Horoskop dzienny na sobotę 3 sierpnia 2019 roku - Bliźnięta melancholijne, a Byki zapominalskie jak nigdy...

Horoskop dzienny na sobotę 3 sierpnia 2019 roku - czeka was spokojny i miły weekend. Chociaż będą też burze. Sprawdźcie, kto powinien dzisiaj uważać na to, co mówi.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj elokwentne i chętne do udzielania rad. Zadziwią tym znajomych, bo nie znali ich z tej strony. Dojdzie nawet do gwałtownych dyskusji. Możecie liczyć przy tym na wsparcie ze strony Bliźniaka i Panny.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki staną się dzisiaj, o dziwo, bardzo zapominalskie. Rzadko im się to zdarza. Dlatego będą musiały zmieniać plan dnia, gdy tylko sobie uświadomią, że coś przeoczyły. Dzień sprzyja także niecodziennym pomysłom. A zrozumienia szukajcie u Raka.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj wyjątkowo wyciszone. Mają melancholijny nastrój i chętnie spędzą dzień bez jakichkolwiek zobowiązań. Wolą oglądać ulubione filmy lub czytać książkę, niż uczestniczyć w hałaśliwych spotkaniach. Sprzyjające znaki to Skorpion i Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nieoczekiwanie pokażą swoją nową twarz - okażą się domatorami. Będą szukać ciszy i spokoju. Żadnych wypraw czy głośnych imprez. Wolą spędzić dzień na ulubionej lekturze lub uprawiając ogródek. Sprzyjają wam teraz Byk i Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są trochę niespokojne i długo nie będą czuły weekendowego nastroju. Dopiero po południu, gdy już uporają się z obowiązkami domowymi, wróci im humor. Będą gotowe na wieczorną zabawę i impreza nie obejdzie się bez nich. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak i Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj zajmować się planowaniem różnych przedsięwzięć lub wyjazdów na urlop. Rozejrzyjcie się teraz za kimś, kto was wesprze w pracy. Potrzebujecie teraz pomocy przyjaciół. A poza tym, dzień sprzyja randkom i romantycznym spacerom. Sprzyjające znaki to teraz Byk i Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi chętnie wyruszą dzisiaj na zakupy. Czują, że czas na odnowienie garderoby i poszukają najmodniejszych kreacji. Uwaga - to może kosztować! Potem zapragną zająć się swoim artystycznym hobby. A sprzyjają im dzisiaj Bliźnięta i Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony skoncentrują się dzisiaj na sobie i nie dadzą się wciągnąć w domowe obowiązki. Będą za to rozdzielać zadania między domowników. Uważajcie jednak, bo niektórzy łatwo się obrażają. Pilnujcie swojego tonu. A pomocne znaki zodiaku to Strzelec i Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce poznają kogoś nowego, kto wprowadzi do ich życia humor i energię. Ale dzisiaj dzień upłynie wam na sprzeczkach z kimś z rodziny, kto będzie chciał obarczyć was obowiązkami, na które nie macie ochoty. Szukajcie zrozumienia u Lwa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce spędzą pracowicie ten dzień. Wezmą na siebie większość domowych obowiązków. Wymyślą też nowy sposób na oszczędzenie pieniędzy. Ale na rozrywki zabraknie wam już dzisiaj czasu. Sprzyjające znaki to Byk i Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom wiele rzeczy się dzisiaj uda zrobić, ale jednak nie wszystko, co zamierzają, skończy się sukcesem. Uważajcie zatem na szczegóły. Niektóre rzeczy mogą was bardzo zaskoczyć. A sprzyjające znaki to teraz Baran i Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby niezbyt chętnie wezmą udział w rodzinnych spotkaniach. Wolałyby zająć się własnymi sprawami. Albo spotkać się z dawno nie widzianymi przyjaciółmi. Będą próbowały zatem wymigać się z niektórych obowiązków. A sprzyjające znaki zodiaku na dziś to Byk i Waga.

Horoskopy