Ranking kochanek według znaków zodiaku: ognista bogini czy wymagająca partnerka, która od seksu woli rozmowę?

Nie da się ukryć, że każdy znak zodiaku to inny temperament. Jedne ogniste i nieokiełznane, inne czułe i do rany przyłóż. Sprawdź, co gwiazdy mówią o wadach i zaletach kochanek spod każdego ze znaków. Oczywiście z przymrużeniem oka.
Ryby - Sharon Stone Ryby - Sharon Stone Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce dwunaste: Ryby

Jesteś nieśmiały? Nawet nie próbuj startować do kobiety spod znaku Ryb. Ona szuka kogoś, kto zaimponuje jej na wszystkich frontach - słowem, interesuje ją tylko człowiek (mężczyzna) sukcesu. Wymaga pewności siebie od partnera, który do tego będzie potrafił ją wytrwale adorować. Jeszcze jedno: zaskocz ją, a będzie twoja.

Tyle wymagań i ostatnie miejsce w rankingu? To nie przypadek. Jeśli jesteś mężczyzną, który za swoje starania w życiu codziennym lubi być wynagradzany i dopieszczany w łóżku, pani Ryby raczej ci tego nie zapewni. Dla niej seks jest tylko jednym z elementów relacji, niekoniecznie tym najważniejszym. Zamiast tego woli długie rozmowy z partnerem.

Znana pani Ryba: Sharon Stone

Panna - Cameron Diaz Panna - Cameron Diaz Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce jedenaste: Panna

Skromność to drugie imię Panny. Seks? Jaki seks? Są ważniejsze sprawy. Tak. Kochanka spod znaku Panny nie jest temperamentna, łóżkowe sprawy traktuje tylko jako część życia na równi z wieloma innymi. Czasem poflirtuje, ale wielkiego romansu rodem z filmu z tego nie będzie.

Mimo to mężczyźni chętnie decydują się na zdobycie Panny. Jej kobiecość i delikatność działa na nich niczym najsilniejszy magnes. Ale uważajcie, bo naprawdę nie będzie łatwo. Gdy podpadniecie Pannie, możecie zapomnieć o łóżkowych przyjemnościach. Jednak gdy wszystko układa się dobrze, kobieta spod tego znaku zaopiekuje się wami tak jak należy. Zaufajcie jej. Wszystko będzie perfekcyjne.

Znana pani Panna: Cameron Diaz

Waga - Gwyneth Paltrow Waga - Gwyneth Paltrow Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce dziesiąte: Waga

Wagi to wdzięczne partnerki, które można zdobyć komplementami, czułymi gestami i rozmowami na ciekawe tematy. Ale uwaga: jeśli tylko wyczuje, że liczysz wyłącznie na przelotną znajomość z nią, możesz równie dobrze skasować jej numer z telefonu - ona już to zrobiła.

Pani Waga zajmuje niską pozycję w rankingu, bo niestety kochanka z niej zachowawcza, a momentami nawet pruderyjna i trudno jej się otworzyć przed partnerem. Mimo to ma spore pokłady namiętności, które wyzwoli w niej cierpliwy i czuły kochanek.

Na plus: wysłucha twoich potrzeb i będzie się starała jak najlepiej je spełnić, czasem z zaskakująco dobrym skutkiem. Bądź dla niej wyrozumiały, a na pewno się odwdzięczy.

Znana pani Waga: Gwyneth Paltrow

Lew - Madonna Lew - Madonna Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce dziewiąte: Lew

Wianuszek mężczyzn, a w środku ona? To właśnie pani Lew. Flirt i romanse to jej drugie imię. Doskonale wie, jak wykorzystać swojej atuty i robi to bezwzględnie. Stabilizacja jej nie interesuje. Przy niej nie musisz przejmować inicjatywy, ona zrobi to za ciebie. Ale uważaj: ma w tym swój interes.

Kobieta Lew w łóżku dużo wymaga, ale też jednocześnie niewiele daje od siebie. Nie masz zbyt wielu doświadczeń w sypialni? Ona od razu to wyczuje i zamiast ostrej zabawy będzie ostra krytyka. Kobieta Lew lubi otwarcie krytykować i wytykać błędy, w sypialni również. Jeżeli zaproponujesz jej eksperymenty i nowe doznania erotyczne, będzie wniebowzięta.

