Horoskop dzienny na niedzielę 11 sierpnia 2019 roku - Byki spędzą kulturalnie czas, Skorpiony także czeka dużo zabawy...

Horoskop dzienny na niedzielę 11 sierpnia 2019 roku - odpoczywajcie tak jak lubicie najbardziej, aby zebrać siły na następny tydzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany zajmą się dzisiaj organizowaniem zabawy ze znajomymi. Będą się starać dogodzić wszystkim, tak aby każdy był zadowolony. To wszystko wymagać będzie nieco wysiłku z waszej strony, ale warto. Przy okazji poznacie smaki innej kuchni i nauczycie się czegoś interesującego. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Byk i Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają ogromną ochotę na jakieś kulturalne przeżycia. Chętnie pójdą do kina lub teatru. Zaproszą też do wspólnego spędzenia czasu kilku najbliższych znajomych. Najpierw jednak muszą uporać się z domowymi obowiązkami. A tych będzie niemało. Gdyby zaszła taka potrzeba to o pomoc poproście kogoś spod znaku Strzelca albo Wodnika. To wasze przyjazne znaki na dziś.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta muszą dzisiaj zająć się planowaniem prac na następny tydzień. W przeciwnym wypadku nie zdążą ze wszystkim przed długim weekendem. A chciałyby mieć wtedy dużo wolnego czasu na odpoczynek. Niektóre Bliźnięta dopiero teraz czeka urlop. A te osoby, które już mają za sobą wakacyjny wyjazd, też chcą jeszcze nacieszyć się słońcem. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk i Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak pragnie dzisiaj zająć się swoim hobby lub przygotować jakąś niespodziankę. Rodzina będzie nieco zaskoczona jego zaangażowaniem. Dawno już nie był w tak dobrym nastroju. Kilka spraw was jednak dzisiaj zaskoczy. Bądźcie jednak dobrej myśli. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Skorpion i Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy zapragną mieć czas tylko dla siebie. Przypomną sobie o hobby, które kiedyś ich cieszyło i będą chciały do tego wrócić. Myślą nawet o wyłączeniu telefonu, żeby nikt nie zakłócił im wypoczynku. Jedynie najbliżsi mogą liczyć na waszą uwagę. Wieczorem przygotujcie się na niespodziankę. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Panna i Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna ma dzisiaj świetny nastrój. Już od rana dowcipkuje i rozśmiesza wszystkich. Z pewnością wyruszy gdzieś dalej niż własny ogródek. Warto też poświęcić teraz uwagę rodzinie, która stęskniła się za wami. Po południu czeka was jakieś pomyślne wydarzenie, więc się przygotujcie na miłą niespodziankę. Przyjazne znaki zodiaku to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj nieco mniej energii niż zwykle. Nie będzie łatwo wyciągnąć je z domu. Czasem jednak trzeba odpocząć po swojemu, tak jak lubimy najbardziej. Nie róbcie zatem niczego na siłę i nie ulegajcie presji rodziny. A sprzyjają wam teraz Rak i Koziorożec. Możecie liczyć na zrozumienie z ich strony.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą od rana pełne sił i chęci do zabawy. Rozejrzą się więc za towarzystwem do wspólnego wyjścia lub wyjazdu. Dłuższy spacer też będzie okej. Czekają was miłe chwile, chociaż pod wieczór humor nieco się wam zmieni, gdy dotrą niespodziewanie pewne wieści. Sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Panna i Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom najbardziej odpowiadać będzie dzisiaj odpoczynek w domu. Dobra książka lub praca w ogródku, albo pielęgnowanie hobby - taki macie, niezbyt wyszukany sposób, na spędzenie niedzieli. Trzeba też trochę pomyśleć o nadchodzącym tygodniu i zaplanować parę spraw. A przyjazne i pomocne znaki na dzisiaj to Baran i Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą zadowolone z wydarzeń dnia, nawet jeśli oznaczać to ma spory wysiłek. Ale efekty są tego warte. Spotkania okażą się dla was interesujące, a zabawni współtowarzysze opowiedzą sporo wciągających historyjek. Zatem lepiej dzisiaj nie zamykać się w domu, bo stracicie ciekawe popołudnie. A przyjacielskie znaki na teraz to Baran i Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są zajęte dzisiaj obowiązkami, które niestety pochłoną im większość czasu. Tyle tylko, że raczej trudno by było tego uniknąć. Pewne sprawy musiały pójść do przodu. Czeka was także myślenie o finansach na następne miesiące. Powodzenia! A o pomoc możecie dzisiaj poprosić Skorpiona lub Koziorożca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj bardzo towarzyskie, zatem nie ominą żadnej okazji do spotkań. Nie będą nawet szczególnie marudzić i pozwolą się zaprosić w różne miejsca bez protestów. Wyjątkowo nie chcą narzucać swojego zdania. Pod wieczór unikajcie jednak ryzykownych pomysłów. A sprzyjają wam Skorpion i Koziorożec.

Horoskopy