Horoskop dzienny na czwartek 8 sierpnia 2019 roku - Bliźnięta planują podróż, a Panny zabierają się za przemeblowanie lub remont...

Horoskop dzienny na czwartek 8 sierpnia 2019 roku - poznajcie wydarzenia dnia. Co nas dzisiaj czeka?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany czeka mnóstwo spotkań lub telefonów, w większości służbowych. Obowiązki pochłoną Barany na dobre. Dzięki waszemu zaangażowaniu wszystko się jednak uda. Na rodzinnych spotkaniach spróbujcie dogadać się z kimś stanowczym. Pomocne znaki zodiaku to Strzelec i Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dzisiaj Byki mają w planach przemeblowanie albo przebudowę. Zabierzcie się za to, ale spytajcie najpierw rodzinę o zdanie. Dopuście do głosu Barana albo Lwa. Mają coś ciekawego do powiedzenia. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Baran i Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają wielką ochotę wyruszyć w podróż, nawet niedaleką, byle coś się odmieniło. Trochę znudzone codziennością potrzebują wyzwań. Spotkanie ze znajomymi może was nieco rozerwać. Zabierzcie się więc za organizowanie rozrywek. A pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Waga i Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są rozkojarzone i nieco nawet roztrzęsione. Nie przejmujcie się tak bardzo, jeśli coś wam dzisiaj nie wyjdzie. To nie koniec świata. Kierujcie się tym, co podpowiada wam intuicja. Poza tym, pojutrze też jest dzień. Pomocną dłoń wyciągną do was Byki lub Koziorożce. Wystrzegajcie się Panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj rozmarzone i skoncentrowane na sobie. Zagłębią się we wspomnieniach i zabiorą za oglądanie starych fotografii lub filmów. Taki mają nastrój, ale ktoś wieczorem im go zepsuje. Pewien znajomy będzie miał do nich pretensje, właściwie o nic. Pomocne znaki na dziś to Baran i Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny chętnie zabiorą się za domowe przemeblowania lub remonty. Czują, że czas coś zmienić wokół siebie. Będą jednak upierać się przy swoim zdaniu i nie dopuszczą innych do głosu. Może to popsuć atmosferę na dłużej, więc uważajcie na słowa. A sprzyjające znaki zodiaku to Koziorożec i Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mogą liczyć teraz na kogoś z rodziny, kto wyręczy ich w obowiązkach. W pracy możecie śmiało prezentować swoje pomysły, bo będą się liczyć z waszym zdaniem. Jeżeli czeka was wyjazd, to pamiętajcie, aby już się do niego przygotowywać, aby potem nie zabrakło czasu. Przyjazne znaki zodiaku to Baran i Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony same chcą dzisiaj decydować o wszystkim i raczej nie spytają nikogo o zdanie. Są przekonane o swoich racjach i będą ich bronić do upadłego. Pamiętajcie tylko, że musicie także wziąć na siebie odpowiedzialność na skutki własnych decyzji. Przyjazne znaki zodiaku to Bliźnięta i Panny.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce czeka dzisiaj w pracy sporo zadań i niespodziewana pochwała. Uda im się coś zrobić znacznie szybciej i lepiej, niż to się początkowo wydawało i zaskoczą tym wszystkich. W domu za to trochę zamieszania. A sprzyjające znaki na dzisiaj to Byk i Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają teraz niezłe pomysły i zyskają dzięki temu popularność. Poczucie humoru bardzo się dzisiaj przyda. Ktoś bardzo będzie potrzebował waszego niekonwencjonalnego spojrzenia na świat. Uważajcie jednak w kontaktach z bliską sercu osobą, aby jej czymś nie urazić. Pomocne znaki zodiaku to Baran i Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj dobry dzień. Nowe zadania w pracy sprawią was radość, bo wreszcie odpowiadają waszym zainteresowaniom i zdolnościom. Nie macie co obawiać się, że sobie nie poradzicie, bo współpracownicy chętnie wam pomogą. Możecie liczyć na Byka i Strzelca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają w planach porządki i to nie tylko w domu, ale i w pracy. Czas na przejrzenie papierów na biurku i wyrzucenie zbędnych. Dzień sprzyja zakupom oraz spotkaniom z dawno nie widzianymi osobami. Może dostaniecie niespodziewane zaproszenie na lunch lub popołudniowe spotkanie po pracy? Skorzystajcie z okazji dowiedzenia się czegoś ciekawego. A sprzyjające znaki zodiaku to Rak i Panna.

Horoskopy