Znana pani Lew: Madonna

Strzelec - Britney Spears Strzelec - Britney Spears Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce ósme: Strzelec

Gdy w towarzystwie usłyszysz, że ktoś głośno i bez pardonu mówi, co myśli, wiedz, że pewnie jest to kobieta Strzelec. Choć jest z siebie dumna, nie do końca dociera do niej, że takie zachowanie może odstraszyć potencjalnych kochanków. Ale spokojnie, i z tym sobie poradzi.

Jej energiczność przejawia się bowiem w każdej sferze życia, a seks absolutnie nie jest tu wyjątkiem. Doświadczona, odważna, zna takie techniki erotyczne, o których wielu mężczyzn prawdopodobnie tylko czytało i traktowało jak miejskie legendy. Marzenia erotyczne panów spełnia jednak tylko wtedy, gdy ma ku temu poważne powody. To wszystko przekłada się jednak na bezwzględność. Tak, jeśli zawiedziesz kobietę Strzelec w łóżku, praktycznie nie będziesz miał szans na odkupienie win. Potrzebuje kochanka, który będzie umiał zaspokoić i ją, i siebie.

Znana pani Strzelec: Britney Spears

Byk - Penelope Cruz Byk - Penelope Cruz Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce siódme: Byk

Jeśli już uda ci się ją zdobyć, możesz sobie pogratulować. Sam wygląd na pewno ci w tym nie pomoże, bo kobieta-Byk gustuje w nietuzinkowych, inteligentnych i nieco tajemniczych mężczyznach. Ma to swoje plusy - skupi się na tobie, by odkryć twoje prawdziwe "ja".

W rankingu zajmuje siódme miejsce, bo jest wyjątkowo zmienna, a przy tym nie godzi się na kompromisy. Raz chce się kochać na spokojnie, wręcz pruderyjnie, innym razem wpada w szał uniesień i zadziwia swoim wyuzdaniem. Jej własna przyjemność to priorytet, ale potrafi też doskonale wyczuć, czego chce partner i zapewnić mu nieziemskie doznania. O ile tylko będzie miała na to ochotę...

Znana pani Byk: Penelope Cruz

Wodnik - Shakira Wodnik - Shakira Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce szóste: Wodnik

Lubisz wyzwania? Zatem Wodniczka będzie dla Ciebie idealną wybranką. Na pierwszy rzut oka może się wydawać trudna do zdobycia, a nawet chłodna. No i jeśli pewność siebie nie jest twoją mocną stroną, nawet nie próbuj jej podrywać, bo kobieta Wodnik szuka mężczyzn silnych i zdecydowanych. Chcesz jej zaproponować seks na pierwszej randce? Spróbuj, a więcej już jej nie zobaczysz.

W przypadku pani spod tego znaku spontaniczny seks w miejscu publicznym nawet nie wchodzi w grę. Ale jeśli już znajdziecie się razem w sypialni, możesz liczyć na to, że zajmie się tobą tak, że będziesz to jeszcze długo wspominał. Kobieta Wodnik doskonale wie, jak zadowolić mężczyznę i to właśnie na nim się skupia - niestety ze szkodą dla własnych doznań.

Znana pani Wodnik: Shakira

Skorpion - Demi Moore Skorpion - Demi Moore Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce piąte: Skorpion

Jeśli jesteś mężczyzną, który wciąż kurczowo trzyma się spódnicy mamy, lepiej o niej zapomnij. Pani Skorpion na niepewnych siebie panów nawet nie spojrzy. Co innego, gdy wzniesiesz się na wyżyny swojego intelektu. Wtedy masz duże szanse, aby oczarować tę nieokiełznaną flirciarę. Ale tylko wtedy, jeśli ona ci na to pozwoli. Niech nawet przez myśl ci nie przejdzie, że o czymś tu decydujesz.

W łóżku kochanka spod znaku Skorpiona zamienia się w prawdziwą diablicę. Jeśli nie dorównujesz jej temperamentem, to nawet nie licz na to, że za nią nadążysz. Jeżeli jednak tak jest, to prawdopodobnie właśnie czeka cię najlepszy seks w życiu. Nie bądź zaskoczony, gdy z szuflady szafki nocnej nagle wyciągnie cały arsenał zabawek erotycznych. Bez urozmaiceń zanudziłaby się na śmierć. Skorpionica świetnie potrafi zaspokoić swojego kochanka, ale niestety, mocniej skupia się na sobie.

