Wodnik - charakterystyka znaku

Osoby urodzone w znaku Wodnika są uroczymi ekscentrykami, nieprzewidywalnymi, żyjącymi w dalekiej przyszłości. Są altruistami, działającymi dla dobra ludzkości, wybiegającymi w przyszłość tak daleko, że trudno ich zrozumieć i często są niezrozumianymi samotnikami. Są łagodne, dobre i życzliwe wobec wszystkich ludzi. Cechuje je głęboki humanitaryzm, dla nich wszyscy ludzie są równi bez względu na rasę, wyznanie, wiek czy orientację seksualną, nie uznają barier dzielących ludzi. Nie mogą znieść przerażających rzeczy, które dzieją się na świecie i dlatego potrafią poświęcić się idei równouprawnienia wszystkich ludzi. Są niepoprawnymi idealistami. Z całą pewnością to Wodnik wymyślił hasło ?wolność, równość, braterstwo?. Mają też zdolność rozumienia ludzi o zachwianej psychice i nie są do nich uprzedzeni. Zwykle ważniejsze jest dla nich szczęście ludzkości niż swoje własne i zrobią wszystko dla innych, ale pod warunkiem, że nie zagrozi to ich wolności i niezależności. Nie tolerują żadnych ograniczeń, nakazów, zakazów, hamujących rozwój i swobodę poczynań. Są reformatorami i rewolucjonistami, przy czym są otwarte na postęp i zmiany we wszystkich dziedzinach życia, gdy dotyczą one świata i ludzkości, natomiast bardzo zamknięte, gdy chodzi o zmiany we własnym sposobie postępowania i własnych poglądach, co czasami prowadzi do konserwatyzmu. Mają wielu różnych przyjaciół, są bardzo towarzyskie i kontaktowe, nastawione na przepływ informacji, ale do nikogo nie przywiązują się zbyt mocno, wszyscy są ich przyjaciółmi, ale trudno im nawiązać głęboką więź emocjonalną, boją się bliskości emocjonalnej. Zupełnie nie interesuje ich, co myślą o nich inni, również najbliżsi. Równocześnie są bardzo tolerancyjne i nie przeszkadza im, że inni myślą inaczej niż one. Myślą w sposób abstrakcyjny i konceptualny, tworzą idee, mają mnóstwo niekonwencjonalnych pomysłów, mogą dokonywać niezwykłych wynalazków, ale nie zawsze idzie to u nich w parze z realnymi możliwościami, praktycznymi i racjonalnymi rozwiązaniami. Lubią eksperymenty. Fascynują się wszystkim, co nowatorskie, nowymi technologiami, elektroniką, nowoczesnymi środkami komunikacji, ale również przekazem telepatycznym, postrzeganiem pozazmysłowym, wszystkim tym, co niezwykłe i niekonwencjonalne. Mogą robić wrażenie chłodnych, zdystansowanych i intelektualnych. Ich reakcje często są zaskakujące i ekscentryczne. Powinny wykonywać pracę urozmaiconą, bo nie znoszą rutyny, pełną wyzwań i najlepiej przyszłościową. Sprawdzają się w polityce, nauce, technice, medycynie, ekologii.

Komentarze (13)
Zaloguj się
 • Gość: Netzach...:-)

  Oceniono 30 razy 28

  "Aguarius" the best...:-)That's all, thank you...:-)

 • Gość: Nick

  Oceniono 16 razy 14

  wszystko to bardzo piekne. Duzo osob identyfikuje sie z tym opisem, bo sa to same superlatywy. Ciekawa jestem jak by bylo gdyby ukazane zostaly te ciemniejsze strony naszego charakteru.

 • sfit89

  Oceniono 11 razy 11

  pasuje jak cholera..

 • spiskowy

  Oceniono 9 razy 9

  Dziwna sprawa z tymi horoskopami... jak by każdy z góry miał przypisane jaki będzie i tak właśnie się rodzi... szkoda tylko że partnerzy nie zawsze widzą świat w ten sposób jak my.

 • Gość: x

  Oceniono 9 razy 9

  jak z nut

 • Gość: ...-)

  Oceniono 8 razy 8

  Beautiful...:-)..."Aguarius"...:-)

 • Gość: moro

  Oceniono 7 razy 7

  to wszystko o mnie i to co ja lubie robic itp.

 • Gość: POL

  Oceniono 9 razy 7

  PRAWIE JAK JA....ALE NIE WSZYSTKO....ALE W 99%

 • Gość: Zuncia07

  Oceniono 8 razy 6

  to istny opis mnie! Ten horoskop niekiedy mnie zaskakuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Horoskop chiński

Zobacz, co o twojej przyszłości mówi chiński horoskop!