Horoskop 2014 - sprawdź co Cię czeka

redakcja
19.12.2013 , aktualizacja: 02.01.2014 15:24
A A A Drukuj
Rok 2014 nie będzie należał do łatwych. Ostre tarcia między planetami spotęgują rywalizację między mocarstwami oraz wojownicze tendencje. Szczególnie niespokojnie będzie w krajach arabskich oraz na Bliskim Wschodzie. Ostrożnie planujmy wakacje na południowej półkuli. Z kolei w Ameryce Północnej możemy spodziewać się na światową skalę wielkiej afery politycznej, która wstrząśnie całym światem. W krajach Unii Europejskiej będzie wrzało. Kraje biedne nie będą mogły unieść wymagań unijnych, z kolei kraje bogatsze zaczną się odwracać od udzielania pomocy.

Osoby obserwujące światowe rynki giełdowe nie raz poczują niepokój, bowiem i tutaj będzie wiele sytuacji zaskakujących. To, co dotychczas wydawało się "pewniakiem", nagle przybierze zupełnie inny wymiar.

Rok 2014 będzie pod znakiem trzęsień ziemi, które mogą siać duże spustoszenia. Globalnie rok w klimacie zapowiada się spokojnie. Rozwijająca się nauka zrobi ogromne postępy. Odkrycie amerykańskich naukowców da światło nadziei dla osób chorujących na raka i cukrzycę. Wrzeć będzie w państwie Watykańskim - polityka nowego Papieża jeszcze nie raz zrewolucjonizuje nasz światopogląd.

W Polsce czekają nas problemy ekonomiczne i gospodarcze. Bezrobocie, spadek wynagrodzenia i niezadowolenie stanie się przyczyną jeszcze większej fali emigracji, aniżeli w latach ubiegłych. Niestety, nie wszyscy będą mieli taką możliwość czy odwagę. W polityce wiele wrzawy, wzajemnego oskarżania.

Dopiero następny rok pozwoli wybić się nowej partii, kiedy to ludzie "złapią" nadzieję, że być może oni lepiej poprowadzą Polskę. Za to będziemy dumni z reprezentantów nauki na światowej scenie, a i w sporcie zacznie się zdecydowanie poprawiać. Sporo afer i rzeczy dotąd ukrywanych ujrzy światło dzienne. W tym roku będziemy wiele podróżować nie tylko w celach zarobkowych, ale z ciekawości poznawania świata i poglądów innych ludzi.

Warto jest w tym roku założyć rodzinę, gdyż związki okażą się trwałe. Pod koniec roku 2014 r. Polacy zaczną żyć nadzieją na lepsze jutro za przyczyną obietnic składanych narodowi i pewnego "poluzowania" cenowego oraz ułatwień administracyjnych dla otwierających się na rynek krajowy. Jakkolwiek będzie należy zachować pogodę ducha i wiarę w lepsze jutro ?

Sprawdź horoskop na 2014 dla swojego znaku:


Horoskop 2014
Baran

Horoskop 2014
Byk

Horoskop 2014
Bliźnięta

Horoskop 2014
RakHoroskop 2014
Lew

Horoskop 2014
Panna

Horoskop 2014
Waga

Horoskop 2014
SkorpionHoroskop 2014
Strzelec

Horoskop 2014
Koziorożec

Horoskop 2014
Wodnik

Horoskop 2014
Ryby


 • 40
 • 21

Horoskopy

 • 3 pucharów, 8 pałek, 4 monet. W tym tygodniu poczujesz, że żyjesz w zgodzie z samym sobą. Poczujesz się osobą wolną, silną, mogącą góry przenosić....

  Więcej
 • Pustelnik, Śmierć, 3 pucharów. Ten miesiąc nie będzie należał do łatwych. Sprawy, za które się weźmiesz będą wymagały więcej uwagi niż może się z ...

  Więcej
 • <h3><b>Miłość</b></h3> <p>Musisz koniecznie nauczyć się zachowywać równowagę. To, że czegoś pragniesz nie oznacza, że jest to dla ciebie dobre. Po...

  Więcej
 • Wieża. W Twoim otoczeniu może zrobić się bardzo nieprzyjemnie i nerwowo. Zniknie spokój,harmonia,a w jej miejsce zagości niezgoda. Kłótnie i niepo...

  Więcej
Komentarze (17)
Zaloguj się
 • Oceniono 20 razy 18

  Przeczytałam to i chyba powinnam się ubiczować za karę, że straciłam kilka cennych minut.

 • mlot_na_mlotow

  Oceniono 14 razy 10

  Gazeta.pl, jak zawsze na pierwszym planie w walce z ciemnogrodem katolickim, teraz promuje inny ciemnogród. Wyśmiewają się z czarowników w sukienkach , a sami promują jeszcze większe, bo kompletnie nie poddające się nawet dyskusji, brednie. Może w pakiecie dołączycie wróżby z wątroby oraz komentarz jakiegoś Wróża Andrzeja ze szklaną kulą?

  Gazeto! Nie idź tą drogą!

 • Oceniono 6 razy 4

  Dodaję jeszcze raz, bo nie wiem czy nie wcięło.

  Kurffa mać! Co by nie sądzić o mediach Adasia, to jednak kiedyś trzymały jakiś żydokomunowy, ale jednak tak zwanie inteligencki poziom i żadnych pieprzonych chorych szkopów nie było ani na papierze, ani w necie.

  Z tabloidami takimi "od zawsze" się nie ścigajcie w głupocie, bo target i raczej wybierze oryginał :-P.

 • Oceniono 4 razy 2

  Kurffa mać! Co by nie sądzić o mediach Adasia, to jednak kiedyś trzymały jakiś żydokomunowy, ale jednak tak zwanie inteligencki poziom i żadnych pieprzonych chorych szkopów nie było ani na papierze, ani w necie.

  Z tabloidami takimi "od zawsze" się nie ścigajcie w głupocie, bo target i raczej wybierze oryginał :-P.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Siódemka Mieczy. Dziś z większą rozwagą dobieraj sobie przyjaciół. Uważaj na to,co mówisz i komu ufasz. Zachowaj dystans i bardziej uważnie obserwuj ludzi. Może się bowiem okazać,że ktoś,kogo uważasz za przyjaciela j...

Tarot - wróżenie z kart

Dowiedz się już teraz co mówią karty