Horoskop dzienny na poniedziałek 12 sierpnia 2019 roku - Raki i Byki bardzo zapracowane, Ryby szukają nowych źródeł dochodu...

Horoskop dzienny na poniedziałek 12 sierpnia 2019 roku - praca niektórych mocno wciągnie, zatem życzymy powodzenia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są ambitne i nie pozwolą się prześcignąć na polu zawodowym. Stworzą coś niebanalnego albo na tyle wyróżnią się w tłumie, że trudno je będzie nie zauważyć. Mają teraz w sobie coś z niepokornego artysty. Sprzyjają im dwa znaki: Rak i Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki poszukają ciszy i spokoju, ale praca nie pozwoli im się tak naprawdę zrelaksować. Mimo wszystko, nie będą szczególnie chętne do wysiłku. Trochę ich już zresztą nudzi powtarzanie w kółko tego samego. Jakieś nowe wyzwania może obudziłyby je z letargu. Współpracownicy będą oczekiwać od was współpracy i na tym tle może dojść do nieporozumień. Trzymajcie się Lwa i Strzelca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta chcą teraz czegoś nowego. Nie są zainteresowane słuchaniem wskazówek innych osób i stosowaniem się do nich. Takie naśladownictwo nie jest w ich stylu. Zatem, czeka je trochę przepraw z szefami i współpracownikami. Najważniejsza batalia rozegra się po południu. Pomocne znaki zodiaku, na które możecie liczyć w trudnej sytuacji, to Lew i Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki spokojnie nadrobią dzisiaj zaległości w pracy. Będą także chętnie udzielać rad, związanych z różnymi zadaniami, czym zaskarbią sobie wdzięczność współpracowników. Nie obejdzie się jednak bez wtrącania się szefa, ale niektórzy tak już mają. Raki przypomną sobie także o osobach, które są im winne pieniądze i zdecydują się na rozmowę z dłużnikami.  A sprzyjające znaki na dzisiaj to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy powinny dzisiaj zaufać swojej intuicji. Nie czekajcie na podpowiedzi innych, tylko działajcie tak, jak wam podpowiada instynkt. A potem, już na luzie, zabierzcie się za swoje sprawy. Może zakupy pomogą wam poprawić sobie nastrój? A sprzyjają wam teraz Byk i Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zechcą awansu i zwrócą się w tej sprawie do przełożonych. Wywoła to dyskusję, która będzie miała swoje reperkusje. Ale i tak warto zawalczyć. Nic nie osiągniecie siedząc cichutko w kąciku. Pomoże wam ktoś, po kim nigdy byście się nie spodziewali, że was poprze. A sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają pracowity dzień. Nawet nie przypuszczają, jak ważne są teraz te sprawy, którymi zajmują się w pracy. Ich wysiłek zostanie za jakiś czas nagrodzony. Nie zapomnijcie jednak przy tym o swoich potrzebach. Spróbujcie zrównoważyć czas i wysiłek włożony w sprawy zawodowe i rodzinne. Pomocne znaki zodiaku to teraz Baran i Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony chcą dzisiaj rządzić światem. A przynajmniej... najbliższym otoczeniem. Są pełne werwy i pomysłów. Niektóre są naprawdę dobre. Ale nie przesadzajcie z rozkazywaniem, bo nikt tego nie lubi. Znacznie lepiej użyć dyplomacji. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Panna i Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce, zainspirowane opowieściami znajomych, zabierają się dzisiaj za planowanie podróży. Co prawda, wakacje już prawie za nami, ale zostało jeszcze trochę lata. Zatem, Strzelce ruszają po więcej słońca. Ale póki co, musicie skoncentrować się jeszcze na pracy. Pomocne znaki zodiaku to Skorpion oraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą sobie dzisiaj w pracy napytać biedy. Nie będą zbyt rygorystycznie przestrzegać zaleceń szefa. A nawet nieco się zbuntują! Dzień sprzyja też realizacji zamierzeń, które kiedyś tam odłożyliście na później. Czas do tego wrócić. A sprzyjają wam dzisiaj Byk i Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są teraz roztargnione, zapominalskie i w dodatku nie dadzą sobie nic powiedzieć. Nie złoćcie się tak, bo zepsujecie humor nie tylko sobie, ale i wszystkim wokół. Zróbcie sobie jakąś drobną przyjemność, może nieco się rozchmurzycie. Albo poszukajcie towarzystwa Panny i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są teraz ciekawskie, co oznacza, że doszukają się jakichś sensacji. To nieco zburzy ich spokój. Nie zdradzicie jednak nikomu zasłyszanych plotek. Dzień sprzyja także finansom i szukaniu nowych źródeł dochodu. To może was ustawić na jakiś czas. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Skorpion i Koziorożec.

Horoskopy