Horoskop anielski - Rak

Źródło: Viversum
12.01.2011 , aktualizacja: 06.05.2011 15:21
A A A Drukuj
Wchodzisz w okres gojenia i zabliźniania ran.


Anioł Światła będzie Ci towarzyszyć na każdym kroku. Wraz z jego pojawieniem się w Twoim życiu, przyjdzie wyleczenie i uzdrowienie wszystkich struktur w jakich się znajdujesz. Tylko od Ciebie, będzie zależało, czy skorzystasz z jego pomocy i będziesz cieszyć się prawdziwym wyzwoleniem. Raki będą pod szczególną opieką i troską aniołów, które pozwalają przejść śmiało przez mroki życia.

Osoby będące w związkach, odbędą szereg rozmów z współpartnerem. Anioł Sprawiedliwości mówi, że będziesz musiał nauczyć się słuchać i wczuwać w położenie partnera. Anioł ten zapowiada również czas, w którym nauczycie się dzielić wspólnie obowiązki, a w waszych relacjach zapanują naprawdę partnerskie stosunki. Samotne raki, będą wchodziły w nowe relacje, oraz będą przeżywały przygody miłosne. Należy jednak zwrócić uwagę, by folgowanie swoim rządzą nie przyczyniło się do większej izolacji, oraz wycofania. Jeśli tylko otworzysz się na obdarowywanie uczuciem, pozwolisz sobie na szczerość. Zbierzesz jako plon trwałe uczucie, oparte na przyjaźni i zaufaniu.

W sprawach zawodowych, Twoje przyzwyczajenie do wygody jest przyczyną zahamowania rozwoju. Opiekuńcze anioły wzywają Cię, byś nauczył się marzyć i wyznaczał sobie coraz to nowe. Nie bój się samodzielnego i kreatywnego myślenia, ponieważ wszystkie Twoje marzenia urzeczywistnią się. Twoje finanse ulegną znaczącej poprawie, dzięki Twojej pracowitości oraz determinacji. Jeśli zdecydujesz się na założenie lokaty, bądź odkładania pieniędzy na konto oszczędnościowe, to dobra inwestycja w Twoją przyszłość. Anioł Hojności przypomina Ci o odwiecznym prawie siania i zbierania: "to co zasiejesz, to zbierzesz". Warto więc wesprzeć organizację charytatywną, ponieważ każdy grosz tam zasiany wróci do Ciebie dziesięciokrotnie.

Anioł Natury wnosi do Twojego życia, poprawę zdrowia. Jeśli chcesz skorzystać z jego mocy, wystarczy że spędzisz więcej czasu na łonie natury. Ciesząc oczy bogactwem przyrody, uzdrawiasz swoją duszę, co bezpośrednio przekłada się na poprawę energetyczną Twojego organizmu.

Korzystaj śmiało z energii uzdrowienia jaką wysyłają Ci anioły, jeśli tylko otworzysz się na ich działanie w swoim życiu, doświadczysz ożywienia w każdej dziedzinie Twojego życia.

Sprawdź przepowiednię anielską dla innych znaków:


Baran

Byk

Bliźnięta

RakLew

Panna

Waga

SkorpionStrzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby


  • 21
  • 3
OFERTA PARTNERA
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Ten dzień może Ci przynieść sprawiające radość niespodzianki, np. wizyty, miłe telefony, zaskakujące propozycje, dobre wiadomości czy też prezenty. Będą rozmowy na temat przyszłości i podróży, które zamierzasz odbyć ...