Znana pani Skorpion: Demi Moore

Rak - Pamela Anderson Rak - Pamela Anderson Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce czwarte: Rak

Kobieta-Rak to niełatwy "zawodnik". Z jednej strony lubi być zdominowana, ale tylko, kiedy partner jest doświadczony i pewny siebie. Byle nie za bardzo - wystarczy, że raz przekroczysz postawione przez nią granice, a może się skończyć nawet porzuceniem.

Najlepszy kochanek dla pani spod znaku Raka to taki, który zapewni jej rozkosz i odgadnie, czego ona sama chce. Raczyca odwdzięczy się spontanicznym seksem i sporą aktywnością w sprawach łóżkowych. Tylko nie odmawiaj jej "szybkiego numerka" - kobieta Rak chce "tu i teraz". Jeśli tego nie dostanie, może się złościć i być uszczypliwa.

Znana pani Rak: Pamela Anderson

Bliźnięta Bliźnięta Fot. Damian

Miejsce trzecie: Bliźnięta

Nuda to słowo, które nie istnieje w słowniku kobiety spod znaku Bliźniąt. Z taką partnerką masz pewność, że każdy kolejny dzień przyniesie ci nowe doznania. Ale, żeby nie było tak różowo, miewa zmienne nastroje, więc potrzebuje kogoś, kto będzie potrafił okiełznać jej porywczy charakter. Jak najlepiej dotrzeć do jej serca? Prezentami i komplementami.

Partnerka spod tego znaku świetnie nadaje się na kochankę, bo lubi dawać rozkosz. Dla niej w sypialni numerem jeden jest partner i jego potrzeby. Seks w parku, samochodzie czy w przebieralni - to właśnie to, co Bliźnięta lubią najbardziej. Tylko czasem zdarza im się trochę pomarudzić.

Znana pani Bliźnięta: Angelina Jolie

Koziorożec - Kate Moss Koziorożec - Kate Moss Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce drugie: Koziorożec

Kochanka spod znaku Koziorożca nie da sobie w kaszę dmuchać. Zawsze dobrze wie, czego pragnie. Żeby jej zaimponować, musisz się postarać, a na pewno zachowywać z klasą. Bez tego trudno będzie o względy Pani Koziorożec. Pod tą surową powłoką skrywa się jednak w gruncie rzeczy wrażliwa kobieta, która pragnie prawdziwej miłości.

Jeżeli szukasz synonimów do kobiety Koziorożca i sypialni, śmiało możesz użyć dwóch słów: królowa i jej królestwo. Ta kochanka zaskoczy niejednego mężczyznę. Dzikość i namiętność? Proszę bardzo. Odrobina perwersji? Czemu nie. Pani spod znaku Koziorożca prosto w twarz powie ci, czego oczekuje i lepiej bądź przygotowany, bo i od ciebie będzie tego wymagać. Z nią złamiesz każde tabu. Nawet takie, o którym nie masz pojęcia, że istnieje.

Znana pani Koziorożec: Kate Moss

Baran - Mariah Carey Baran - Mariah Carey Fot. Materiały redakcji/Shutterstock.com

Miejsce pierwsze: Baran

Baranica to kobieta-ogień. Silna, pewna siebie, emanuje seksapilem. Myślisz, że to ty ją uwiodłeś? Raczej wątpliwe. Panie spod tego znaku zodiaku nie wahają się przed wykorzystaniem wszystkich swoich atutów, by poderwać mężczyznę, który wpadł im w oko.

Mimo swojej przebojowości i zdecydowania, w łóżku pani Baran też oczekuje inicjatywy od partnera. I dużo sił, bo jej temperament nie pozwoli ci smacznie spać, kiedy ona jest obok. Jeśli dzień bez seksu to dla ciebie dzień stracony, relacja z kobietą Baranem na pewno cię usatysfakcjonuje. Tabu? - A co to takiego? - zapyta pani Baran. Dla niej ono nie istnieje, więc śmiało proponuj nowe pozycje, miejsca czy gadżety do seksu.

Znana pani Baran: Mariah Carey

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.