Horoskop anielski - Waga

Źródło: Viversum
12.01.2011 , aktualizacja: 06.05.2011 15:18
A A A Drukuj
Odzyskasz wszystko, co zostało przez Ciebie utracone.


Bądź to z czego zostałeś okradziony. Nadchodzący czas, będzie dla Ciebie okresem w którym wszystko, co dotychczas niedomagało zostanie przezwyciężone. Ponieważ znajdujesz się pod opieką Anioła Prawa, możesz liczyć, na wyrównanie krzywd zadanych Ci przez bliźnich. Ale również, odbierzesz zapłatę za to, co uczyniłeś dla innych.

Osoby będące w stałych związkach, będą musiały nauczyć się wierności danemu słowu. Wszystkie obietnice, jakie zostały przez Ciebie złożone, będziesz musiał konsekwentnie wypełnić. W przeciwnym wypadku, wejdziesz w bardzo burzliwy okres. Nacechowany kłótniami, wzajemnymi oskarżeniami, co w konsekwencji może przyczynić się do przerwania relacji. Jeśli szukasz swojej drugiej połowy, nie zamykaj się w kręgu własnych wyobrażeń o związku. Bolesne doświadczenia jakie były Twoim udziałem, należą już do przeszłości. Dalsze rozpatrywanie ich i trwanie w negatywnych emocjach, powoduje blokadę która uniemożliwia Ci otwarcie się na nowe relacje.

W pracy możesz spotkają Cię przejściowe kłopoty. Są one wynikiem Twojego dawno popełnionego błędu. Anioł Materii, pozwoli Ci jednak wybrnąć z kłopotów, pod warunkiem że będziesz umiał przyznać się do popełnionego błędu. Tylko wówczas kłopoty zostaną zakończone. Zwróć uwagę na swoje relacje, ze współpracownikami. Postaraj się unikać plotek i intryg, ponieważ będą one przyczyną poważnych problemów. W sprawach finansowych to dobry czas na odzyskanie długu, warto podjąć działania w tym kierunku. Jeśli chcesz zainwestować pieniądze, to również jest dobry okres. Anioł Prawa wzywa jednak, do uczciwego postępowania, zgodnego z własnym sumieniem.

Anioły Uzdrowienia będą towarzyszyć Ci w sprawach zdrowotnych, możesz liczyć na ich pomoc i opiekę. Wszelkie niedomagania zdrowotne, mogą zostać przezwyciężone, poprzez zastosowanie naturalnych metod leczenia. Wykorzystaj też afirmacje, czyli krótkie myśli powtarzane w ciągu dnia. Na przykład "Otwieram się na uzdrowienie każdej komórki mojego organizmu, przyjmuję je jako dar".

Sprawdź przepowiednię anielską dla innych znaków:


Baran

Byk

Bliźnięta

RakLew

Panna

Waga

SkorpionStrzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby


  • 20
  • 4
OFERTA PARTNERA
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Dzień o trudnej aurze planetarnej. Księżyc w znaku Panny będzie wytykał wszystkie wcześniej popełnione błędy. Na szczęście Merkury pozwoli zwrócić uwagę na sprawy praktyczne, tym samym odgradzając od neptunicznych mrz...