Horoskop dzienny na piątek 2 sierpnia 2019 roku - Byki buntownicze, Lwy natomiast dostaną ciekawą propozycję...

Horoskop dzienny na piątek 2 sierpnia 2019 roku - dzisiaj możliwe nieporozumienia, musicie zatem uważać na siebie. Po co psuć sobie dzień? Ale na szczęście, nie dotyczy to wszystkich znaków. Sprawdźcie, co niesie dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany usłyszą dzisiaj ciekawą propozycję. Będą nią bardzo zainteresowane. W dodatku są teraz pełne pomysłów i chęci do działania. Zebranie w pracy także okaże się owocne. Kilka spraw zaprzątnie wam jednak dzisiaj umysł. Sprzyjające znaki to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj buntownicze i nie dadzą sobie dmuchać w kaszę. Będą krytykować wszystko, co tylko usłyszą. Uważajcie, aby przy tym nie urazić kogoś, na kim wam zależy. Spróbujcie być bardziej dyplomatyczni. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Rak i Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta spokojne, wyważone, nie będą wchodzić w żadne niepotrzebne dyskusje. Uwaga, bo możecie być dzisiaj nazbyt roztrzepane. Łatwo będzie coś zgubić lub o czymś zapomnieć. Po południu koniecznie pomyślcie o kimś bliskim, kto potrzebuje waszej uwagi. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk i Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są teraz pełne energii i od rana zabiorą się załatwianie spraw. Może też znajdą czas na zrobienie czegoś dla swoich przyjaciół. Nie pokłóćcie się tylko z kimś z rodziny na temat wakacji. Znajdźcie jakiś kompromis. A sprzyjające znaki to Panna i Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy wyjaśnią dzisiaj pewną ważną sprawę. Niektóre ustalenia mogą teraz odmienić ich życie, a przynajmniej niektóre jego aspekty. Możecie mieć teraz okazję na zmiany w życiu, szczególnie zawodowym. Czekajcie na ofertę. Pomocne znaki to Byk i Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna będzie zadowolona z kierunku, w którym pójdą jej sprawy. Dzisiaj czeka je ważny dzień. Bądźcie przygotowane do rozmów i pytań, na które trzeba będzie odpowiedzieć. W miłości także przełom. Pomocne znaki na dzisiaj to Rak oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi pomyślą o nie załatwionych sprawach, związanych z finansami i zabiorą się za ich rozwiązanie. Będą musiały jednak wybiec myślami daleko w przyszłość, aby zobaczyć wszystko we właściwej perspektywie. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Baran i Rak.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mogą dzisiaj liczyć na wsparcie rodziny. Dzięki temu uporają się z nadmiarem obowiązków i będą mogły zająć się także swoim zdrowiem. Zastanówcie się nad stylem życia, może trzeba będzie coś w nim zmienić? Sprzyjają wam teraz Byk i Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają przed sobą udany dzień. I to zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Spotkają także życzliwych sobie ludzi, na których będą mogły kiedyś znowu liczyć. Zapamiętajcie ich numery telefonów. A sprzyjające zodiaku to Bliźnięta i Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zaplanowały na dzisiaj imprezę, do której szykują się cały dzień. Spotkanie okaże się udane i owocne. W pracy też towarzyszyć wam będzie dobry humor. Wykorzystajcie aurę, aby zrobić coś dobrego. Pomocny znak zodiaku to Lew oraz Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wagi pogrążone będą dzisiaj we wspomnieniach. Przypomną sobie dawne marzenia i zapragną ich spełnienia. Czeka je pracowity dzień, więc muszą się nieco otrząsnąć z przeszłości. Możliwe też nieporozumienia z kimś spod znaku Strzelca. A przyjazne znaki to Skorpion i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

W pracy Rybom sprzyjać będzie szef, a i współpracownicy okażą się pomocni. W domu natomiast wreszcie odnajdziecie coś, co was ucieszy, bo od dawna tego szukaliście. Drobne porządki także nie zaszkodzą. A sprzyjające znaki to Byk i Panna.

Horoskopy