Numerologiczna 9

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 9 i Charakterystyka

Numerologiczna Dziewiątka to uosobienie szlachetności i otwartego umysłu. Cechuje się bardzo rozwiniętą empatią, chęcią niesienia pomocy innym, brakiem uprzedzeń względem innych ludzi, kultur, zwyczajów, religii. Dziewiątka to idealista, który wierzy, że może poprzez swoje czyny zmienić świat. Jest tolerancyjna, wyrozumiała i prawdziwie pragnie wspierać innych, rozwiązywać ich problemy, angażować się w dobro ogółu. Stawia na rozwój intelektualny i duchowy, chcąc znaleźć pomiędzy nimi harmonię.

Dziewiątka bywa egzaltowana, wyniosła i przeświadczona o swojej wyjątkowości. Ma skłonność do dominowania i wtrącania się w cudze problemy bez prośby o to. Mogą być postrzegane przez otoczenie jako zbyt rozgadane, nadpobudliwe, wścibskie. Dziewiątka często ma problem z rozłożeniem priorytetów, przez co zdarza się jej zaniedbywać najbliższych na rzecz innych ludzi.

Numerologia: 9 - kariera

Cechy charakteru Dziewiątki sprawiają, że doskonale odnajdzie się ona w zawodach związanych z niesieniem pomocy innym. Spełni się więc jako lekarz, psycholog, negocjator, fizjoterapeuta, pracownik pomocy społecznej, a nawet duchowny, misjonarz. Wrażliwość na piękno świata i ludzką naturę mogą sprawić, że skieruje się w stronę pisarstwa. Jedno jest stałe- numerologiczna Dziewiątka musi czuć, że poprzez swoje działanie, swoją pracę czyni dobro i chociaż w swoich oczach zmienia świat.

Numerologiczna Dziewiątka- miłość

Dziewiątka ma bardzo solidny kręgosłup moralny. Kiedy zdecyduje się stworzyć z kimś związek, z pewnością będzie o nim myśleć przyszłościowo i poważnie. Otoczy drugą osobę troską, czułością, miłością. Będzie wierna, lojalna i gotowa do poświęceń. Relacja, którą będzie budować musi mieć szansę na przeobrażenie się w przyszłości w szczęśliwą, radosną rodzinę. Bycie partnerem/partnerką Dziewiątki jest jednak trudne, bowiem ta miewa zmienne nastroje i bywa chwiejna emocjonalnie, przez co może wyolbrzymiać małe problemy do rangi tych nie do pokonania.

Horoskopy