Horoskop dzienny na środę 2 października 2019 roku - Byli energiczne i zdecydowane na osiągnięcie celu, Panny uporają się z trudnym zadaniem...

Horoskop dzienny na środę 2 października 2019 roku - pogodny nastrój tylko na chwilę zepsuje wam ktoś marudny. Trzymajcie się swojego zdania. I nie dajcie sobie narzucić zbyt wielu obowiązków.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Posłuchajcie dzisiaj kogoś doświadczonego, kto wie, jak zarabiać pieniądze. Nie musicie od razu go naśladować, ale warto się uczyć od niego. Nie bierzcie na siebie zbyt wielu obowiązków, ponieważ wasz organizm potrzebuje trochę luzu.  Ktoś odwiedzi was po południu i przyniesie interesujące wieści. Trzymajcie się blisko Byka oraz Panny.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są teraz pełne sił. Czeka je konieczność podjęcia kilku decyzji. Jeśli jednak skupicie się i zastanowicie głęboko, wasze dzisiejsze przedsięwzięcia okażą się trafione. Nie róbcie tylko niczego pod wpływem impulsu. Popatrzcie na kogoś spod znaku Barana, który jest niedaleko. Możecie się na nim wzorować.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą mieć dzień zdominowany obowiązkami zawodowymi. Trzeba załatwić pewną trudną sprawę. Ale dzięki waszej interwencji dojdzie teraz do przełomu. Nie przejmujcie się, gdy ktoś okaże się marudą i będzie sabotował wasze poczynania. Kompetencja i samozaparcie jednak zwyciężą. Trzymajcie się blisko przychylnej wam Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj miłe, przyjazne i uczynne. Pokazują swoje najlepsze oblicze. Nie dziw zatem, że będą popularne i dostaną mnóstwo zaproszeń. Wiele osób będzie chciało spędzić dzisiaj z wami czas. Ale po południu przyjdzie niewielkie zachmurzenie. Pojawią się przejściowe, na szczęście, trudności. Trzymajcie się tego, co mówi życzliwy Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom będzie dzisiaj na rękę, że nie będzie w pobliżu szefa i będzie można nieco sobie odpuścić. Ale za to  będziecie wyjątkowo krytyczni wobec podwładnych. Nie umknie wam żadne niedociągnięcie. Nie przesadzajcie jednak z krytyką, bądźcie wyrizumiali. Po południu czeka was spotkanie z kimś dla was ważnym. Postarajcie się dobrze wypaść. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom uda się dzisiaj rozwikłać pewien problem, który od dawna spędzał im sen z powiek. Dobrze, że wreszcie się za niego zabraliście. Bądźcie ostrożni z tym, co mówicie, bo możecie komuś wyrządzić niechcący krzywdę. Druga połowa dnia to już będzie pełny luz, tym bardziej, że wybierzecie się z Bliźniętami na zakupy lub w jakieś kulturalne miejsce.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są teraz podejrzliwe i nieco zdenerwowane. Mają przed sobą trudny dzień. Może nawet dojść do kłótni, zatem uważajcie na słowa. Intuicja podpowie wam, jak się zachować wobec pewnej irytującej osoby. Nie pchajcie się dzisiaj także w żadne zatłoczone miejsca i w spokoju przewalczcie swój zły nastrój. Jutro będzie lepiej. Za pomocne znaki macie dzisiaj Skorpiona oraz Lwa.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Wasze problemy wyjdą dzisiaj na jaw i staną się przedmiotem rozmów znajomych. Nie powinniście dać komuś powodu do interwencji. Sami uporacie się ze swoją sprawą, bez wtrącania się obcych osób. Możecie poprosić o radę przychylną wam Wagę lub Strzelca. Wieczór odetchniecie wreszcie od problemów i spokojnie odpoczniecie, tak jak lubicie najbardziej.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj bardzie zniecierpliwione tym, że ktoś się ociąga z podejmowaniem decyzji. To nie pozwala im rozwinąć skrzydeł. Uważajcie na drobiazgi, bo to one czasem was gubią. Trzymajcie się mało zatłoczonych miejsc. Najlepiej też spędzić czas z przychylną Panną lub Koziorożcem.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą w walecznym nastroju, co zadziwi ich szefa lub współpracowników. Pod wpływem nastroju będziecie skłonni podejmować pochopne decyzje, dlatego gwiazdy was ostrzegają. Lepiej wcześniej się zastanowić nad swoimi decyzjami, niż potem żałować. Pomocne znaki zodiaku to Lew oraz Baran. Niektóre problemy warto z nimi skonsultować.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą zamyślone i niechętne do zmian. Roztargnienie może wam narobić dzisiaj kłopotów. Pilnujcie zatem kluczy, terminów i prowadźcie samochód zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Najlepiej nowe sprawy zaczynać dopiero po południu. Niedaleko was będzie się dużo działo. Spytajcie o radę przyjaznego Raka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czeka teraz konieczność podjęcia ważnej decyzji. Możecie przy tym wspierać się radami przychylnego wam Lwa. Dzień nie będzie łatwy, bo czeka was wiele obowiązków. Przy okazji uda wam się także pomóc komuś z przyjaciół. Spróbujcie pod wieczór nieco się odprężyć. Będzie ku temu okazja.

Horoskopy