakupów. Potem trudno będzie to wszystko spłacić. Zatem unikajcie nieporozumień. A o radę najlepiej spytać Raka.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj podejrzliwe i nie bardzo wierzą w zapewnienia szefów lub współpracowników. Nie pomoże to ich ambitnym planom zawodowym. Może w takim razie dzień poświęcić na hobby lub lenistwo? Lepsze to, niż podejrzewanie wszystkich o knowania. Nie marnujcie czasu na marudne Ryby. Przychylny znak to Bliźnięta.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony chętnie podejmą się nowych zadań w pracy, bo nie znoszą nudy i powtarzalności. Wolą sprawdzać się na nieznanych wodach. Przy okazji zdobędę nowe umiejętności, które jeszcze nie raz im się przydadzą. Rodzina będzie dzisiaj zadowolona z waszych planów. A przychylne znaki zodiaku to Baran i Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce chcą dzisiaj więcej zabawy i szukają nowości. Jeżeli są na urlopie, zaraz wymyślą jakieś atrakcyjne wycieczki. Nie chcą siedzieć w miejscu. Zakupy okażą się ciekawsze niż praca za biurkiem. Uważajcie tylko na wydatki. A przychylny jest wam Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają teraz czas, aby zając się prywatnymi sprawami. Posłuchają też sugestii rodziny i zabiorą się za planowanie przyszłości. Dojdziecie też do nieoczekiwanych wniosków. Zastanówcie się, co z nich wynika? A przychylne są wam teraz Skorpion i Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są pełne energii i odważnie podejmą kilka decyzji, związanych z przyszłością swoją i rodziny. Nie będą przejmować się marudzeniem pewnej osoby. Czują, że teraz jest dobry czas na zaczynanie nowych spraw. A przychylny jest wam teraz Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby poczują, że są pełne energii i pomysłów. To dobrze, bo najwyższy czas już coś zmienić. Spotkania towarzyskie, zaplanowane na dzisiaj, upłyną w dobrej atmosferze. Będziecie się dobrze bawić. Przy okazji załatwicie jedną sprawę, ciągnącą się za wami od dawna. Przychylny znak zodiaku to Rak.

Horoskopy