Horoskop dzienny na środę 7 sierpnia 2019 roku - Raki i Wagi zabierają się za organizowanie rozrywek, a Wodniki czeka pracowity dzień...

Horoskop dzienny na środę 7 sierpnia 2019 roku - środek tygodnia, a niektórzy z was już są w niemal weekendowym nastroju. Czeka was sporo ciekawych spotkań. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj Barany nie będą narzekały na brak zaproszeń. Wszyscy, zarówno w pracy, jak i w domu, a także znajomi, będą chcieli teraz się z wami zobaczyć i porozmawiać o różnych sprawach. I to nie cierpiących zwłoki. Musicie się zatem nieźle natrudzić, aby temu sprostać. W razie czego możecie liczyć na pomoc osób spod znaku Panny lub Koziorożca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają przed sobą dzień pełen obowiązków. Ranek rozpoczną od opracowania szczegółowego planu dnia. Cały czas będziecie skoncentrowani i nastawieni na pracę. Po południu czeka, na szczęście, chwila oddechu. Będziecie się dobrze bawić w towarzystwie Bliźniaka oraz Strzelca. 

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą się chciały pokazać z jak najlepszej strony. Dlatego zabiorą się za wywiązywanie się z obietnic i dzięki temu zyskają miano niezawodnych osób. Nie pozwolą także żartować z siebie i obrażą się natychmiast, gdy ktoś powie coś nieopatrznie. A sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Koziorożec i Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki potrzebują dzisiaj zabawy i ulubionych rozrywek, dlatego postanowią zorganizować jakiś wieczorny wypad ze znajomymi. Dzień zaczną więc od obdzwaniania przyjaciół. Praca na tym nie zyska i trzeba będzie schodzić z oczu przełożonym. Po południu czeka na was niespodzianka. A pomocy spodziewajcie się po Baranie i Wodniku.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzień, gdy osobiste sprawy okażą się najważniejsze. Unikajcie jednak okazywania nieufności lub nadmiernego krytykowania kogoś z rodziny. Ktoś z waszych znajomych potrzebuje dzisiaj wsparcia. Zwróćcie na to uwagę. Może uda wam się komuś pomóc? A sprzyjające znaki zodiaku to Rak i Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny rano będą bardzo zaspane i niechętne do większego wysiłku. Dopiero po południu poczują, że wracają im siły. Dzięki temu zabiorą się za domowe obowiązki i szybko uporają z nimi. Wieczorne spotkanie z kimś znajomym okaże się udane. Pomocne znaki to Baran i Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są pełne pomysłów jak spędzić ten dzień. W pracy szybko uporają się z zadaniami i zabiorą za planowanie popołudnia. Dzięki temu uda im się zorganizować całkiem miłe spotkanie. Pomagajcie też trochę w domowych obowiązkach. Ktoś będzie wam wdzięczny. Pomocne znaki zodiaku to Rak i Skorpion.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają leniwy poranek, bez większych zobowiązań, więc mogą się zrelaksować. Dobry humor nie opuści ich przez cały dzień. Po południu będą też trochę leniwe i zrzucą część zadań na innych. Ktoś ze znajomych pod wieczór będzie szukał waszego towarzystwa. Sprzyjające znaki to teraz Lew i Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce nie za bardzo przejmą się dzisiaj pracą i skoncentrują się raczej na pogaduszkach i plotkowaniu. Taki mają nastrój. Popołudnie za to okaże się pracowite, bo będzie trzeba komuś pomóc. Nie będziecie się długo zastanawiać nad priorytetami, najważniejsza jest teraz rodzina. Pomocne znaki to Panna i Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są teraz nastawione na realizację swoich zachcianek. Mają przed sobą udane przedpołudnie, które spędzą daleko od pracy. Może na zakupach, albo na wyjeździe? Dopiero wieczorem przypomnicie sobie o obowiązkach. Miłe chwile spędzicie z Baranem oraz Wodnikiem.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj musiały współpracować z kimś, z kim nie za bardzo się dogadują. Czekają ich trudne negocjacje. Popołudnie okaże się także pracowite i pełne wydarzeń. Może trzeba będzie też wykazać się kulinarnymi talentami? Ktoś czeka na wasze pyszne dania. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby okażą się dzisiaj towarzyskie i poszukają okazji do spotkań. Kilka osób miło odpowie na zaproszenie. Dzień okaże się więc całkiem udany. W pracy zostaniecie docenieni za niekonwencjonalne pomysły. A uda wam się całkiem udanie coś zaprezentować. Pomocne znaki zodiaku to teraz Baran i Waga.

Horoskopy