Życzenia Świateczne

Złóż Życzenia Świąteczne swoim najbliższym! Boże Narodzenie jest świętem chrześcijańskim upamiętniającym narodziny Jezusa. Narodzenie Pańskie obchodzone jest 25 grudnia, który w bieżącym 2015 roku wypada w piątek, a w 2016 wypadnie w niedzielę. Jednak ten niezwykły grudniowy czas jest celebrowany nie tylko przez chrześcijan - zwyczaje bożonarodzeniowe na tyle silnie zapisały się w Polskiej tradycji, że święta obchodzą prawie wszyscy. Kto z nas nie lubi wspólnego śpiewania kolęd i przystrajania choinki, pod którą potem znajdą się prezenty? Świąteczny czas, a szczególnie Wigilia (24 grudnia) wiąże się także ze spożywaniem specjalnych potraw, takich jak karp, barszcz z uszkami, pierogi z grzybami, a na deser piernik i kutia. W tym czasie składamy też sobie świąteczne życzenia. Życzenia świąteczne mogą być śmieszne, na przykład w formie dowcipnego wierszyku wysłanego SMSem, lub poważne, przemyślane życzenia dla osób, które uroczyście świętują Boże Narodzenie. Współpracownikom warto wysłać życzenia biznesowe, żeby pokazać, że pamiętamy o nich w tym wyjątkowym momencie.

Mam nadzieję, że w te święta
Będziesz chodzić uśmiechnięta,
Będziesz zdrowa i pogodna
Mimo, że pogoda chłodna.
Abyś uśmiechnięta była
I pod kocem się byczyła
Składam Ci życzenia takie:
Zostań w grudniu ty luzakiem!


Niech te święta będą wyjątkowe: spędzone w gronie rodziny, spokojne, bez kłótni, za to przepełnione miłością, zrozumieniem i empatią. Oby święta napełniły Wasze serca rodzinnym ciepłem na cały kolejny rok.


Wspaniałych świąt! Żeby Mikołaj przyniósł same wymarzone prezenty, karp był bez ości, a za oknem pięknie prószył śnieg. A po Bożym Narodzeniu niech Sylwester uda się wystrzałowo!


Wesołych świąt! Niech choinka mieni się wszystkimi kolorami, wigilijna uczta obfituje w smakołyki, Mikołaj nie zapomina prezentów, a Sylwester będzie odlotowym zakończeniem roku.


I znów nastał najbardziej magiczny czas w roku: kiedy w domach pachnie piernikiem, a cała rodzina spędza wspólnie czas przystrajając choinkę i jedząc Wigilijną kolację. Życzę Ci, żebyś w te święta ponownie uwierzyła w magię. Przesyłam uściski!


Święta są tylko raz w roku, dlatego wykorzystajmy je w pełni, żeby naładować baterie na cały nadchodzący Nowy Rok. Życzę Ci dziś spokoju, odpoczynku, ciepła, miłości i pozwolenia sobie na odrobinę lenistwa.


Życzę Ci, żeby święta były dla Ciebie okazją do odpoczynku od codziennego pośpiechu, okazją do spokojnych spotkań z bliskimi i momentem refleksji.


Kochani, życzę wam żeby ten świąteczny czas był momentem na zwolnienie tempa, wyciszenie się i odpoczynek w gronie bliskich. Niech święta napełnią was radością i pozwolą naładować akumulatory pozytywną energią.


Niech w święta zapanuje w Waszym domu spokój i harmonia, a czas spędzony z rodziną i bliskimi będzie okazją do zadumy, rozmowy i zacieśnienia więzi.


Czas świąteczny to wyjątkowy moment kiedy pozwalamy sobie zatrzymać się na chwilę i cieszyć się czasem spędzonym z rodziną. Życzę Wam, żeby przez cały rok, w codziennej bieganinie, udawało Wam się znaleźć chwilę na zadumę i byście mogli spędzić jak najwięcej czasu z bliskimi.


Życzę Ci aby nadchodzące święta przyniosły ci dużo uśmiechu i rodzinnego ciepła. Niech upłyną Ci w spokoju i zdrowiu. Życzę Ci aby ten wyjątkowy świąteczny moment i odpoczynku napełnił Cię radością i pogodą ducha.


Życzę Ci, żeby te święta były nietypowe! Zamiast obowiązków i zakupów i sprzątania domu, życzę aby udało Ci się pojechać w te święta w podróż do ciepłych krajów. Święta to czas na relaks i spędzanie czasu z rodziną, a nic waszej rodzinki lepiej nie zrelaksuje jak parę dni na słoneczku.


Niech te święta będą tak wyjątkowe, jak wtedy, gdy byłeś dzieckiem: niech śniegu napada po pas, niech dom rozbrzmiewa kolędami, ubieranie choinki będzie najwspanialszą zabawą, a zapach piernika unosi się słodko.


Niech święta nie będą tylko pretekstem do szału zakupów, ale wyjątkowym, magicznym czasem, w którym pozwolisz sobie na skupienie się na potrzebach swoich i swoich bliskich. Wykorzystaj ten czas mądrze. Wspaniałych świąt!


Dla niektórych święta to czas zadumy, dla innych - przede wszystkim relaks. Życzę Ci, żebyś spędził ten czas w taki sposób, w jaki najbardziej potrzebujesz. Niech te kilka dni napełni Cię siłą na cały przyszły rok.

Horoskopy