Horoskop dzienny na piątek 9 sierpnia 2019 roku - Ryby w dobrym nastroju już czują się weekendowo, Byki poszukają nowych znajomości...

Horoskop dzienny na piątek 9 sierpnia 2019 roku - weekend tuż tuż, ale i tak trzeba jeszcze pozamykać zawodowe sprawy. Ale humor wam dopisze!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj do załatwienia kilka ważnych spraw. To będzie ich główne zadanie na dzisiaj. Dlatego tak istotne jest skupienie się na celach. W rozmowach pojawi się także sprawa pieniędzy. Postarajcie się uzyskać pomoc kogoś bliskiego. Sprzyjają wam teraz Byki oraz Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają przed sobą dzień pełen zawodowych spraw, ale dość szybko uporają się z nimi. Dzięki temu będą mogły bez problemu zająć się sprawami towarzyskimi i planowaniem weekendu. Przed wami także nowe znajomości i fascynacje. Sprzyjające znaki na teraz to Baran i Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj chciały narzucić swoje zdanie każdemu, kto podejmie z nimi dyskusję. To nie najlepiej wróży niektórym sprawom. Bez rozmowy, i to konstruktywnej, daleko nie zajedziecie. Posłuchajcie, co mówią przyjaciele i rodzina. Nie zawsze tylko wy macie rację. Przyjazne znaki zodiaku to Baran i Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą miały sporo ciekawych pomysłów na nadchodzący weekend. Chętnie pomogą innym w wypełnieniu zawodowych obowiązków, aby szybciej mogli wspólnie zacząć weekend. Nie dajcie się też zbałamucić komuś, kto lubi narzekać, żeby nie zepsuł wam humoru. A sprzyjające znaki zodiaku to Byki oraz Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie będą dzisiaj okazywać emocji. Okażą się życzliwe i skłonne do pomocy, ale nie dadzą się wciągnąć w spory i przesadnie głośne dyskusje. Jednym słowem - pragną spokoju. Chcą wreszcie się zająć swoimi sprawami, na przykład pielęgnowaniem zdrowia i urody. Wizyta w spa dobrze wam zrobi. Przyjazne znaki zodiaku, na które możecie dzisiaj liczyć, to Rak i Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny potrzebują teraz odpoczynku, a najchętniej spędziłyby weekend w jakimś egzotycznym miejscu. Energia będzie je rozpierać, więc zabiorą się za planowanie i natychmiastową realizację. Skorzysta na tym rodzina, która chętnie gdzieś się wyrwie. Przyjazne znaki zodiaku to Baran i Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj dobrze nastawione do świata. Są otwarte na propozycje, chętnie wezmą udział w jakichś spotkaniach lub wyjazdach. Nie chce im się siedzieć w domu bez ruchu. Może pojawią się propozycje imprezowe? Skorzystajcie z pomocy znajomych przy planowaniu wyjazdu. Mają mnóstwo sugestii. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Koziorożec i Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą w centrum uwagi znajomych, którzy zaproszą je do współpracy. To będzie nie lada wyzwanie. Chwilę zajmie wam podjęcie decyzji, bo trzeba będzie się zastanowić nad wieloma sprawami. W miłości za to bardzo miłe chwile. Sprzyjają wam teraz Rak i Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce jakieś teraz niespokojne i pełne obaw. Mają przeczucie, że niektóre sprawy nie będą się pomyślnie rozwijać. Może trzeba będzie przemyśleć parę spraw? Czasem lepiej zacząć wszystko od początku. Czeka was dłuższa rozmowa. A przyjazne znaki zodiaku to Lew i Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce w znakomitym nastroju. Zapomną o nieporozumieniach i postanowią sprawić komuś miłą niespodziankę. Po południu mają w planach wyprawę na zakupy. To także czas układania urlopowych wyjazdów dla was. Sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Baran i Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są teraz ciekawskie i pomysłowe. To pomoże im rozwikłać parę spraw w pracy i pomyślnie zacząć weekend. Intuicja was nie zawiedzie i spokojnie możecie na niej polegać. Weźcie się także za sprawy sercowe, bo gwiazdy wam sprzyjają. A przychylne znaki zodiaku na dzisiaj to Baran i Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby w znakomitym humorze. Dawno takiego nie miały. Wykorzystajcie swoje nastawienie do świata i zakończcie jedną ze spraw, które was ostatnio wyprowadzały z równowagi. To będzie wasz sukces. Po południu zrelaksujcie się ze znajomymi na jakimś niedalekim wypadzie. Przyjazne znaki zodiaku to teraz Baran i Strzelec.

Horoskopy