Horoskop dzienny na poniedziałek 5 sierpnia 2019 roku - Koziorożce usłyszą dobre wieści, Strzelce powinny być ostrożne z wydatkami...

Horoskop dzienny na poniedziałek 5 sierpnia 2019 roku - poniedziałek i czas na nowe wyzwania w pracy.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dobry dzień. Odkryją w sobie nowe pokłady talentów i zapragną pokazać je światu. Malkontenci będą zaskoczeni. Nie przejmujcie się ponurakami, nawet jeśli to jest własny szef. Trzymajcie się swojego zdania. Przyjazne znaki to Bliźnięta Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki postanowią dzisiaj nie dać się złemu nastrojowi. Zawalczą o ciekawe zadania w pracy i nie będą ulegać ogólnej atmosferze rozleniwienia. Uda im się dzisiaj nawet umówić się na randkę. To dotyczy, oczywiście, samotnych Byków. A sprzyjające znaki to teraz Baran i Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta przeliczą dzisiaj swoje zasoby finansowe i przypomną sobie o dłużnikach. Delikatnie upomną się o zwrot. Czeka was też rodzinne spotkanie i zaskoczenie ze strony jednego z krewnych, który ogłosi nowinę. Pomocne znaki zodiaku to Baran i Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki wsłuchają się dzisiaj w to, co mają do powiedzenia inni. Nie poddawajcie się tylko opiniom osób, które lubią mieszać, a same nic ciekawego nie mają do powiedzenia. Najlepiej doradzi wam dzisiaj Panna, w przeciwieństwie do marudnych Byków lub Ryb.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj obarczone domowymi obowiązkami, które jednak będą je cieszyć. A przynajmniej zajmą się nimi bez narzekania. Będziecie nawet zadowoleni po południu, gdy pojawią się najmłodsi członkowie rodziny. A przyjazne znaki na dzisiaj to Bliźnięta i Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny w nastroju romantycznym, jak już dawno nie było. Nie zwierzajcie się tylko komuś spod znaku Skorpiona, bo was nie zrozumie. Dobrze jest dzisiaj pomyśleć o jakimś czułym geście. A sprzyjające znaki zodiaku to Byk i Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj zdecydowane i postanowią zrobić coś ze sprawami, które wymagają podjęcia decyzji. I to od razu, bez nadmiernego zastanawiania się. Takie szybkie zadziałanie wszystkim się opłaci. Wagi będą tak pewne swoich racji, że pokonają każdą przeszkodę. Pomocne znaki na dzisiaj to Bliźnięta oraz Byki.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj pełne dobrych pomysłów. Podzielcie się nimi z otoczeniem, będą zadowoleni, móc uczestniczyć w ich realizacji. Z pewnością zobaczą w nich coś interesującego dla siebie. Dzień sprzyja także zakupom lub poszerzaniu wiedzy. Sprzyjają wam Rak i Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zaplanują na dzisiaj spore wydatki i po podliczeniu wszystkiego wpadną w panikę. Na szczęście, czeka je miła niespodzianka. Po południu przyjdą wieści, które je nieco rozchmurzą. Poznacie też kogoś, kto teraz będzie wam poprawiał nastrój. Bardzo sympatyczna osoba. A sprzyjające znaki to Byk i Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce przedsiębiorcze i chętnie do nowych wyzwań. Będą miały dużo energii i wykażą się pracowitością. Tak trzymać. Możecie teraz liczyć na sukces. I może wreszcie wpadnie wam większa gotówka do kieszeni. Sprzyjające znaki zodiaku to Panna lub Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nieco podejrzliwe i lepiej niech nie pokazują tego na zewnątrz. Mogą kogoś niesłusznie podejrzewać i urazić niesprawiedliwą opinią. Należy raczej uważnie wysłuchać, co mają do powiedzenia i wyciągnąć wnioski. Sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Baran i Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą się dzisiaj zastanawiać nad tym, czego tak naprawdę chcą. Jakie są ich priorytety. Czy to, co robią, przynosi im satysfakcję? Jakie działania muszą teraz podjąć? Sporo pytań, więc będzie nad czym myśleć. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk i Koziorożec.

Horoskopy