Horoskop 2014 - Wodnik

Charakterystyka znaku

Wodnik 20.01 - 18.02

Jaki jest Wodnik?

Wodnikowi patronuje żywioł powietrza, dlatego ten częst...

więcej

Horoskop na rok 2014

Zmień datę urodzenia lub znak »

Miłość
Jeżeli jesteś w związku, Wasze wspólne życie w tym roku będzie dobre i szczęśliwe. Nawet sprawy finansowe nie popsują relacji między Wami. Wszystko będzie pełne dobroci i zrozumienia. Szczególnie, jeżeli macie za sobą kryzys, w tym momencie będziecie starali się działać na zasadzie naprawczej. Ostrożnie ale z miłością. Najgorsze sprawy uda się schować głęboko do szuflady i wejść w nowe, lepsze czasy. Każdy na tym skorzysta. Jeżeli jesteś osobą samotną, będziesz energicznie poszukiwał swojej drugiej połówki. Jest to dobry czas, dobry rok do tego typu zachowań, więc możesz wreszcie nie spędzać wieczorów samotnie. W bardzo nietypowych okolicznościach możesz spotkać kogoś, kto zawładnie Twoim sercem. Mimo, że Twoja poprzeczka jest wysoko zawieszona, to Ty nie obniżając wymagań trafisz na miłość swojego życia. Pogodzony zostanie rozsądek z serce.
Kariera
Na początku roku będziesz musiał uważa na osoby, które będą chciały podstawić Ci nogę. Jest grupa osób, które działają za Twoimi plecami i będzie się to toczyło do momentu, aż przepędzisz towarzystwo. A uda się to zrobić sprytem. W parzystych miesiącach nie działaj pochopnie, w nieparzystych będziesz mógł nieco zaszaleć, by poprawić swoje wyniki, może nawet zaryzykować jakąś inwestycję. Nie będzie to rok zawodowo zmienny i by utrzymać dobrą pasję trzeba będzie nieco powalczyć. Nie daj zwieść się mrzonkom, i jeżeli coś wygląda za dobrze, przyjrzyj się temu raz jeszcze. Szczególnie zmiana pracy na większe finanse nie będzie w tym roku dobrym pomysłem, bo możesz tych pieniędzy w ogóle nie otrzymać. Zasoby, które zaoszczędziłeś możesz zainwestować, ale przy pomocy kogoś, kto zna się na tym stanowczo lepiej niż Ty. Wydatki planuj w połowie roku, jeżeli masz ochotę zakupić nowy samochód albo sprzęt do domu.
Zdrowie
Twoją słabostką są używki. Może nie chodzi o wielkie problemy ale o stan przesady. Z większa ostrożnością musisz działać, jeżeli będzie chodziło tutaj o słodycze. To też używka, ale przecież nie jest w teorii niebezpieczna. Zacznij kontrolować się już teraz, żeby pod koniec roku nie obudzić się nieco za późno i przed karnawałem nie poddawać organizmu torturom ostrej diety. Twoim najlepszym atutem na ten rok będzie pozytywne myślenie. Postaraj się dzięki niemu uruchomić w organizmie to wszystko co służy samouzdrawianiu. Rok nie będzie zły pod zdrowotnym względem, ale nie możesz bagatelizować żadnych dolegliwości. Możesz osłabienie i być podatny na epidemie gryp. Na przesileniu jesieni i wiosny sięgnij po dodatkowe zabezpieczenia w postaci witamin i minerałów. Dobrze będą na Ciebie działały szczególnie zimą kuracje oczyszczające i wzmacniające. Zastosuj naturalne metody, a nie pożałujesz. Nie dość, że będziesz czuł się rewelacyjnie, to jeszcze wypiękniejesz.

  • Miłość:
  • Praca:
  • Zdrowie:

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX