Horoskop 2014 - Byk

Charakterystyka znaku

Byk 20.04 - 22.05

Jaki jest Byk?

Bykowi patronuje żywioł ziemi. Osoby spod tego znaku są częst...

więcej

Horoskop na rok 2014

Zmień datę urodzenia lub znak »

Miłość
Jeżeli jesteś w szczęśliwym związku, Twoje życie uczuciowe w tym roku powinno toczyć się bez zbędnych kłopotów i wstrząsów. Gwiazdy szykują dla Was liczne i pozytywne niespodzianki. Nie bój się wykorzystywać pozytywnych sytuacji i naucz się wychodzić wszelkim zmianom naprzeciw. Niestety związki, które w poprzednim roku cechował brak stabilizacji, mogą jedynie liczyć na pogorszenie emocji. Nie spodziewaj się, że Twój partner zrezygnuje z domu i rodziny tylko dlatego, że jego serce jest przy Tobie. Jeżeli jesteś osobą samotną zdobędziesz wiele doświadczeń z płcią przeciwną. Trafisz na ludzi różnych, dobrych, złych. Nauczysz się wyławiać to, co jest Ci potrzebne. Po swoich urodzinach możesz liczyć na znaczne polepszenie relacji z najbliższymi i ze znajomymi. W tym czasie właśnie jest możliwy szczęśliwy traf i poznanie osoby, która zagości w Twoim życiu na dłużej. Będzie to ktoś bardzo ciekawy i interesujący. Bo jak Ty kochasz, to musi być już to miłość z fantazją i ze spełnieniem.
Kariera
Radzisz sobie naprawdę dobrze na wszelkich wysokich stanowiskach. W tym roku postaw na swoją inteligencję i umiejętność nawiązywania kontaktów z otoczeniem. Bardzo Ci się to przyda, bo nowe znajomości mogą okazać się bardzo korzystne. Jeżeli planujesz założyć własną firmę, postaraj się wejść w spawy handlowe. Może okazać się, że masz do tego rękę. Jeżeli pracujesz dla kogoś, wcielaj w życie nowe plany, a zostaniesz doceniony. Postaraj się zadbać o to, żeby nieco zaoszczędzić. W pierwszym kwartale roku powinno udać Ci się odłożyć niezłą sumkę, która nie tyle przyda się w czasach kryzysu, co może stać się dobrą inwestycją w przyszłość. Drugi kwartał będzie dla Ciebie czasem spokoju i relaksu, nie szykują się większe wydatki. Końcówka roku będzie momentem wydatków. Uważaj tylko, żeby nie były to zakupy na kredyt, bo potem ciężko będzie Ci się z tego wyplątać.
Zdrowie
To będzie rok, kiedy mogą wyjść spore niedociągnięcia w Twoim stanie zdrowotnym. Postaraj się zawczasu odwiedzić specjalistów takich jak dentysta czy ginekolog, żeby potem nie stać w kolejkach i nie tracić czasu. Jeżeli masz ochotę na ruch i sport pomyśl o jakiś dyscyplinach zespołowych. Nie dość, że ruszysz swoje ciało, to jeszcze możesz poznać ciekawe i liczne grono. To ludzie będą w tym toku wyciągać się na pewne aktywności, zupełnie nietypowe, takie jak np. skoki ze spadochronem. Jeżeli jesteś na tyle odważny, warto będzie zaryzykować. Wakacje niekoniecznie będą dla Ciebie czasem wypoczynku, warto więc będzie zająć się nie tylko ciałem, ale także duchem. Pomyśl o technikach zapewniających relaks, harmonię. Może dobrze zadziałają w Twoim przypadku afirmację albo inne mentalne techniki. Jeżeli w okolicach urodzin przytrafi Ci się jakaś silna infekcja, nie wpadaj w panikę, tylko po prostu weź zwolnienie.

 • Miłość:
 • Praca:
 • Zdrowie:

Komentarze (2)
Zaloguj się
 • con-desiros

  Oceniono 26 razy 24

  ...do szczęścia brakuje mi tylko 6 liczb w lotto !

 • Krystyna Wiese

  0

  Mnie również brakuje jeszcze 6 liczb w lotto -WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W ŚWIĘTA I W NOWYM ROKU -NIECH BEDZIE JESZCZE LEPSZY OD MINIONEGO.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX