Horoskop dzienny na czwartek 1 sierpnia 2019 roku - na Wodniki czeka niespodzianka, Panny mają dobry dzień...

Horoskop dzienny na czwartek 1 sierpnia 2019 roku - jeżeli nawet nie wszystko pójdzie po waszej myśli, to jednak nie traćcie cierpliwości. Nie ma sytuacji bez wyjścia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą unikać dzisiaj ryzyka, a przy okazji także niektórych zobowiązań. Nie za bardzo będzie im się chciało zajmować czasochłonnymi zadaniami. Możecie jednak mieć potem problem z oceną waszej pracy. Może jednak nie warto się migać? Zdaje się, że zdenerwujecie tym Strzelca. A przychylne znaki to Waga i Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki pełne optymizmu, w dodatku okażą się pomocne. Uda im się bowiem załatwić coś dla potrzebującej osoby. Nie zrobią tego jednak dla poklasku. Ponadto, zajmą się dzisiaj nową dziedziną lub znajdą sobie ciekawe hobby na wakacyjne dni. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Skorpion oraz Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj opowiadać o swoich wielkich marzeniach. Warto je mieć. Co z tego, że mogą wydawać się lekko szalone - tak już jest z marzeniami! Nie przejmujcie się krytycznymi uwagami innych, to nie ich marzenia, a wasze. Trzymajcie się ich. A sprzyjają wam Wodnik i Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zobaczą teraz swoje związki w zupełnie innym świetle. Na razie nie denerwujcie się na zapas i poczekajcie, co przyniesie przyszłość. Nie zachowujcie też zbyt długo urazy, bo sprawy nie są tego warte. Lepiej mieć dobre kontakty z ludźmi. A sprzyjające znaki zodiaku to Byk i Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy rozbrykane, wesołe, chętne do zabawy i wyjazdów. Nie wszyscy jednak zrozumieją wasze żarty i może dochodzić do nieporozumień. Ale nie przejmujcie się i róbcie swoje. Zdaje się, że obiecaliście sobie zrobić porządki lub nadrobić zaległości. No to do dzieła. Pomocne znaki to Baran i Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mogą dzisiaj liczyć na dobry dzień i niezłe relacje z ludźmi. Wszyscy napotkani znajomi będą chcieli im pomóc. Skorzystajcie z okazji do wymiany doświadczeń. Przed wami kilka kluczowych decyzji. Informacje, które zdobędziecie, okażą się na wagę złota. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Bliźnięta i Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą nadrabiać towarzyskie oraz zawodowe obowiązki. Jeżeli się nie zorganizujecie, ktoś może ostro was skrytykować. Uważajcie, aby nie pomylić się w paru sprawach. Dokładnie sprawdzajcie wysyłaną pocztę. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj podpisywać jakieś zobowiązania bądź ugody. Pamiętajcie, aby zachować kopie i mieć wszystko przemyślane. Łatwo przecież o pochopne decyzje, szczególnie w podbramkowej sytuacji. Ale pamiętajcie, że zawsze możecie poprosić o wsparcie przyjazne wam osoby spod znaku Raka oraz Wodnika.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj w trudnej sytuacji i powinny zachować ostrożność. Uważajcie, aby nie pogmatwać paru spraw. Wyjaśnienia mogą wam zająć potem sporo czasu. Póki co, sytuacja może wydawać się krytyczna. Ale bądźcie dobrej myśli. Poproście o wsparcie Raka albo Pannę.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom dzień przyniesie nieco niespodzianek. Nie będzie łatwo wyjaśnić nieporozumienia. Nawet szef włączy się w rozmowy. Ale za to po południu czeka was trochę relaksu i to w ciekawym towarzystwie. Weźcie ze sobą nieco gotówki, bo będzie okazja do kupienia czegoś ciekawego. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Byk i Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dzień przyniesie parę niespodzianek. Nie przejmujcie się krytyką i róbcie swoje, bo to wy najlepiej wiece, jak zarządzić swoimi sprawami. Przed wami ważne wydarzenie. Będziecie teraz przez jakiś czas w centrum uwagi. Sprzyjają wam osoby spod znaku Koziorożca i Ryb.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby poznają dzisiaj nowe osoby, które okażą się pomocne i interesujące. Warto zachować ich numery telefonów na dłużej. Macie teraz dobry czas na nowe przedsięwzięcia i warto zabrać się za nie. Wakacje jeszcze przed wami. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk i Panna.

Horoskopy